رد کردن لینک ها

ویزای تحصیلی سوئیس برای ایرانیان [2019]

ویزای تحصیلی سوئیس

دانشجویان بسیاری وجود دارند که علاقمند به تحصیل در کشور سوئیس  هستند. دانشجویان بسیاری در تلاش برای اخذ ویزای تحصیلی سوئیس می باشند و در جستجوی مدارک برای اخذ ویزای تحصیلی سوئیس و همچنین فراهم کردن شرایط لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی سوئیس نیز می باشند . علت علاقه دانشجویان به تحصیل در سوئیس امکانات بسیار پیشرفته این کشور می باشد . کشور سوئیس نیز از نظر رفاهی در درجه بالایی قزرار دارد.

اگر می خواهید از طریق ویزای تحصیلی به این کشور مهاجرت کنید باید از شرایط  کلی آن مطلع شوید اول اینکه شرایط برای مقاطع مختلف متفاوت می باشد و برای مقاطع لیسانس , فوق لیسانس و دکتری می توانید برای ویزای تحصیلی سوئیس اقدام کنید . همچنین میتوانید با مراجعه به وبسایت سفارت سوئیس در تهران اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

ویزای تحصیلی سوئیس در مقطع لیسانس

متقاضی ویزای تحصیلی سوئیس در مقطع لیسانس باید مدرک پیش دانشگاهی خود را اخذ نموده باشند. دوره تحصیل در مقطع لیسانس از طریق ویزای تحصیلی سوئیس چهار سال به طول می انجامد و باید متقاضی مدرک  B1 و B2 را کسب کرده باشد. این موضوع قابل ذکر می باشد که موسسه حقوقی آوات به شما پیشنهاد میکنم. اگر مدرک زبان ندارید در همین ایران برای دریافت مدرک زبان اقدام کنید. زیرا در سوئیس امکان دوره های زبان وجود ندارد و در ابتدا باید شما مدرک زبان خود را ارائه دهید و بعد از بررسی ها ی لازمه و تایید مدرک شما وارد پروسه تحصیلی می شوید .

کار دانشجویی در مقطع لیسانس سوئیس

گزینه ای که برای دریافت ویزای تحصیلی سوئیس قابل توجه می باشد این است که فردی که ویزای تحصیلی را دریافت می کند  می تواند بعد از اینکه وارد سوئیس شد و مشغول به تحصیل شد به صورت پاره وقت به کار مشغول شود. البته حتما باید با اجازه دولت سوئیس این اتفاق بیفتد. زمانی که مجوز لازم جهت کار در حین تحصیل را دریافت کردید شما می توانید به مدت ده ساعت به کار در سوئیس مشغول شوید .

زمانی که تعطیلی های عمومی در سوئیس به صورت رسمی اعلام شود شما می توانید با اجازه دولت در روزهای تعطیل که کلاس های شما تشکیل نمی شود به کار پاره وقت بپردازید.  دانستن این موضوع لازم است که در آمدی که از کار بدست می آورید بخشی از هزینه های تحصیل را پرداخت کنید.

ویزای تحصیلی سوئیس در مقطع فوق لیسانس

حال افرادی که بخواهند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنند باید بدانند که مدرک لیسانس خود را باید از بهترین دانشگاه های دنیا دریافت کرده باشند و مدرک معتبری داشته باشند تا بتوانند از طریق ویزای تحصیلی سوئیس وارد دانشگاه های این کشور شوند و در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل شوند .

افرادی که مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت میکنند شانس خود را برای بورسیه در مقطع دکتری بیشتر می کنند .

دروس در مقطع فوق لیسانس به سه زبان زبان انگلیسی، زبان آلمانی و زبان فرانسوی تدریس می شود. باتوجه به مدرک زبان دریافتی فرد متقاضی ویزای تحصیلی  وارد دانشگاه مورد نظر می شود . اگر شما مدرک زبان انگلیسی داشته باشید یا همان آیلتس ۶٫۵ می توانید وارد پروسه تحصیلی شوید .

کار دانشجویی در مقطع فوق لیسانس سوئیس

در مقطع فوق لیسانس فرد می تواند زمانی که به تحصیل مشغول شد در حین تحصیل و با اجازه دولت سوئیس به بیست ساعت کار در هفته بپردازد. از مبلغ در آمدی که از کار بدست می آورید می توانید هزینه های مسکن را تامین کنید . البته مانند دوره کارشناسی می توانید در روزهای تعطیل با مجوزی که از دولت گرفته اید به کار تمام وقت در روزهای تعطیل بپردازید .

شایان ذکر می باشد که اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس در ایران به راحتی قابل انجام می باشد و خانواده هایی که فرزندانشان از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شده اند می توانند از طریق ویزای توریستی به راحتی به دیدن فرزندانشان رفته و باز گردنند .

زمانی که بخواهید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید در ابتدا باید از دانشگاهی که مد نظر دارید پذیرش گرفته باشید و بعد از اینکه دانشگاه مورد نظر شرایط شما را تایید کرد می توانید برای اخذ ویزا اقدام کنید .

 

مقالات مرتبط با این موضوع:

بورسیه تحصیلی سوئیس

تحصیل رایگان در سوئیس

تحصیل در سوئیس

تحصیل دندانپزشکی در سوئیس

شرایط پذیرفته شدن در آزمون پزشکی در سوئیس

تحصیل در مدارس شبانه روزی سوئیس

 تحصیل داروسازی در سوئیس

اقامت سوئیس از طریق تحصیل

ویزای تحصیلی سوئیس در مقطع دکتری

زمانی که فرد مقطع لیسانس و یا فوق لیسانس خود را در یکی از دانشگاه های معتبر با رنکینگ بالا گذرانده باشد و مدرک خود را کسب کرده باشد می تواند مقطع دکتری را از طریقه بورسیه به راحتی  به دست بیاورند .

اگر شما بخواهید بورسیه سوئیس را بدست بیاورید باید ابتدا دانشگاه مورد نظر در سوئیس مدارک شما را تایید کند و سپس شما مراحل دیگر را طی کنید .

اگر شما علاقمند به اخذ ویزای تحصیلی سوئیس می باشید و دوست دارید از شرایط این کشور با خبر شوید بهتر است با موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و با مشاورین ما در زمینه ویزای تحصیلی سوئیس مشاوره شوید.جهت اخذ ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ، وقت سفارت و کلیه خدمات حقوقی می توانید با ما تماس بگیرید.

 

انواع ویزای تحصیلی کشورهای مختلف:

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی ترکیه

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی استونی

ویزای تحصیلی اکوادور

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی قبرس

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی اوکراین

ویزای تحصیلی لیتوانی

ویزای تحصیلی چین

ویزای تحصیلی اتریش

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی هندوستان

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی لهستان

ویزای تحصیلی برزیل

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی اسلوونی

ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی ارمنستان

ویزای تحصیلی پرتغال

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

ویزای تحصیلی کره جنوبی

ویزای تحصیلی یونان

ویزای تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی روسیه

ویزای تحصیلی رومانی

ویزای تحصیلی لوکزامبورگ

ویزای تحصیلی ژاپن

ویزای تحصیلی مالتا

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی سوئیس برای ایرانیان [2019]
4 رتبه میانگین رای 5

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره