رد کردن لینک ها

قوانین جدید برای دریافت ویزای تحصیلی اسلوونی [2019]

 ویزای تحصیلی اسلوونی

در کشور اسلوونی دانشگاه هایی موجود میباشد که از نظر کیفیت آموزشی بسیار سطح بالا میباشند به همین خاطر افرادبرای اخذ  ویزای تحصیلی اسلوونی در تلاش هستند تا با اخذ ویزای تحصیلی اسلوونی بتوانند در دانشگاه های این کشور فوق العاده به تحصیل بپردازند .  ویزای تحصیلی اسلوونی تنها برای افرادی مناسب میباشد که شرایط اخذ آن را داشته باشند . در این مقاله ما برای شما مطالبی در خصوص چگونگی اخذ  ویزای تحصیلی اسلوونی تهیه کرده ایم تا با مطالعه آن بتوانید شرایط خود را سنجیده و سپس برای  ویزای تحصیلی اسلوونی اقدام کنید .

یکی از دانشگاه های اسلوونی که لیوبلیانا نام دارد جزء آن دسته ازدانشگاه هایی میباشد که در سطح جهانی از رتبه بالایی برخوردار میباشد و افرادی که تمایل به اخذ  ویزای تحصیلی اسلوونی دارند علاقمند به تحصیل در این دانشگاه میباشند .

این کشور اروپایی به نظر ساده می آید و این خود یک مزیت محسوب میشود زیرا فردی که علاقمند به اقامت اروپا میباشد میتواند به راحتی به این کشور رفته و اقامت اروپا را کسب کند .

زمانی که بخواهید در یکی از دانشگاههای اسلوونی تحصیل کنید باید حتما از یکی از دانشگاه های این کشور پذیرش را دریافت کرده باشید .

شما باید مدارک را جهت بررسی به دانشگاه مورد نظرتان ارسال کنید تا بعد از بررسی های اولیه دانشگاه مدارک شما را تایید کند و تاییدیه را برایتان ارسال کند وشما بعد از دریافت نامه تاییدیه دانشگاه میتوانید برای اخذ  ویزای تحصیلی اسلوونی به سفارت اسلوونی اقدام کنید .

مدارکی مورد نیاز جهت اخذ  ویزای تحصیلی اسلوونی

  • اصل گذرنامه و کپی از آن
  • نامه تاییدیه پذیرش از دانشگاه مورد نظر در اسلوونی
  • شش قطعه عکس رنگی که از تاریخ آن شش ماه نگذشته باشد
  • مدارک معتبر دیپلم و پیش دانشگاهی و ترجمه آن ها
  • سابقه کاری مرتبط در صورت داشتن
  • گواهی سلامت پزشکی
  • اگر سفارت مدارک بیشتری را از شما درخواست کند باید آن را تهیه کنید و برای سفارت ارسال کنید
  • انگشت نگاری در زمان مشخص شده برای مصاحبه

کار دانشجویی

زمانی که مدارک شما توسط سفارت بررسی شد و مورد تایید سفارت قرار گرفت در آن موقع اجازه صدور  ویزای تحصیلی اسلوونی داده میشود و متقاضی  ویزای تحصیلی اسلوونی میتواند بعد از صدور ویزا به این کشور برود و در آن دانشگاه ثبت نام کند و زمانی که به تحصیل مشغول شود میتواند با اجازه دولت اسلوونی و اجازه اداره کار اسلوونی به کار پاره وقت در حین تحصیل مشغول شوند و مدت زمان کار پاره وقت برای دانشجویان مقاطع گوناگون متفاوت میباشد .

اصولا برای مقطع کارشناسی مدت زمان کار پاره وقت ده ساعت در هفته میباشد و برای مقطع کارشناسی ارشد بیست ساعت در هفته میباشد و مقطع دکتری به مدت سی ساعت در هفته میباشد .

در مقطع کارشناسی زبان تدریس اسلوانیایی میباشد و اگر شما میخواهید در مقطع کارشناسی در این کشور تحصیل کنید باید این زبان را فرا بگیرید .

اما در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری زبان تدریس انگلیسی میباشد و شما میتوانید با فراگیری زبان انگلیسی به راحتی به تحصیل در این کشور بپردازید .

شما زمانی که از طریق  ویزای تحصیلی اسلوونی به این کشور رسیدید و به تحصیل پرداختید میتوانید در حین تحصیل به کار پاره وقت بپردازید و زمانی هم که تحصیل به اتمام رسید شما میتوانید ویزا تحصیلی خود را به ویزای کاری تغییر دهید و به کار بپردازید و طی سه تا پنج سال کار و پرداخت مالیات شما میتوانید برای اقامت اسلوونی که یک کشور اروپایی میباشید اقدام کنید .

شما با دریافت کارت اقامت اسلوونی میتوانید بدون گذرنامه به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر  کنید و بدون هیچ وقت تلف کردنی به کشورهای اروپایی برای تحصیل و یا زندگی میتوانید اقدام کنید .

مقالات مرتبط با این موضوع:

 

 

انواع ویزای تحصیلی کشورهای مختلف:

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی ترکیه

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی استونی

ویزای تحصیلی اکوادور

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی قبرس

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی اوکراین

ویزای تحصیلی لیتوانی

ویزای تحصیلی چین

ویزای تحصیلی اتریش

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی هندوستان

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی لهستان

ویزای تحصیلی برزیل

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی ارمنستان

ویزای تحصیلی سوئیس

ویزای تحصیلی پرتغال

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

ویزای تحصیلی کره جنوبی

ویزای تحصیلی یونان

ویزای تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی روسیه

ویزای تحصیلی رومانی

ویزای تحصیلی لوکزامبورگ

ویزای تحصیلی ژاپن

ویزای تحصیلی مالتا

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی فنلاند

 

موسسه مهاجرتی آوات ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات مهاجرتی در بهترین و پیشرفته ترین کشورهای دنیا میباشد شما عزیزان و دوستداران مهاجرت و تحصیل در کشورهای اروپایی و عضو شینگن میتوانید با ارتباط با موسسه تمامی سوالات خود را پرسیده و مشاوره شوید .

 

قوانین جدید برای دریافت ویزای تحصیلی اسلوونی [2019]
1 رتبه میانگین رای 5

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره