رد کردن لینک ها

وقت سفارت سوئد

اخذ وقت سفارت سوئد

آوات یک موسسه حقوقی است و اخیرا مشتری های ثابت نسبت به اخذ فوری وقت سفارت سوئد درخواست کمک کردند. آوات جهت پاسخ به مشتری ها و تکمیل سفارش های وقت سفارت سوئد، تیمی از کارشناسان حقوق بین الملل و عوامل مرتبط را تشکیل داده تا به مشتری های خود که قصد سفر به کشور سوئد را دارند، کمک کند. در ادامه ی محتوا به کمک اطلاعاتی مختصر و ضروری انگیزه مسافران این کشور خوش نام آشنا می شویم. و در پایان مباحث از اهمیت اخذ وقت سفارت صحبت می کنیم و به ویژگی های منحصر به فرد موسسه آوات، برترین مرکز اخذ وقت سفارت، اشاره می کنیم. چرا که گرفتن ویزا و وقت مصاحبه از سفارت های موجود در ایران پروسه مخصوص خود را دارد. و برای موفقیت در این پروسه باید تمام اصول مکاتبه و کارهای اداری لحاظ شود. آوات این خبر خوش را به گوش مسافران کشور سوئد می رساند و خود را ملزم به انجام کار های مشتری می داند و کوشش می کند وقت ارزشمند مشتری را حفظ کند، او را از پروسه ی پردردسر گرفتن وقت سفارت دور نگه دارد و مشتری از سفر خود لذت ببرد.

در کشور سوئد ۱۰ میلیون نفر زندگی می کنند که ۲ میلیون نفر آن را افراد زیر ۱۸ سال تشکیل می دهند. ۸۵ درصد از مردم در شهرها زندگی می کنند. سوئد کشوری است که فرهنگ های زیادی در خود گنجانده است و ۱۵ درصد از اهالی این کشور در سرزمین های دیگر متولد شده اند به طوری که از هر پنج کودک یک نفر نژاد خانوادگی اش به کشور های دیگر برمی گردد. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر کلیک کنید.

شهر استکهلم یکی از بزرگترین شهرهای سوئد و پایتخت این کشور است. جمعیتی معادل ۹۳۰/۰۰۰ نفر در این شهر ساکن هستند. از دیگر شهر های مهم سوئد بندر گوته بورگ در جنوب غربی سوئد (جمعیت: ۵۵۰/۰۰۰هزار نفر) مالمو در جنوب سوئد(۳۰۰/۰۰۰ هزار نفر) را می توان نام برد.

کمتر از ۳ درصد از زمین های سوئد مربوط به شهر سازی است در حالی که ۶۹ درصد از آن را جنگل ها تشکیل می دهند. سوئد کشوری طولانی و حدود ۱۵۷۴ کیلومتر را از بالا به پایین تشکیل می دهد. و از سه منطقه تشکیل می شود. جزیره ی گوتلند جنوب و Svealand Swealand بخش مرکزی و شمالی سوئد را تقسیم می کند. برای مطالعه جغرافیایی کشور سوئد از لینک زیر استفاده کنید.

 

زبان سوئد

سوئدی زبان رسمی کشور سوئد است. اکثریت مردم سوئد به زبان انگلیسی هم تکلم می کنند و عموما دانش زبانی بالایی دارند و زبان انگلیسی را بخوبی صحبت می کنند. زبان سازمانی بیشتر سازمان های بین المللی انگلیسی است و در دانشگاه ها و مراکز عالی دوره ها و واحد های درسی به زبان انگلیسی تدریس می شوند. سوئد خانه ی ۵ زبان بین اللملی و رسمی اقلیت است و چندین زبان دیگر توسط اقلیت ها در این کشور صحبت می شود. زبان های فنلاندی، صرب و کروات، عربی، اسپانیایی، کردی، اسپانیایی، آلمانی و فارسی در این کشور صحبت می شود.

 

حکومت سوئد

سوئد کشوری پارلمانی است که نظام دموکراسی بر آن حاکم است. گروه های سیاسی اصلی دو حزب را تشکیل می دهند: حزب میانی و چپ گرا که شامل دموکرات های اجتماعی، پارتی سبز و چپ گرا ها؛ حزب میانی و راست گرا که  شامل گروه اعتدال، دموکرات های مسیحی و لیبرال ها است. پارلمان سوئد ریکسدگ گفته می شود. که اعضای آن هر چهار سال یک بار انتخاب می شوند.

کارل گوستاو چهاردهم از سال ۱۹۷۳ پادشاه کشور سوئد است. قدرت سیاسی ندارد اما مراسمات تشریفاتی را به صورت نمادین انجام می دهد. سوئد جزو اتحادیه اروپاست و پول مخصوص خود را دارد “کرونا” یا “کراون” سوئد پول رایج این کشور است.

 

 سبک زندگی در سوئد

سوئدی ها زیاد مطالعه می کنند و در کارشان جدی هستند در کنار آن به استراحت و رفاه خود نیز اهمیت زیادی می دهند. در کشور سوئد “تنفس قهوه” یک برنامه تنفسی برای سوئدی هاست و شامل یک استکان چای یا قهوه است. شیرینی ها و نان شیرینی نیز کنار آن ها سرو می شود. همچنین در کشور سوئد نوشیدنی های غیر الکلی، میوه و ساندویج ها از رسم های اجتماعی و فرهنگ ملی آن هاست. شما می توانید با خانواده یا قرار با دوستانتان از این کار های لذت بخش انجام دهید.

واژه ی مهمی در فرهنگ سوئد با عنوان “لاگون” وجود دارد.  این واژه که به معنی “به اندازه بودن”، “کافی” و “درست” است؛ نمایانگر ارزش های “برابری و “توازن” در فرهنگ و جامعه ی سوئد است.صداقت و برابری در کشور سوئد مفاهیم مهمی تلقی می شوند. این کشور رتبه اول را در آزادی رسانه ها به خود اختصاص داده است (۱۷۶۶)، و در رنکینگ جهانی آزادی رسانه ها قرار گرفته است.

 

مذهب سوئدی ها

سوئد یک کشور سکولار است ولی بیشتر مذاهب جهان در این کشور نمایندگی دارند و همه آن ها از طرف کشور پذیرفته می شوند. کلیسای ملی سوئد کلیسای لوتران (یکی از فرقه‌های پروتستان) است. کاتولیک و سایر شاخه های مسیحیت نیز به وفور در این کشور دیده می شود. اسلام یکی از مذاهب بزرگ کشور سوئد است و یهودیت و بودایی نیز در این کشور رواج دارد.

چله ی تابستان، عید پاک و کریسمس از اعیاد اصلی این کشور است.

 

فرهنگ مردمان سوئد

سوئد رواج دهنده فرهنگ در سایر کشورهاست و با توجه به GDP یکی از بزرگترین بنیانگذاران موسیقی پاپ در جهان است. و یکی از کامیابی های اخیر فرهنگ سوئد ابداع  ژانر ادبی “نوردیک نیر” در فرهنگ سوئد است که توسط هنینگ منکل و استیگ لارسون رهبری شده است.

با نگاه به گذشته آدم های رده بالایی چون “برگ من” و “استریندبرگ” بر می خوریم. “برگ من‌” کسی است که در تاریخ فیلم نقش مهمی داشته است و “استریندبرگ” کسی هست که در شاخه ی درام تاثیر زیادی گذاشته است و از چهره های خوش نام جهان شناخته می شوند‌.

در کشور سوئد فرصت های بیشماری برای آشنایی با زندگی فرهنگی این ملت وجود دارد. سوئد سعی کرده با فراهم کردن امکاناتی با کیفیت مانند کنسرت ها، تئاتر ها و نمایشگاه های مختلف و متعدد امکان آشنایی با فرهنگ خود را برای توریست ها ایجاد کند.

 

محیط

سوئدی ها به طبیعت بسیار ارج می نهند. این یکی از دلایل احساس مسئولیت این ملت به طبیعت و محیط زیست است. تنها یک درصد از زباله های جامد در اینجا زیر خاک دفن می شوند، مابقی برای تولید انرژی، برق، بیوگاز، سوخت یا مواد بازیافت می شوند.

۴۸ درصد منابع انرژی در کشور سوئد مربوط به منابع تجدیدپذیر است. تکنولوژی های محیط زیستی کشور سوئد مانند بیوسوخت ها، بیوانرژی ها، انرژی بادی، انرژی خورشیدی و تصویه آب و فاضلاب  بسیار پیشرفته است و به کشورهای دیگر نیز این تکنولوژی های ارائه می شود.

 

نوآوری ها در این کشور

با هر ترازویی بخواهیم بسنجیم کشور سوئد یکی برترین کشورها از منظر خلاقیت و نوآوری است و اقتصادش وابسته به دیجیتال و کامپیوتر است. سوئدی ها در پذیرفتن تکنولوژی های جدید جزو اولین ها هستند. توسعه سیاسی و فکری در جامعه  سوئد یک محیط حاصل خیز برای اندیشه ها و ایده های جدید است. این کشور نسبت به سایر ملت ها بیشتر سهم GDP را به بخش راه و جاده اختصاص داده است. نسل های مبتکر این کشور اختراع هایی داشته اند که دنیا را تغییر داده است؛ کمربند ایمنی سه نقطه، دستگاه تنظیم ضربان قلب، آچارلوله (آچارفرانسه) از اختراع های این کشور است. Spotify و Skype نیز از ابتکارات اخیر این کشور است.

با نگاه گذرایی که از پنجره زبان، حکومت، فرهنگ، محیط و مردم  به کشور زیبای سوئد داشتیم؛ از محسنات و زیبایی های این کشور توریست پسند آگاه شدیم. سوئد سالانه میزبان میهمان هایی از سراسرجهان است و پذیرای بیش از ۱۳ میلیون توریست می شود.(آمار Eurostat ۲۰۱۵) کشور سوئد همچنین یکی از مقاصد تجاری و گردشگری و حتی تحصیلی بسیاری از ایرانی هاست. و حتی به زبان فارسی به عنوان یکی از زبان های  پر مخاطب کشور سوئد اشاره شده است. عوامل ذکر شده حاکی از رفت و آمد قابل توجه ایرانی ها به کشور سوئد است.

برای سفر به کشور های اروپایی مسافران ایرانی به ویزا نیاز دارند. کشور سوئد نیز یکی از این کشور هاست. صدور ویزا را سفارت سوئد در تهران بر عهده دارد، اما گرفتن ویزا چندان آسان نیست و مراحل و اصول خود را دارد، ابتدا باید برای مصاحبه با مسئولان ذی ربط آماده شد. گام دوم اخذ وقت سفارت سوئد است. گرفتن وقت سفارت اصلی ترین و مشکل ترین مرحله برای گرفتن ویزاست، به خصوص کشور سوِئد که یکی از پرمخاطب ترین مقاصد توریست ها و تاجران است و سفارت سوئد در ایران مراجعان زیادی دارد. موسسه حقوقی آوات در اقدامی جالب تصمیم گرفته کار های مربوط به اخذ ویزای مسافران را انجام دهد. به مکاتبات خسته کننده و طولانی مشتریان پایان داده و تمام مسئولیت های اداری و مکاتبه ای اخذ وقت سفارت را به عهده گرفته است. بنابرین مشتری با خیالی راحت در روز مصاحبه در سفارت سوئد آماده می شود.

بسیاری از مسافران بخاطر دلایل مختلفی کار اخذ وقت سفارت سوئد را به آوات می سپارند. اولا وقت گرفتن برای مصاحبه  در یک سفارت کار ساده ای نیست و از دست هر کسی برنمی آید، افرادی هستند که بدلیل مشغله های کاری وقت آزاد ندارند و افراد زیادی هم هستند که در امر اخذ وقت سفارت حساسیت زیادی دارند و دوست دارند افراد متخصص و حرفه ای کار آن ها را انجام دهد.

یکی از مواردی که در اخذ وقت سفارت سوئد حساسیت زیادی ایجاد کرده است نوع ویزایی است که مسافر می گیرد. در این موارد مشورت با موسسه حقوقی آوات، مشکلات این دست ازافراد را آسان می کند. شما نیز می توانید کارهای مربوط به سفارت  خود را به آوات بسپارید و از سرویس های ویژه ی این موسسه استفاده کنید. آوات سعی می کند به تمام نیاز های مشتریان پاسخ گوید و وقت ارزشمند مشتری را حفظ کند . آوات، دقت و حرفه ای بودن را سر لوحه ای کار خود کرده است. پرسنلی که در موسسه آوات کار می کنند اخلاق حرفه ای دارند و در رسیدگی به مشتری تمام تلاش خود را می کنند و متخصص و خبره این کارهستند. یک اصل ثابت شده می گوید:  “تجربه عامل موفقیت هر موسسه و کسب و کاری است” تجربه، در این موسسه نیز کلید خورده است.

آوات با تجربه ی طولانی مدت در گرفتن وقت از سفارت سوئد، شیوه و اصول کار را آموخته است و الان خود را برای ارائه سرویس اخذ ویزا به هم وطنان آماده کرده است. شما براحتی می توانید با برقراری یک تماس به مشکلات اخذ وقت سفارت پایان دهید. پرسنل آوات همیشه آماده ارائه خدمات وقت سفارت هستند و برای افرادی که به وقت فوری سفارت نیاز دارند؛ خدمات ویژه خود را ارائه می دهند.

در این روزها به علت پیشرفت تکنولوژی و مدرنیته شدن زندگی بخصوص در شهرهای بزرگ مثل تهران، فراموشی و نداشتن تمرکز در کار های روزانه گریبان گیر غالب هم وطنان شده است. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از فراموش کاری و نداشتن برنامه روزانه شکایت می کنید. لطفا پروسه ی اخذ وقت سفارت را به آوات بسپارید. پرسنل آوات سیستمی نگر هستند و به کیفیت و اعتبار موسسه ارزش می دهند. از آن جایی که گرفتن وقت سفارت بسیار حساس است کارشناسان ما برای انجام این کار مهم آموزش های ویژه ای دیده اند. و تمام فرایند اخذ وقت سفارت را رصد می کنند. تا سفارش های اخذ وقت سفارت را بدون هیچ کم و کاستی انجام دهند و رضایت مشتری را بدست آورند.

موسسه حقوقی آوات، در عین حرفه ای بودن و کار دقیق خود، مشتری مدار نیز می باشند. قیمت مناسبی که این موسسه برای خدمات خود در نظر گرفته است حیرت آور است. اغلب مشتری ها از قیمت های مناسب و کار بی نقص این موسسه ابراز رضایت و خرسندی می کنند. و بسیاری از این مشتری های بالقوه، مشتری ثابت این موسسه شده اند و از خدمات وکالت، اقامت و مهاجرت این موسسه نیز استفاده می کنند.

 

مدارک مورد نیاز وقت سفارت سوئد

 • پاسپورت متقاضی
 • دعوتنامه
 • تاریخ سفر

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سوئد

 • پاسپورت
 • مدارک هویتی
 • سند ازدواج
 • عکس پاسپورتی
 • مدارک شغلی
 • تمکن مالی
 • سابقه بیمه
 • دعوتنامه معتبر از کشور سوئد

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه