تحصیلی, دانمارک

شرایط دریافت ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد و دارای شرایط خاصی می باشد.کشور دانمارک به دلیل آنکه بازارهای کار خوبی دارد اکثر افراد می خواهند خود را از روش های مختلف مهاجرت به این کشور رسانده و به تحصیل وکار و زندگی بپردازند .  پس دوستداران مهاجرت به دانمارک با مطالعه مقاله ویزای تحصیلی دانمارک می توانند شرایط خود را سنجیده و اگر شرایط لازم را دارا بودند برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک اقدام کنند . مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی دانمارک در ادامه مقاله خدمتتان ارائه خواهد شد.

دانمارک

دانمارک کشوری است که در شمال اروپا واقع شده است و جزء آن دسته از کشورهایی می باشد که درآمدهای افراد با یکدیگر چندان اختلاف ندارد و این موضوع باعث شده است که تعداد افراد بسیاری درصدد رفتن به دانمارک و اخذ اقامت این کشور باشند.

افرادی که از طریق ویزای تحصیلی دانمارک و یا از طریق ویزاهای دیگر به این کشور می روند و اقامت را دریافت می کنند می دانند که داشتن پاسپورت دانمارک نشانه ی خوبی برای سهولت در رفت و آمد راحت به دیگر کشور های اروپایی می باشد.

متقاضیان می دانند که دانشگاه های دانمارک دارای رتبه پنجم می باشد و جزء معتبر ترین دانشگاه ها نیز می باشد. همچنین مدرک دانشگاهی این کشور در دنیا از اعتبار زیادی برخوردار است و اعتبار بین المملی را دارد.

متقاضیان ویزای تحصیلی دانمارک می توانند در رشته های داروسازی ، ارتباطات و دامپزشکی به تحصیل بپردازند و بعد از اتمام تحصیلشان برای اقامت دائم اقدام کنند.

تحصیل در مقطع لیسانس دانمارک

تحصیل در مقطع لیسانس دانمارک برای افرادی که مدرک آیلتس ۶٫۵ را گرفته باشند و معدل آن ها بالای ۱۷ باشد به صورت رایگان نیز می باشد. حتی این افراد می توانند حقوق دانشجویی دریافت کنند و کمک هزینه هایی را برای تحصیل و زندگی دریافت کنند.

افرادی که می خواهند تحصیلات خود را ادامه دهند باید ابتدا از دانشگاه مورد نظر خود در دانمارک پذیرش را دریافت کرده باشد و بعد از این که دانشگاه مقصد شما را تایید کرد می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک اقدام و مراحل آن را انجام دهید.

ویزای تحصیلی دانمارک در مقطع لیسانس به مدت ۴ سال می باشد که تمامی دروس به زبان دانمارکی تدریس می شود. به همین خاطر موسسه حقوقی آوات به شما دوستداران پیشنهاد می کند که قبل از ورود به این کشور حتما مدرک زبان دانمارکی خود را اخذ نموده باشید.

افرادی که در دانمارک تحصیل می کنند و از طریق ویزای تحصیلی دانمارک به این کشور آمده اند می توانند با اجازه ای که دولت دانمارک به آن ها می دهد به کار به صورت پاره وقت مشغول شوند . مدت زمانی که در هفته می توانند دانشجویان خارجی به کار بپردازند ده ساعت می باشد.

 

تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانمارک

افرادی که تحصیل در مقطع لیسانس را در دانمارک گذرانده اند می توانند بدون آزمون و براساس نمره هایی که در مقطع لیسانس کسب کرده اند در مقطع فوق لیسانس ادامه تحصیل دهند.

در تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانمارک بیشتر دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود و در ترم پایانی دانشجویان بایستی پروژه ای با زبان انگلیسی ارائه دهند و به دهمین خاطر است که مدرک آیلتس جزء واجبات می باشد.

اگر شما ویزای تحصیلی دانمارک را اخذ نموده اید اما مدرک زبان آیلتس را هنوز کسب نکرده اید می توانید در یک دوره ۵ ماهه مدرک آیلتس خود را اخذ نمایید.

دانشجویان مقطع فوق لیسانس با اجازه ای که دولت دانمارک به آن ها داده است می توانند به مدت بیست ساعت به طور پاره وقت در حین تحصیل کار کنند . از آنجایی که شرایط کار در کشورهای مختلف، متفاوت است.  پس باید به دنبال این باشید که زبان خود را تقویت کنید زیرا در درجه اول برای کار، زبان نقش بسیار مهمی دارد و بعد از زبان برای کار کردن ویژگی ها و توانایی های فردی بسیار مهم می باشد.

بورسیه تحصیلی دانمارک

شایان ذکر می باشد که اگر بورسیه دانشگاه های دانمارک را کسب کنید از مزایای بسیاری برخوردار می شوید که یکی از این مزایا این می باشد که دانشگاه در صورت اخذ بورسیه ماهانه مبلغی حدود دو هزار دلار به شما پرداخت می کند.

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری دانمارک 

زمانی که تحصیل در دانمارک را به اتمام رساندید می توانید ویزای تحصیلی دانمارک را به وبزای کاری تغییر دهید و بعد از سه سال کار در دانمارک و پرداخت مالیات مشخص شده از طرف دولت می توانید برای اقامت دائم دانمارک اقدام کنید .

موسسه حقوقی آوات آماده خدمات رسانی در زمینه مهاجرت از طرق مختلف مانند ویزای تحصیلی ویزای کاری , ویزای توریستی , سرمایه گذاری و…. می باشد .

 

انواع ویزای تحصیلی کشورهای مختلف:

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی ترکیه

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی استونی

ویزای تحصیلی اکوادور

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی قبرس

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی اوکراین

ویزای تحصیلی لیتوانی

ویزای تحصیلی چین

ویزای تحصیلی اتریش

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای تحصیلی هندوستان

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی لهستان

ویزای تحصیلی برزیل

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی اسلوونی

ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی ارمنستان

ویزای تحصیلی سوئیس

ویزای تحصیلی پرتغال

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

ویزای تحصیلی کره جنوبی

ویزای تحصیلی یونان

ویزای تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی روسیه

ویزای تحصیلی رومانی

ویزای تحصیلی لوکزامبورگ

ویزای تحصیلی ژاپن

ویزای تحصیلی مالتا

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی فنلاند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *