شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

همه چیز درمورد آلمان

همه چیز درمورد آلمان

همه ساله متقاضیان زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارند . از وقتی کشور و دولت آلمان ورود مهاجران به کشورش را به دلیل آمار سنی بالا راحت تر کرد مهاجران زیادی به سمت کشور آلمان سرازیر شدند.

آلمان با داشتن مردمی آریایی بدنبال حفط نژاد خود میباشد و از پذیرفتن مهاجران آریایی استقبال مینماید.حال اطلاعاتی در خصوص آلمان تحت عنوان همه چیز درمورد آلمان را برایتان آماده نموده ایم .اطلاعات مختصر و در عین حال ساده و مفید را میتوانید در این مقاله بنام همه چیز درمورد آلمان مطالعه نمایید.

 

 آلمان

پایتخت آلمان شهر برلین استو واحد پولی یورو را به رسمیت میشناسد .در اروپا اکثر کشورها واحد پولی یورو را به رسمیت میشناسند.زبان مردم آلمان آلمانی است که متکی به هیچ زبانی نمیباشدو خود یک زبان مستقل میباشد.

مدهب آلمانی ها کاتولیک رومی است و جمهوری فدرال پارلمانی نوع حکومت آلمان میباشد.یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و یا همان شینگن است .دارای ۱۶ ایالت مستقل میباشد. کشور آلمان سرشار از دشت و کوه میباشد.میتوان پایتخت اروپا را آلمان دانستزیرا در مرکزیت اروپا قرار دارد .

همسایه های زیادی دارد که مهم ترین انها اتریش است و مرز مشترکی با هم دارندسوئیس و بلژیک و هلند و لوکزامبورگ از همسایه های دیگر آلمان میباشند.رود دانوب رود راین از بزرگترین رودهای قاره اروپا در آلمان قرار دارند.جمهوری چک و فرانسه دیگر همسایگان آلمان را تشکیل میدهند .بطور کلی از آلمان به اکثر کشورهای مهم اروپایی میتوان دسترسی داشت.

 

دانشجویان در آلمان

برای دانشجویان در کشور المان خانه هایی مناسب با امکانات و وسایل مورد نظر میباشدکه فقط این خانه های برای اجاره به دانشجویان میباشنددانشجویان در کشور آلمان فقط باید هزینه های خورد و خوراک و حمل و نقل و هزینه های شخصی را پرداخت نمایند .بایرن بزرگ ترین ایالت المان است و کوچک ترین آن برمن است

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

 

شهر های مناسب برای زندگی و کار در آلمان

شهرهایی در آلمان است که برای مهاجرت و کار بسیار مناسب است :  مونیخ * اینگول اشتات * بوبلینگن * دارم اشتات * رگنزبورگ * اشتارنبرگ * ولسفبورگ اشتوتگارتمشکلات کاری و مهم ترین مشاغل آلمانمشکل مهم کشور المان این است که متخصصان کمی در حوزه های مختلف کاری آلمان وجود داردکه این قضیه و مسئله در روند کاری این کشور تاثیر بسیاری گذاشته است .کشور المان بدون شک یکی از گزینه های مناسب برای کار میباشد.درصد بیکاری در المان بسیار پایین است و حدود ۴٫۶ درصد است اما بطور مثال آمریکا که پایین ترین نرخ بیکاری را دارد حدود ۵٫۵ درصد بیکاری دارد.

 

نکته: ساعت و تاریخ به وقت آلمان   

کارهای مورد نیاز در کشور آلمان

مهندس * مشاغل مدیریتی * متخصص IT * متخصص مهمانداری و گردشگری * متخصصین فروش * متخصصین حوزه پزشکی و پرستاری * تکنسین * امور مالی و حسابداری

اجاره آپارتمان های کشور آلمان آلمان در مقایسه با ایران: در خصوص اجاره آپارتمان حدود ۷۰ درصد بالاتر از کشورر ما میباشد.خرید اپارتما در خارچ از نرمز شهر در برلین ۳٫۳۶۰۰۰٫۰۰ یورودر هامبورگ ۳٫۱۶۰٫۵۰  و در فرانفورت حدود ۲۸٫۰۰۰٫۰۰ است.شما میتوانید برای اطلاعات کافی در خصوص هزینه های خرید املک و ملک و زمین در آلمان از طریق وبسایت کنسولگری اتریش و یا کارشناسان آوات اقدام نمایید.سازمان مهاجرتی آوات با همکاری موسسه مهاجرتی لتس مایگریتدر خصوص اقامت آلمان و مهاجرت به کشور آلمان از طریق وکلای بین المللی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان متقاضی خواهد بود.

 

کلیات آلمان

ثروتمندترین کشور در حوزه اتحادیه اروپا * عضو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن* یکی از بنیان گذاران اتحادیه اروپا میباشد و از نظر سیاسی هم کشوری قدرتمند میباشد.در تمامی فصل ها شما در المان بارندگی را تجربه خواهید کرد.آلمان از ۱۶ ایالت تشکیل شده است. برلیــن و هامبورگ تنها ایالتهای یک شهری هستند اما بقیه ایالت ها دارای چندین شهر میباشند.

پیشنهاد مطالعه »
مدارک ثبت شرکت در آلمان

 

اقتصاد و صنعت آلمان را با هم بررسی خواهیم نمود

اقتصاد و صنعت آلمان را با هم بررسی خواهیم نمود. شرکت های زیادی در کشور آلمان وجود دارد که در سطح جهانی کاملا سرشناس میباشند همین شرکت های اقتصاد و صنعت کشور آلمان را تعیین میکنند در ادامه چند نمونه از این شرکت ها را برایتان نام میبریم.

آئــودی * آدیداس * هنکـــل * فولکس * بنز * زیمنس و … **

 

دوره های تحصیل در آلمان

پیش دبستــانی :

دوره یکساله در آلمان به نام  Vorschule  وجود دارد که همان پیش دبستانی به حساب می آید.

در این دوره کودکان یک دوره یکساله را به آموزش میپردازند.

دبستان:

بین ۴ تا ۶ سال زمان میبرد و دانش آموزان در این دوره که نهایتا ۶ سال زمان میبرد میبایست به اجبار تحصیل نمایند

نام این دوره در آلمان Grundschule است.

دبیرستان:

دبیرستان و یا کارآموزی بعد از مقطع دبستان است که دانش آموزان به انتخاب خود میبایست یکی را برگزینند

die Hauptschule 

این دوره آخرین دوره به حساب نمی آید…. معمولا تا کلاس نهم و دهم طول میکشد … اما اگر ۱۸ سال فرد تمام شده باشد میتواند با یک دوره کارآموزی وارد بازار کار شود.

یا (die Realschule (Mittelschule این دوره تا کلاس دهم طول میکشد و پایان فارغ التحصیلی را با اتمام این دوره میتوان بدست آورد.

البته با پایان این دوره تازه یک دوره کارآموزی یکساله باید گذراند تا بتوانند وارد بازار کار شوند.

تحصیلات دوره تکمیلی آلمان

das Gymnasium

die Gesamtschule 

در صورت گذراندن این دوره دانش آموزان میتوانند وارد دوره دانشگاه شوند.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به آلمان [2019]

 

مقالات مرتبط با تحصیل در آلمان:

 1.  دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان
 2. هر آنچه که باید درباره تحصیل در آلمان بدانید
 3. تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان
 4. شرایط سنی تحصیل در آلمان
 5. تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی
 6. تحصیل در آلمان با دیپلم [آپدیت 2019]
 7. 3 نکته طلایی برای تحصیل دکترا در آلمان
 8. راه کارهایی برای دریافت اقامت و مهاجرت تحصیلی آلمان
 9. مزایا و معایب تحصیل در کشور آلمان
 10. تحصیل رشته پزشکی در آلمان
 11. تحصیل رشته پرستاری در آلمان
 12. مزایا و معایب تحصیل در کشور آلمان
 13. شرایط تحصیل آلمان در سال

 

وقت سفارت آلمان و دریافت آن

برای رزرو وقت سفارت آلمان در حال حاضر این نکته را باید بدانید که گرفتن وقت سفارت آلمان بسیار سخت و مشکل شده است و به راحتی نمیتوان وقت مصاحبه دریافت نمود.

برای تعیین زمان انتظار هرگروه برای وقت سفارت آلمان لیست زیر را دانلود کنید.

دانلود لیست به روز شده 97/12/20   دانلود

شما میتوانید وقت خود را بصورت آنلاین با مراجعه به وبسایت کنسولگری آلمان در تهران دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و جامع تر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 


مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ