مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

وقت سفارت اسلواکی

فهرست مقاله
وقت سفارت اسلواکی
وقت سفارت اسلواکی

وقت سفارت اسلواکی

دراین مقاله میپردازیم به بحث وقت سفارت اسلواکی با ما همراه باشید.کشوراسلواکی یکی از کشورهای اروپای مرکزی میباشد که متقاضیان زیادی را برای اخذ ویزا دارد ، چرا که این کشور زیبا و پر جاذبه عضو اتحادیه اروپا و همچنین عضو کشورهای  پیمان شینگن نیز میباشد به همین خاطر سالانه افراد بسیاری در صدد اخذ یکی از ویزاهای این کشور میباشند ، برای اخذ ویزای کشوراسلواکی ابتدا باید وقت سفارت اسلواکی را تنظیم نمایید و بعد از تعیین وقت سفارت اسلواکی باید جهت تکمیل مدارک برای درخواست ویزای مورد نظر خود اقدام نمایید ، در واقع در مرحله اول شما باید وقت سفارت اسلواکی را اخذ نمایید و سپس برای مراحل بعدی دست به کار شوید .

برخی از سفارت های کشورهای اروپایی در زمان تعیین شده سفارت برای متقاضی ، حضور شخص را الزامی نمیداند و بدون حضور متقاضی برای وی به صورت تلفنی مصاحبه ای ترتیب داده میشود و بعد از ارسال مدارک از سممت متقاضی ، بررسی های لازمه بر روی مدارک انجام گرفته و سپس با تایید آنها ویزا برای فرد صادر میگردد .

اما بعد از تعیین وقت سفارت اسلواکی فرد باید در تاریخ مشخص شده به همراه مدارک لازم جهت درخواست ویزا به صورت حضوری در سفارتاسلواکی حضور به عمل آورد ، این حضور بخاطر انجام مصاحبه و انگشت نگاری میباشد و همچنین باید متقاضی فرم ویزای درخواستی را در حضور متصدی امضا نماید .

آدرس جدید سفارت اسلواکی در تهران

برخی از سفارت ها در کشور عزیزمان وجود ندارند و برای انجام مصاحبه باید به کشورهای همجواری که آن سفارت را در کشور خود دارند سفر کنیم و مراحل اخذ ویزا را انجام دهیم در واقع میتوانیم بگوییم که راه سختی در پیش رو قرار دارد ، اما باید بدانید که اگر تمایل به اخذ ویزای کشوراسلواکی را دارید میتوانید بدون هیچ سختی در کشور عزیزمان اقدام به تعیین وقت سفارت اسلواکی و مراحل انجام اخذ ویزایاسلواکی کنید .

آدرس جدید سفارتاسلواکی در تهران به این شهر میباشد : ایران ، تهران ، خیابان ولیعصر ، خیابان مقدسی اردبیلی ،  پلاک ۹۴ شما میتوانید بعد از انجام تعیین وقت سفارت اسلواکی در تاریخ مشخص شده با در دست داشتن مدارک لازم , به آدرس جدید سفارتاسلواکی در تهران حضور به عمل آورید تا در آنجا از شما انگشت نگاری کرده و مصاحبه انجام دهید و بعد از تایید مدارک برایتان ویزایاسلواکی صادر گردد .

مقالات مرتبط با اسلواکی:

ساعات کار سفارت اسلواکی در تهران

طبق قوانین حاکم بر سفارتاسلواکی  تمام متقاضیان اخذ ویزا باید در ساعت کار سفارتاسلواکی در تهران و همچنین طبق تاریخی که در وقت سفارت اسلواکی دریافت کرده اند به سفارت جهت ارائه مدارک حضور پیدا کنند چرا که اگر دیرتر و یا زود تر از زمان مقرر در سفارتاسلواکی حضور داشته باشند متاسفانه امور آنها پیگیری نخواهد شد و بهترین زمان برای حضور در سفارتاسلواکی ده دقیقه قبل از زمان مشخص شده است .

ساعت کار سفارتاسلواکی در تهران از ۹صبح الی ۱۴میباشد و از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه سفارتاسلواکی در تهران دایر میباشد .

وب سایت سفارت اسلواکی

افرادی که متقاضی تعیین وقت سفارت اسلواکی میباشند میتوانند با مراجعه به وب سایت سفارتاسلواکی اقدام به تعیین وقت سفارت اسلواکی نمایند و با اگر زمان کافی برای این کار ندارید میتوانید از طریق موسسه ما جهت تعیین وقت سفارت اسلواکی اقدام نمایید .

آدرس وب سایت سفارتاسلواکی : https://www.mzv.sk/web/teheran

ویزای اسلواکی

برای دریافت ویزایاسلواکی باید در وقت سفارت اسلواکی که برایتان مشخص شده است با تمامی مدارکی که برای ویزای درخواستی شما مورد نیاز میباشد حضور داشته باشید ، ویزایاسلواکی با توجه به شرایط انتخابی شما برایتان صادر  میگردد ،و به طور کلی رایج ترین نوع ویزایاسلواکی شامل ویزای توریستیاسلواکی , ویزای شینگن و ویزای تحصیلیاسلواکی میباشد .

هر یک از ویزایاسلواکی شرایط و مدارک خاص خود رادارد و شما قبل از هر اقدامی بهتر است که در خصوص ویزایاسلواکی تحقیق کرده و طبق جمع آوری اطلاعات برای خود برنامه ریزی انجام دهید ،در واقع باید شما مشخص کنید که کدام ویزایاسلواکی برای شما مناسب تر میباشد .

به طور مثال اگر شما قصد تحصیل در این کشور را دارید باید ویزای تحصیلیاسلواکی را انتخاب کنید و اگر قصد سفر و گشت را در این کشور دارید مناسب ترین نوع ویزایاسلواکی برای شما توریستی میباشد ، اگر هم میخواهید هم در کشوراسلواکی و هم در کشورهای عضو پیمان شینگن سفری داشته باشید که مناسب ترین ویزایاسلواکی برای شما ویزای شینگن میباشد ، برای دریافت تمامی این ویزاها شما باید ابتدا تعیین وقت سفارت اسلواکی را انجام دهید .

مدارک لازم جهت درخواست ویزای اسلواکی

 • گذرنامه معتبر متقاضی که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد
 • کارت شناسایی
 • تکمیل نمودن فرم درخواست ویزایاسلواکی  توسط متقاضی که باید کاملا خوانا و دقیق تکمیل شود .
 • ۲قطعه عکس رنگی پرسنلی ۴*۶
 • تمکن مالی متقاضی
 • گواهی اشتغال به کار
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • سند مالکیت
 • پیرینت شش ماهه حساب بانکی
 • تمامی مدارک باید ترجمه شود و به تایید وزارت خارجه و دادگستری رسیده باشد .
 • بیمه مسافرتی
 • تمامی مدارک باید یک برگ کپی داشته باشند

شایان ذکر است که تمامی مدارک بالا به صورت عمومی برای ویزایاسلواکی میباشد و شما برای دریافت ویزای مورد نظر خود باید مدارک لازم به آن ویزا را تهیه و در وقت سفارت اسلواکی جهت بررسی به مامورین سفارت ارائه دهید .

فرم ویزای سفارت اسلواکی

برای درخواست ویزای اسلواکی شما باید ابتدا هدف خود را از اخذ ویزا مشخص کرده باشید و اینکه نوع ویزای شما مشخص شده باشد بعد از آن باید فرم ویزای سفارت اسلواکی را با توجه به نوع ویزای درخواستی باید تکمیل نمایید ،  در زمان تکمیل فرم سفارتاسلواکی باید تمام حواستان را جمع نمایید تا با دقت آن فرم را تکمیل نمایید این فرم باید به صورت خوانا و کامل و صحیح تکمیل شود تا بر اساس آن نوع ویزای شما مشخص شود .

فرم ویزای سفارتاسلواکی میتواند به صورت توریستی ، تحصیلی و کاری ارائه شده و توسط متقاضی تکمیل شود ، تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که این فرم را در وقت سفارت اسلواکی در حضور متصدی باید امضا نمایید .

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

2 نظر

 1. مرادی

  سلام دوست عزیز
  کلیه مراحل ثبت شرکت اسلواکی حدودا 6 ماه طول میکشد
  و مشمول هزینه ای حدود 25000 یورو است.
  اقامت موقت سالانه س و هر سال تمدید میشود تا بعد از 5 سال که درخواست اقامت دائم دهید.

 2. کریم

  باسلام و احترام
  بنده میخواستم ازتون بپرسم زمان لازم برای ثبت شرکت در اسلواکی و تعیین وقت سفارت و گرفتن ویزا برای فعالیت و اقامت موقت چقدر طول میکشه و هزینه اینکار به چه صورت می باشد.ممنون میشم راهنماییم کنید.

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *