رد کردن لینک ها

وقت سفارت آلمان 2019

آیا میدانید یکی از مهم ترین مراحل اقامت و دریافت ویزای آلمان داشتن وقت سفارت آلمان است؟ در این مقاله سعی داریم در خصوص وقت سفارت آلمان توضیحاتی مختصر را برایتان به اشتراک بگذاریم . پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

اخذ وقت سفارت

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مراحل در پروسه اخذ ویزای آلمان گرفتن وقت سفارت  است که با توجه به کثرت مراجعین به سفارت آلمان گرفتن وقت سفارت بسیار زمان بر شده و متقاضیان ویزای آلمان اغلب برای گرفتن وقت سفارت به مشکل بر میخورند.یکی از خدمات ویژه موسسه حقوقی آوات گرفتن وقت سفارت  است. باتوجه به در خواست های کثیر مراجعه کنندگان برای گرفتن وقت سفارت در هفته موسسه تعداد محدودی میتواند بپذیرد

لذا افرادی که زودتر برای گرفتن وقت سفارت  از طریق موسسه ما اقدام مینمایند در اولویت هستند.جهت اطلاع آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند پروسه گرفتن وقت سفارت آلمان خود را به ما بسپارند خاطر نشان میکنیم که گرفتن وقت سفارتجزء یکی از خدمات ما میباشد که با در بر داشتن یک تیم متخصص در باب این موضوع امکان گرفتن وقت سفارت را در کم ترین زمان ممکن فراهم آورده ایم.

 

یک نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید که گرفتن وقت سفارت توسط افرادی باتجربه که در این زمینه توانایی دارند انجام میگیرد و تمامی افرادی در موسسه ثبت نام میکنند و از طرف موسسه تایید دریافت مینمایند به نتیجه خواهند رسید.

سال های اخیر به دلیل کثرت مراجعین برای اخذ ویزای آلمان باعث شده تا متقاضیان اخذ وقت سفارت بیشتر شده و این افراد برای گرفتن وقت سفارت آلمان به موسسات روی آورند که البته باید گفت که وقت سفارت  تعداد مشخصی است که مسلما از تعدادی که خود سفارت درنظر گرفته است نمیتواند درخواست بیشتری داد لذا عملا این موضوع به یک رقابت تبدیل شده است و در این رقابت افرادی که زودتر برای گرفتن وقت سفارت  اقدام میکنند زودتر به نتیجه خواهند رسید.

پیشنهاد مطالعه »
وکیل پناهندگی در آلمان

 

انواع وقت سفارت آلمان

وقت  سفارت آلمان انواع مختلفی دارد: به عنوان مثال وقت سفارت  برای ویزای توریستی آلمان، وقت سفارت  برای ویزای تحصیلی آلمان ، وقت سفارت برای ویزای کاری آلمان، وقت سفارت  برای ثبت شرکت و….. که هرکدام از آنها شرایط خاصی دارند لذا افرادی که وقت سفارت میگیرند باید حتما این نکته را مد نظر داشته باشند که با وقت سفارت  برای ویزای توریستی نمیتوان درخواست ویزای تحصیلی نمود چرا که قطعا موجب رد شدن ویزا میگردد.بسیاری از موسسات متاسفانه از عدم اطلاعات متقاضیان وقت سفارت سوء استفاده کرده و به این افراد وقت هایی را که اصلا ارتباطی به هدف آنها از سفر به آلمان نداشته را ارائه میدهند و این امر موجب رد شدن ویزای این عزیزان میگردد.

 

انواع مهاجرت به آلمان:

 1. مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج
 2. مهاجرت تحصیلی به آلمان
 3. اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد
 4. ویزای کاری آلمان
 5. ویزای سرمایه گذاری در آلمان

 

هزینه وقت سفارت

هزینه های اخذ وقت سفارت کاملا متفاوت است و هر نوع ویزایی که درخواست میدهید هزینه ی اخذ وقت سفارت آن با سیار موارد متفاوت است. برای اطلاع از هزینه های وقت سفارت با موسسه تماس بگیرید و با مسئول مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

مهاجرت به آلمان

 

تحصیل در آلمان

 

نکات مهم وقت سفارت 

وقت سفارت آلمان غیر قابل تغییر است و وقتی که تنظیم میشود انمان تغییر ندارد پس در برنامه ریزی برای سفر خود به آلمان دقت لازم را به عمل بیاورید.

دقت کنید که برای گرفتن وقت سفارت باید مشخصات پاسپورتی خود و مشخصات مورد نیاز را به طور دقیق به موسسه ارائه دهید وگرنه موسسه تعهدی در قبال اشتباهات شما نخواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط کار پس از تحصیل در آلمان (2019)

ایمیلی که برای گرفتن وقت سفارت ارائه میشود باید یک ایمیل کاملا در دسترس باشد.

تمامی مواردی که در فوق گفته شد مواردی بسیار مهم میباشند لذا دقت کنید تمامی موارد فوق به درستی ارائه گردد تا خدایی نکرده در برنامه ی شما عزیزان مشکلی بوجود نیاید چرا که هر کدام از مواردی که گفته شد در صورتی که اشتباه وارد شود منجر به این میشود که در روزی که شما وقت سفارت  رزرو کرده اید سفارت آلمان از ورود شما ممانعت به عمل آورد.

 

نحوه گرفتن وقت سفارت

موسسه حقوقی آوات علاوه بر وقت سفارت خدمات دیگری نظیر ویزای توریستی آلمان، اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان ، اخذ ویزای کاری آلمان ، ثبت شرکت در آلمان و سرمایه گذاری در آلمان را به صورت تضمینی ارائه میدهد.

ضمنا باید خدمت شما عرض کنیم که سفارت آلمان با هیچ ارگانی در این باب همکاری نمیکند و ما نیز از این مقوله مستثنا نیستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در آلمان:

 1.  دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان
 2. هر آنچه که باید درباره تحصیل در آلمان بدانید
 3. تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان
 4. شرایط سنی تحصیل در آلمان
 5. تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی
 6. تحصیل در آلمان با دیپلم [آپدیت 2019]
 7. 3 نکته طلایی برای تحصیل دکترا در آلمان
 8. راه کارهایی برای دریافت اقامت و مهاجرت تحصیلی آلمان
 9. مزایا و معایب تحصیل در کشور آلمان
 10. تحصیل رشته پزشکی در آلمان
 11. تحصیل رشته پرستاری در آلمان
 12. مزایا و معایب تحصیل در کشور آلمان
 13. شرایط تحصیل آلمان در سال
پیشنهاد مطالعه »
دریافت ویزای کاری آلمان + Blue Card چیست ؟ [2019]

 

 

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در زمینه مهاجرت به آلمان مشاوره تخصصی ارائه میدهد اما در بسیاری مواقع به این موضوع برخورد میکنیم که برای متثاضیان ما برای اخذ ویزای آلمان، برای موضوعات غیر مرتبط اقدام شده است که این امر موجب میشود موسسه نتواند امور فرد مورد نظر را به صورت تضمینی انجام دهد.

نکته ای که بسیار مهم است و باید خدمتتان عرض شود این است که در زمینه اخذ وقت سفارت هیچ موسسه ای با سفارت آلمان ارتباطی ندارد و کلا اخذ وقت سفارت طبق همان روالی که در خود سایت سفارت آلمان انجام میشود و افرادی که ادعای همکاری با سفارت را دارند صرفا تبلیغاتی بیش نیست اما قطعا افرادی که به امر گرفتن وقت سفارت  آشنایی دارند راحتتر میتوانند اقدام نمایند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره