ایرلند, تحصیلی

شرایط دریافت ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای تحصیلی ایرلند

امروزه کشور ایرلند جزو آن دسته از کشورهایی قرار گرفته است که دارای دانشگاه هایی با سطح بین المللی و دارای رتبه بالا در دنیا است به همین خاطر افراد بسیاری متقاضی ویزای تحصیلی ایرلند میباشند و میخواهند با تحصیل در دانشگاه های این کشور بعد از مدتی به شغلی مناسب دست یابند که به وسیله آن بتوانند کارت اقامت این کشور را بدست آورند .شرایط حاضر برای دریافت ویزای تحصیلی ایرلند را در این مقاله برایتان شرح داده ایم .

تحصیل در ایرلند

تحصیل در ایرلند برای دوستداران این کشور کمی دشوار میباشد زیرا هزینه تحصیل و زندگی در این کشور کمی زیاد میباشد و کمتر کسی برای دریافت ویزای تحصیلی ایرلند اقدام میکند علت این موضوع هم هزینه زندگی در این کشورمیباشد که کمی زیاد میباشد .

با وجود هزینه های زیاد تحصیل و زندگی در ایرلند افرادی هستند که علاقمند به دریافت ویزای تحصیلی ایرلند میباشند و میخواهند از شرایط و قوانین اخذ ویزا مطلع شده و جهت اخذ آن اقدام کنند .

این افراد در ابتدا باید پذیرش از دانشگاهی در ایرلند را بگیرند و زمانی که نامه تاییدیه از دانشگاه ایرلند به دست فرد متقاضی ویزای تحصیلی ایرلند رسید میتواند برای دریافت ویزا مدارک خود را به سفارت ایرلند بفرستد و زمانی که سفارت مدارک متقاضی ویزای تحصیلی ایرلند را بررسی کرد و تمامی مدارک تکمیل بود بعد از آن ویزای تحصیلی ایرلند برای فرد متقاضی صادر خواهد شد.

زمانی که ویزا برای فرد صادر گردید و متقاضی به خاک ایرلند رسید میتواند بعد از ورد به این کشور در ابتدا محل سکونت خود را مشخص کند و به پلیس ایرلند اطلاع دهد و زمانی که محل سکونت خود را مشخص کرد باید برای ثبت نام به دانشگاه مورد نظر رفته و تمامی مراحل ثبت نام را انجام دهد.

زمانی که به صورت رسمی کلاس های درس در این کشور آغاز شد شما برای کم شدن هزینه های زندگی و تحصیل میتوانید با اجازه ای که از سمت دولت ایرلند برای دانشجویان خارجی مشخص شده است به کار پاره وقت بپردازند و کمی از این هزینه ها جبران شود .

 

کار حین تحصیل در ایرلند

هر فردی که در مقطعی در حال تحصیل میباشد برمبنایی که وزارت کار دولت ایرلند مشخص کرده است میتواند به کار پاره وقت بپردازد . که اصولا برای افرادی که در مقطع کارشناسی میباشند به مدت ده ساعت در هفته میباشد و برای افرادی که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل میکنند به مدت بیست ساعت در هفته میباشد .

این مدت زمان هایی که برایتان شرح دادیم متغییر میباشد و فرد میتواند براساس زمان های کلاس ها درخواست اجازه کار را داشته باشد و حتی میتواند در روزهایی که تعطیل رسمی میباشد و کلاس ها برگزار نخواهد شد درخواست اجازه کار را برای وزارت کار ارسال کند و در صورت موافقت میتواند ساعات بیشتری در هفته به کار مشغول شود .

زبان رسمی در کشور ایرلند انگلیسی و ایرلندی میباشد که زبان انگلیسی رایج تر میباشد به همین خاطر افرادی که میخواهند ویزای تحصیلی ایرلند را دریافت کنند باید مدرک زبان را حتما داشته باشند .

پیشنهاد موسسه ما برای افرادی که میخواهند ویزای تحصیلی ایرلند را در یافت کنند این میباشد که مدرک زبان خود را در کشور خود دریافت کنند تا زمان از دست رفته کمتر باشد .

البته متقاضیان ویزای تحصیلی ایرلند میتوانند مدرک زبان خود را در کالج های مشخص شده در ایرلند سپری کنند که این مسئله بسیار هزینه بر خواهد بودبرایشان و بهتر این میباشد که مدرک زبان را در کشور خود اخذ نمایند .

بعد از اینکه فرد تحصیل در ایرلند را به پایان رساند میتواند به کار پاره وقت خود به صورت تمام وقت بپردازد و میتوانند ویزای خود را تمدید کنند  تا به مدت سه سال , بعد از سه سال کار در ایرلند و پرداخت مالیات فرد میتواند اقامت ایرلند را دریافت کند .

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی ایرلند 

  • اصل گذرنامه و کپی از تمام صفحات آن
  • نامه تاییدیه از دانشگاه ایرلند
  • انگشت نگاری
  • شش قطعه ذعکس سه در چهار
  • مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم و ترچمه آنها
  • ریز نمرات تمامی مقاطع
  • گواهی سلامت پزشکی
  • تمکن مالی

 

انواع ویزای تحصیلی کشورهای مختلف:

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی ترکیه

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی استونی

ویزای تحصیلی اکوادور

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی قبرس

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی اسلوونی

ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی ارمنستان

ویزای تحصیلی سوئیس

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *