شماره تماس در واتس اپ : 905340102540+ - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

ویزای تحصیلی استرالیا

فهرست مقاله
ویزای تحصیلی استرالیا
ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

بعد از کشورهای انگلستان و آمریکا کشوری که بیشترین متقاضی ویزای تحصیلی را به خود اختصاص داده است کشور استرالیا میباشد . راه های رسیدن به ویزای استرالیا متعدد میباشد که از جمله آنها میتوان به ویزای کاری استرالیا , ویزای سرمایه گذاری استرالیا ویزای تحصیلی استرالیا اشاره کرد .

استرالیا با داشتن تعداد زیاد موسسات آموزشی و دانشگاه ها و کالج های بسیار معتبر مقصد مناسبی است برای دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند . ویزای تحصیلی دارای شرایط خاصی میباشد که بر اساس این شرایط افراد میتوانند برای اخذ ویزا اقدام کنند .

استرالیا

افرادی که در صدد مهاجرت تحصیلی برای استرالیا میباشند مهمترین هدف از انتخاب این کشور این میباشد که استرالیا کشوری است که از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و از نظر رفاهی در سطح بسیار بالایی قرار دارد . به همین علت افراد تصمیم به مهاجرت از طریق تحصیل بخه این کشور را دارند .

البته خاطر نشان کنیم که یکی از موضوعاتی که سبب شده است استرالیا بسیار پرطرفدار باشد این است که بین صد دانشگاه برتر در دنیا هفت دانشگاه آن متعلق به استرالیا میباشد که این موضوع بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

شما زمانی که پذیرش را از دانشگاه مورد نظرتان در استرالیا دریافت کردید میتوانید مدارک خود را جهت اخذ ویزای تحصیلی استرالیا به سفارت این کشور تحویل دهید که اگر این مدارک کامل و بی نقص باشد شما میتوانید به راحتی با اخذ ویزای تحصیلی استرالیا به این کشور بروید و ادامه تحصیل دهید اما اگر مدارک شما و آنچه که سفارت از شما درخواست کرده است ناقص باشد متاسفانه درخواست ویزای شما رد خواهد شد .

مزایای تحصیل در استرالیا

وقتی با دریافت ویزای تحصیلی استرالیا به خاک این کشور رسیدید میتوانید به تحصیل در این کشور بپردازید و میتوانید با اجازه ای که از سمت دولت استرالیا به افراد خارجی داده شده است به بیست ساعت کار در هفته بپردازید  .

اگر شما در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل در استرالیا میباشید این مزایا برای افراد خانواده شما وجود خواهد داشت که میتوانند به صورت نامحدود به کار در استرالیا بپردازند .

همچنین شما می توانید با دریافت این ویزا به راحتی از کشور خارج شوید.

نکته ای که برای برخی از افراد مهم و سخت میباشد این است که فردی که متقاضی ویزای تحصیلی استرالیا میباشد باید مدرک آیلتس خود را اخذ نموده باشد . و این مدرک آیلتس برای اعضای خانواده فرد متقاضی در صورتی ضروری میباشد که آن ها هم نیز قصد ادامه تحصیل در استرالیا را داشته باشند .

البته باید این را هم بگوییم که افرادی که حداقل پنج سال در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کرده باشند نیازی به ارائه مدرک زبان را نخواهند داشت .

ویزای تحصیلی استرالیا در مقطع لیسانس

مدت زمانی که برای اخذ مدرک لیسانس برای متقاضیان ویزای تحصیلی استرالیا وجود دارد بین سه الی پنج سال میباشد .برای ورود به دانشگاه های استرالیا در مقطع لیسانس تنها فاکتوری که بسیار حائز اهمیت میباشد معدل فرد میباشد و هرچه معدل فرد بالاتر باشد شانس پذیرش در دانشگاه های این کشور بالاتر میباشد .

برای تحصیل در این مقطع در کشور استرالیا افراد باید مدرک آیلتس ۶ را حتما اخذ نموده باشند البته برخی از دانشگاه های این کشور نیز مدرک آیلتس ۵ را هم نیز تایید میکنند .

البته باید بدانید که دوره های زبان در استرالیا موجود میباشد و میتوانید با ورود به کالج ها , دوره های زبان را سپری کنید و سطح زبان خود را افزایش دهید .

ویزای تحصیلی استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد

افرادی که میخواهند در مقطع فوق لیسانس ادامه دهند و اخذ نمایند حتما میدانند که طول دوره تحصیل در این مقطع یک الی دو سال میباشد .

برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا در مقطع فوق لیسانس فرد باید مدرک خود را از دانشگاه های معتبر کسب کرده باشد و سطح زبان بسیار خوبی داشته باشد .

حداقل مدرک آیلتس ۶٫۵ برای این مقطع ضروری میباشد .

 

دوره های زبان در استرالیا

اگر فرد نتواند قبل از اخذ ویزای تحصیلی استرالیا حد نصاب نمره زبان آیلتس را کسب کند باید در دوره های زبانی که در استرالیا و در کالج های مشخص شده است سپری کند .

مدت گذراندن دوره های زبان در استرالیا به ده هفته خواهد رسید . در برخی موارد فرد باید دوره زبان را در کالج هایی که توسط دولت مشخص شده است بگذراند و در برخی موارد هم میتوانند در دانشگاهی که پذیرش را دریافت کرده اند سپری کنند .

 

انواع ویزای تحصیلی کشورهای مختلف:

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی ترکیه

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی استونی

ویزای تحصیلی اکوادور

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی قبرس

ویزای تحصیلی گرجستان

ویزای تحصیلی اوکراین

ویزای تحصیلی لیتوانی

ویزای تحصیلی چین

ویزای تحصیلی اتریش

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی ایرلند

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی هندوستان

ویزای تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی لهستان

ویزای تحصیلی برزیل

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی اسلوونی

ویزای تحصیلی اسلواکی

ویزای تحصیلی ارمنستان

ویزای تحصیلی سوئیس

ویزای تحصیلی پرتغال

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

ویزای تحصیلی کره جنوبی

ویزای تحصیلی یونان

ویزای تحصیلی مالزی

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی بلژیک

ویزای تحصیلی روسیه

ویزای تحصیلی رومانی

ویزای تحصیلی لوکزامبورگ

ویزای تحصیلی ژاپن

ویزای تحصیلی مالتا

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیلی فنلاند

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
+905340102540 مشاوره تلفنی در واتس اپ