مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

شرایط ویزای تحصیلی مالتا برای مهاجران چگونه است؟

ویزای تحصیلی مالتا

شرایط ویزای تحصیلی مالتا برای مهاجران چگونه است؟

فهرست مقاله
ویزای تحصیلی مالتا
ویزای تحصیلی مالتا

 ویزای تحصیلی مالتا

در این مقاله قصد داریم در مورد  ویزای تحصیلی مالتا صحبت کنیم؛ پس اگر شما هم دوست دارید در مورد کشور مالتا ، ویزای تحصیلی مالتا  و دانشگاه های مالتا بیشتر بدانید با ما همراه شوید. جمهوری مالتا ، کشوری کوچک در جنوب اروپا و درست در مرکز دریای مدیترانه است. زبان رسمی مردم کشور مالتا، زبان مالتای است اما تعداد زیادی از مردم این کشور به زبان انگلیسی نیز تکلم می کنند.

مالتا

کشور کوچک اروپایی مالتا در معاهده شنگن و اتحادیه اروپا عضویت دارد. شاید این نکته برای علاقمندان به ویزای تحصیل در  مالتا حائز اهمیت باشد زیرا  ویزای تحصیلی مالتا می تواند راهی برای ورود به کل منطقه شنگن و اتحادیه اروپا تلقی شود. البته حضور مالتا در منطقه شنگن و اتحادیه اروپا، تنها دلیل گرایش افراد برای ورود به این کشور محسوب نمی شود؛ اگر شما چنین تصوری دارید لازم است بدانید که خود افراد ساکن در مالتا از استانداردهای بالای زندگی برخودار هستند و از طرف دیگر دولت مالتا، کمترین مالیات ممکن در اتحادیه اروپا را از مردم خود دریافت می کند.

پس طبق آنچه گفته شد می توانیم نتیجه بگیریم که ویزای تحصیلی مالتا  ، فرصتی طلایی برای تجربه زندگی مطلوب و استاندارد در یکی از مناطق خوش آب و هوای مدیترانه و البته در یکی از کم مالیات ترین کشورهای اروپایی است؛ فرصتی که می تواند به عنوان دریچه ای به سوی سایر کشورهای منطقه شنگن و اتحادیه اروپا نیز تعبیر شود. اگر انگلیسی بودن و خونگرم بودن مردم مالتا  را هم به مزایای مذکور اضافه کنیم؛ دیگر اصلاً عجیب نخواهد بود اگر بگوییم که این روزها مهاجرت به مالتا، متقاضیان زیادی پیدا کرده است.

مزایای تحصیل در مالتا

طبق آمار اکثر افرادی که قصد مهاجرت به مالتا را دارند؛ از طریق دریافت ویزای تحصیلی مالتا وارد عمل می شوند زیرا دانشگاه های مالتا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در عین حال به راحتی دانشجویان خارجی را می پذیرند؛ همچنین طبق آمار بیش از نود درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه وارد شرکت های بزرگ داخلی و خارجی می شوند. اما ارتباط بین دانشگاه های مالتا با دانشگاه های انگلستان نیز منجر به توجه هرچه بیشتر افراد برای مهاجرت تحصیلی به مالتا و اخذ  ویزای تحصیلی مالتا شده است. حتی افراد می توانند با تحصیل در بعضی از دانشگاه های مالتا، از کشور انگلستان مدرک بگیرند.

به عنوان مثال برای فارغ التحصیلان دانشگاه انگلیا راسکین مالتا، مدرک کشور انگلستان صادر می شود. لازم به ذکر است که انگلیا راسکین یکی از معتبرین دانشگاه های بریتانیا به حساب می رود و مقاطع تحصیلی مختلف در این دانشگاه و سایر دانشگاه های مالتا به زبان انگلیسی نیز برگزار می شوند. البته اگر متقاضیان تحصیل در مالتا و اخذ  ویزای تحصیلی مالتا از سطح زبان مطلوبی برخوردار نباشند؛ می توانند ابتدا در دوره های آموزش زبان دانشگاه های مالتا شرکت کنند و از این طریق به راحتی مدرک آیلتس خود را دریافت نمایند.

گاهی اوقات بعضی از افراد صرفا میخواهند به اتحادیه اروپا مهاجرت کرده و در این بین کشور خاصی را مد نظر قرار نداده اند. ولی یک سری شرایط برای خود در نظر گرفته اند که با توجه به این شرایط میتوانند به کشور مد نظر خود مهاجرت کنند در واقع از مهم ترین این فاکتورها میتوان به کم هزینه بودن تحصیل و زندگی در کشور مورد نظر بودن و اعتبار بالای دانشگاه های آن کشور و هم چنین عضو شنگن بودن کشور مذکور و سطح بالای رفاه اجتماعی کشور مورد نظر را نام برد.

تحصیل رشته MBA  در کشور مالتا

حالا که صحبت از ویزای تحصیلی مالتا و تحصیل در مراکز آموزش عالی این کشور شده است؛ اشاره تحصیل در رشته MBA در کشور مالتا خالی از لطف نخواهد بود. دوره یک ساله فوق لیسانس MBA در این کشور متقاضیان زیادی دارد. به همین دلیل ما نیز تصمیم گرفتیم که اطلاعاتی در این مورد ارائه دهیم.

مقطع فوق لیسانس رشته MBA در کشور مالتا متشکل از سه ترم است که طی این سه ترم دانشجو در زمینه حسابداری، مدیریت، امور مالی و… آموزش می بیند. در واقع ترم اول دانشجو باید واحدهای درسی مدیریت منابع انسانی، مدیریت بازاریابی، تجزیه و تحلیل مالی و مدیریت و کارآفرینی را پاس کند.

در ترم دوم دانشجو موظف به گذراندن دو واحد اصلی در زمینه مدیریت استراتژیک و روش های تحقیق و پژوهش است. ضمناً در این ترم می بایست برحسب علاقه خود دو واحد از بین دوروس بازاریابی، تجارت بین الملل و امور مالی را انتخاب و پاس کند. اما در ترم سوم دانشجو باید به تحقیق و پژوهش بپردازد و در صورت تمایل دانشجو می تواند ترم سوم را در دانشگاه های انگلستان بگذراند.

لازم به ذکر است که متقاضیان تحصیل رشته MBA در کشور مالتا موظف به اخذ نمره حداقل شش در آزمون آیلتس هستند اما اگر مدرک نداشته باشند می توانند اول در دوره های زبان شرکت کنند و پس از دریافت آیلتس به تحصیل در رشته MBA بپردازند.

تحصیل MBA در مالتا با مدرک انگلستان

دوره ۱ ساله فوق لیسانس در رشته MBA در مالتا با ارائه مدرک تحصیلی از دانشگاه معتبر انگلستان در مالتا برگزار می شود.
دروس اصلی دوره MBA در مالتا به منظور آموزش متقاضیان در زمینه های همچون: حسابداری، امور مالی، مدیریت و ….. میباشد.
این دوره شامل ۳ ترم می باشد، و یکی از امتیازات این دوره این است که دانش آموزان پس از گذراندن ۲ ترم می توانند ترم پایانی را که مربوط به ارائه پروژه تحقیاتی می باشد در دانشگاههای انگلستان بگذرانند.

سر فصل مطالب درسی ترم اول شامل، ( مدیریت بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، تجزیه و تحلیل مالی، مدیریت و کارآفرینی) می باشد.
در ترم دوم دوره MBA  دانش آموزان می توانند دو واحد درسی اصلی و دو واحد درسی انتخابی داشته باشند. واحدهای اصلی در زمینه مدیریت استراتژیک و روش های تحقیق و پژوهش ارائه می شود. دانش آموزان دو واحد درسی انتخابی را می توانند در زمینه های بازاریابی، امور مالی و تجارت بین الملل انتخاب کنند. در هر موضوع دو واحد درسی ارائه می شود که دانش آموزان میتوانند موضوع درسی مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

در زمینه بازاریابی دروس در نظر گرفته شده شامل: مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی بین المللی و در زمینه امور مالی شامل: امور مالی شرکتی، تجزیه و تحلیل مالی، روش های سرمایه گذاری و در زمینه تجارت بین الملل مباحث درسی شامل مدیریت بازاریابی و تجارت بین المللی می باشد.
در ترم سوم دانش آموزان ملزم به ارائه پروژه تحقیقی می باشند و مطالعاتی در زمینه طرح های مختلف توسعه کسب و کار دارند.
در پایان دوره MBA مدارک دانش آموزان از دانشگاهای  انگلستان ارائه می شود که امتیاز بزرگی برای دانش آموزانی که قصد کار و یا ادامه تحصیل در انگلستان و سایر کشورهای اروپایی دارند محسوب می شود.

ورود به دوره فوق لیسانس MBA مالتا

برای ورود به دوره فوق لیسانس MBA مالتا ، دانش آموزان علاوه بر مدرک تحصیلی باید از سطح زبانی مناسبی برخوردار باشند. دانش آموزان با داشتن مدرک IELTS  با نمره ۶٫۰ می توانند مستقیما وارد دوره MBA شوند و دانش آموزانی که مدرک IELTS ندارند و یا از شرایط زبانی مناسب برای ورود به دورهMBAبرخوردار نیستند میتوانند سطح زبان خود را در کالج زبان درمالتا گذرانده و پس از رسیدن به سطح مناسب وارد دوره فوق لیسانسMBAشوند. داشتن سابقه کار در زمینه های مدیریتی ویازمینه های مرتبط برای افرادی که دررشته های غیرمرتبط تحصیل کرده اند الزامی می باشد.

 

دوره زبان در مالتا

دو زبان مالتای و انگلیسی زبانهای رسمی کشور مالتا  هستند. زبان مالتای از خانواده زبان‌های آفریقایی-آسیایی و از شاخه زبان‌های سامی است و با زبان عربی خویشاوندی دارد، هرچند که وام‌ واژه‌های بسیاری از گویش‌های ایتالیایی به ویژه سیسیلی (و به تازگی از انگلیسی) وارد این زبان شده‌اند. زبان مالتای با نویسه‌ های لاتین نوشته می‌شود.

دلائل افزایش درخواست اقامت دائم در مالتا

۱-آب و هوای مدیترانه ای در محیطی دوستانه و انگلیسی زبان
۲- زندگی با استاندارد بالا با آب و هوای مدیترانه ای
۳- رفت و آمد آزادانه به مالتا
۴- حرکت آزادانه به تمام اروپا
۵- بدون محدودیت زمانی برای اقامت در مالتا (فقط یک روز باید در مالتا باشید)
۶- آزادی در باز گرداندن سرمایه و در آمد
۷- یکی از کم مالیات ترین مناطق اروپا
۸- بدون مالیات بر ثروت و درآمد در خارج از مالتا
۹- پائین بودن مالیات کسب و پیشه
۱۰- دسترسی آسان توسط دریا و فرودگاه بین المللی مالتا
۱۱- یکی از مرکز امن بانکداری اروپا با حضور بانک های بین المللی

در سال ۱۹۸۸ برنامه ای تحت عنوان اقامت دائم مالتا جهت تجار و افرادی که دارای توانایی مالی پرداخت مالیات را دارند در کشور مالتا برقرار گردید. مالتا یکی از اعضای کشورهای اروپا و شنگن می باشد که با داشتن اقامت این کشور می توانید آزادانه به کشورهای عضو شنگن مسافرت نمائید.

در این دانشگاهها دوره های کارشناسی ‚کارشناسی ارشد ودکترا و همچنین مهارت های فنی ارائه می شود.
برای کمک به فارغ التحصیلان در جذب به بازار کار ‚این دانشگاهها بابیش از ۲۵۰ شرکت بزرگ داخلی ‚خارجی وبین المللی مشغول همکاری هستند. درنتیجه این همکاری۹۰ در صد فارغ التحصیلان این دانشگاه در طی ۶ ماه بعد از اتمام دوره تحصیلی کار حرفه ای خود را آغاز می کنند.

جهت اخذ ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ، وقت سفارت و کلیه خدمات حقوقی با ما تماس بگیرید.

 

 

انواع ویزای تحصیلی کشورهای مختلف:

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی ترکیه

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی استونی

ویزای تحصیلی اکوادور

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی قبرس

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی اوکراین

ویزای تحصیلی لیتوانی

ویزای تحصیلی چین

ویزای تحصیلی اتریش

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی هندوستان

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی لهستان

ویزای تحصیلی برزیل

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی اسلوونی

ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی ارمنستان

ویزای تحصیلی سوئیس

ویزای تحصیلی پرتغال

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

ویزای تحصیلی کره جنوبی

ویزای تحصیلی یونان

ویزای تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی روسیه

ویزای تحصیلی رومانی

ویزای تحصیلی لوکزامبورگ

ویزای تحصیلی ژاپن

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی فنلاند

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *