رد کردن لینک ها

ویزای تحصیلی نیوزلند

اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند

کشور نیوزلند از جمله کشورهایی میباشد که دانشگاه های معتبری در دنیا دارد و دانشگاه های این کشور جزء سیصد دانشگاه برتر دنیا میباشند . ویزای تحصیلی نیوزلند از جمله ویزا هایی میباشد که بسیاری از افراد آن را به عنوان پلی برای اقامت دائم نیوزلند میدانند اگرچه گرفتن اقامت نیوزلند کاری آسان است نسبت به دیگر کشورها اما از طریق دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند این امر راحتتر انجام خواهد شد . ویزای تحصیلی نیوزلند برای افرادی صادر خواهد شد که شرایط لازم جهت اخذ این ویزا را داشته باشند که در ادامه برای شما عزیزان شرایط لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند را شرح میدهیم .

برای بدست آوردن ویزای تحصیلی نیوزلند فرد متقاضی باید در ابتدای کار پذیرش را از دانشگاه یا مدرسه مورد نظر در نیوزلند را دریافت کند و زمانی که دانشگاه مدارک متقاضی را بررسی کرد و تاییدیه را برای فرد فرستاد در آن زمان فرد باید مدارک لازمه را جهت بررسی برای سفارت بفرستد .

سفارت با بررسی های مدارک متقاضی ویزای تحصیلی نیوزلند اجازه صدور ویزای تحصیلی نیوزلند را خواهد داد و فرد بعد از دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند میتواند تدارکات لازم جهت سفر خود را انجام دهد.

بعد از ورود فرد به نیوزلند باید مکانی که قرار است در آنجا مستقر شود را مشخص کند و در مرحله بعدی باید جهت ثبت نام دانشگاه حضورا به دانشگاه مورد نظر رفته و مراحل کار را انجام دهد .

باید این نکته را بخاطر داشته باشید که جهت اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند شما باید مدرک آیلتس ۶ را کسب کنید اما اگر موفق به اخذ مدرک نشدید جای هیچ نگرانی نیست و شما میتوانید دوره های زبان خود را در نیوزلند و در کالج های مشخص شده از طرف دولت را سپری کنید .

نکته دیگری که حائز اهمیت است این میباشد که اگر فردی مدرک دیپلم خود را در ایران کشور عزیزمان گذرانده باشد و اخذ نموده باشد میتواند دوره پیش دانشگاهی را در نیوزلند بگذراند .

تنها و بزرگترین مشکلی که برای متقاضیان ویزای تحصیلی نیوزلند وجود دارد این میباشد که هزینه های تحصیل در این کشور کمی زیاد میباشد . به طور میانگین حدود سی هزار دلارسالانه به عنوان شهریه باید پرداخت شود .

دانشجویانی که از طریق ویزای تحصیلی نیوزلند به این کشور رسیده اند میتوانند با اجازه ای که اداره کار نیوزلند به آنها داده است به کار پاره وقت بپردازند .

برای افرادی که در مقطع کارشناسی تحصیل میکنند اجازه ده ساعت کار در هفته به آنها داده میشود .

برای افرادی که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل میکنند به مدت بیست ساعت  در هفته اجازه کار دارند .

افرادی هم که در مقطع دکتری تحصیل میکنند میتوانند به مدت سی ساعت در هفته به کار بپردازند .

این ساعت های کاری در هفته برای متقاضیان ویزای تحصیلی نیوزلند بسیار مناسب میباشد زیرا هزینه های زندگی در نیوزلند ماهی بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ دلار بوده و به ازای هرساعت کار مبلغی حدود ۱۲تا ۱۵دلار دریافت خواهند کرد که این مبلغ بسیاری از هزینه های زندگی در نیوزلند را جبران خواهد کرد .

شایان ذکر میباشد که برای کار در هر کشوری زبان آن کشور را باید بلد باشید تا کارایی بهتری داشته باشید .

زمانی که شما تحصیل در هر مقطعی که هستید را به پایان برسانید میتوانید ویزای تحصیلی نیوزلند خود را به ویزای کاری نیوزلند تغییر داده و به مدت پنج سال آن ویزای را تمدید کنید تا با پرداخت مالیات های به موقع بتوانید بعد از گذشت این پنج سال برای گرفتن اقامت دائم اقدام کنید .

مدارک لازم برای صدور ویزای تحصیلی نیوزلند

  • تاییدیه پذیرش از دانشگاه نیوزلند
  • مدارک تحصیلی مرتبط و معتبر و ترجمه تمامی آن ها
  • مدرک آیلتس حداقل ۶
  • شش قطعه عکس رنگی سه در چهار
  • گواهی سلامت پزشکی و عدم اعتیاد و سوء پیشینه و ترجمه تمامی آن ها
  • سابقه کاری مرتبط با رشته (در صورت داشتن )

در این میان اگر مدارک اضافی از شما درخواست شود باید تهیه کنید و به سفارت نیوزلند تحویل دهید .

موسسه ما ارائه دهنده کلیه خدمات مهاجرتی و تحصیلی در برترین کشورهای دنیا و با سابقه ای درخشان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در تمام زمینه های مهاجرتی میباشد .

ساعات کاری موسسه از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ میباشد .

You may also like

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه