مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

ویزای جستجوی کار آلمان

فهرست مقاله

شاید بسیاری از اشخاص، در زمینه کار، با نام آلمان و پتانسیل بالای کار در آلمان کمی آشنا باشند؛ اما دانستن اینکه چه کسی، در چه زمینه‌ای، با چه سطحی از سابقه کاری و در کجای کشور آلمان می‌تواند جذب بازار کار شود، مطمئناً نیاز به اطلاعات دقیق و راهبردی متخصصین این امر دارد.

موسسه حقوقی آوات که اکنون یکی از موسسات خوش‌نام در زمینه مهاجرت قانونی و تضمینی در ایران می‌باشد، جزو برترین موسسات حقوقی کشور در ۵ سال اخیر به انتخاب مردم و حتی وب‌سایت گوگل می باشد.

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات به صورت جامع در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان ، کاریابی در آلمان و آشنا نمودن شما با شرایط اخذ اقامت دائم از طریق ویزای جستجوی کار آلمان آماده ارائه سرویس‌های کامل مشاوره می‌باشد.

مشاورین آشنا به زبان آلمانی مستقر در موسسه ما در دفتر ایران آماده پاسخگویی به سوالات شما و نشان دادن راه درست و اصولی اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به شما عزیزان متقاضی می‌باشند.

اما چه کسانی واجد شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می‌باشند؟

 

مشاغل مورد نظر دولت آلمان به صورت کلی تعریف شده و در شاخه‌های علوم مهندسی، پزشکی، علوم پایه و برخی رشته‌های فنی کاربردی، افراد می‌توانند برای اخذ ویزای کار اقدام کنند.

در این بین مهندسان مخصوصاً در رشته‌هایی مانند مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی کشاورزی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر در گرایش‌های مختلف فرصتی استثنایی برای اخذ کار در آلمان دارند.

ما این امکان را داریم که برای رشته‌ها و گرایش‌های خاص نیز در زمینه اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و یافتن کار به صورت رایگان به شما هم‌وطنان مشاوره تلفنی دهیم.

بعضاً مشاغل خاصی وجود دارند که در مارکت اروپا و مخصوصاً کشور آلمان دارای قدمت و بازار کار عالی می‌باشند اما جزو مشاغل همه‌گیر و مرسوم نیستند. ما در این زمینه یعنی یافتن موقعیت‌های شغلی مرتبط برای مشاغل خاص می‌توانیم به شما کمک کنیم. این امر نیاز به آشنایی کامل به سطوح مختلف بازار کار در آلمان و اتحادیه اروپا دارد که به حمد خداوند تاکنون در این امر موفق بوده‌ایم.

مشاغلی مانند علم اسب و زیرشاخه‌های مرتبط با آن مانند مربی اسب و سوارکاری، صنعت چوب و زیرشاخه‌های آن، انیمیشن و بسیاری موقعیت‌های شغلی متنوع.

مطمئناً تخصص شما در هر زمینه‌ای اگر با علم روز همراه باشد، قابل اقدام و بررسی در حیطه کار در آلمان می‌باشد. رزومه خود را برای ما بفرستید. موسسه حقوقی مهاجرت آوات از طریق حرفه مورد علاقه شما و بر اساس سوابق کاریتان به شما مشاوره راهبردی ارائه می‌دهد. این راه در نهایت به صورت مطمئن به اقامت دائم آلمان برای شما و خانواده شما به صورت کاملاً قانونی و اصولی منتج خواهد شد.

برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان دانستن زبان، چه انگلیسی و یا آلمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. از ابتدای نوامبر ۲۰۱۵، سفارت آلمان برای اعطای ویزای کار آلمان، مدرک زبان را الزامی نموده است.

  • مدرک زبان انگلیسی: حداقل آیلتس ۵٫۵ و بالاتر. (مدرک معادل تافل قابل قبول ارائه می‌باشد)
  • مدرک زبان آلمانی: حداقل B1

به صورت کلی در ویزای جستجوی کار آلمان ، به شما یک اقامت موقت ۶ ماهه اعطا می‌گردد که در طی این مدت شما به عنوان یک نیروی کار متخصص و هم‌تراز یک نیروی متخصص آلمانی می‌توانید در این کشور اقامت داشته و به دنبال کار در رشته‌ی مرتبط خود باشید.

یقیناً تنظیم چند مصاحبه‌ی کاری پیش از ورود به آلمان و فرستادن رزومه شما را چند قدم جلوتر از دیگران خواهد برد.

در این زمینه از طریق مشاوره با موسسه آوات می‌توانید با لینک‌های ارتباطی با کارفرمایان آلمانی آشنا شده و به چند و چون اخذ این ویزا و نحوه‌ی یافتن کار در اسرع وقت، آگاه شوید. بسته به نوع رشته‌ی خود میزانی متوسط از مهارت زبان انگلیسی یا آلمانی راه شما را در یافتن کار آسان‌تر خواهد نمود.

پس از یافتن کار در آلمان

 

شما پس از اخذ اقامت کاری در آلمان که از طریق یک قرارداد قانونی با کارفرما میسر می‌گردد، ملزم به پرداخت مالیات کسر از حقوق خواهید بود. پس از ۳۳ ماه پرداخت مالیات می‌توانید درخواست اقامت دائم آلمان را نمایید. در صورت فراگیری زبان آلمانی در سطح متوسط (B-2) مادامی‌که در خاک آلمان هستید، از امتیاز اخذ اقامت دائم پس از ۲۱ ماه برخوردار خواهید شد؛ یعنی چیزی در حدود ۱ سال و ۹ ماه.

شرایط همراهان شخص متقاضی

 

اگر شخصی که متقاضی اخذ اقامت کاری آلمان می‌باشد، به کار رد آلمان دست یابد، پس از عقد قرارداد می‌تواند نسبت به اخذ ویزای پیوست به همسر یا Reunification Visa از سفارت آلمان اقدام نماید.

این امر برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی اصلی امکان‌پذیر می‌باشد. همراهان پس از تنظیم یک وقت مصاحبه و با در دست داشتن لیست معینی از مدارک فردی به همراه نسخه‌ای از قرارداد و مدارک شخص متقاضی به سفارت آلمان مراجعه کرده و درخواست الحاق نمایند.

 شما نیاز به وکلای آگاه دارید نه مارکتر ها و فروشندگان که بعضاً به نام موسسات مهاجرتی عوام فریب اقدام به اخذ وجه نموده و آینده شما را در تاریکی مطلق فرو می‌برند. (موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در حال حاضر دارای به‌روزترین تیم مشاوره ایران در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان می‌باشد). انجام امور توسط ما به صورت کاملاً مستقیم و بدون واسطه انجام می‌پذیرد و از این حیث هزینه‌های شما تا حد چشمگیری در بحث مشاوره ویزای جستجوی کار آلمان کاهش می‌یابد.

با ما تماس بگیرید. مشاورین ما پاسخگو و راهنمای شما خواهند بود.

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *