رد کردن لینک ها

همه چیز در مورد نیوزلند

نیوزلند

کشور نیوزلند یا زلاند نو در جنوب غربی اقیانوس آرام میباشد. این کشور از تعدادی جزیره  تشکیل شده است. پایتخت سیاسی نیوزلند ولینگتون میباشد که سومین شهر پر جمعیت نیوزلند نیز محسوب میشود. کشورهای استرلیا – جزایر تونگا – فیجی , نیوکالدونیا با کشور نیوزلند همسایه و هم مرز میباشند.

نیوزلند
نیوزلند

زبان رسمی۹۰ درصد مردم این کشور انگلیسی میباشد. مساحت کشورنیوزلند حدود۲۷۰ هزار کیلومتر مربع میباشد وجمعیتی بالغ بر ۵ میلیون نفر را در خود جای داده است و جالب است بدانید که بعد از استرلیا بیشترین درصد مهاجر را در خود جای داده است و کشوری مهاجر پذیر است .

ازنظر آب و هوایی اکثر مناطق دارای اب و هوای معتدل میباشد و هر چهارفصل را دارا میباشد.شاید برایتان جالب باشد بدانید که پایتخت کشورنیوزلند “ولینگتون” به خاطر بادهای شدیدی که دارد به بادگیرترین پایتخت دنیا مشهور است و لقب شهربادی را به خود اختصاص داده است.

زبان رسمی کشورنیوزلند انگلیسی و مائوری است و نوع حکومت آن دموکراسی با پارلمان تک مجلسی میباشد . واحد پول در کشورنیوزلند دلار میباشد.

هرشخصی که بخواهد به کشور نیوزلند سفر کند باید ویزای آن کشور را تهیه کند به جز افرادی که استرلیایی هستند.به طور کلی کشور نیوزلند کشور امنی میباشد و میزان بزهکاری در آن پایین است.

 

نیوزلند
نیوزلند

کشور نیوزلند کشوری است که راههای ارتباطی بسیار خوبی دارد و حمل و نقل عمومی منظم و دقیقی در نظام حمل و نقلی کشور حاکم است. برای سفرهای دور اغلب مردم با وجود اینکه هزینه هواپیما ارزان نمیباشد اما از هواپیما برای سفرهای داخلی استفاده میکنند و میزان سفرهای بین المللی هم در این کشور بسیار بالا میباشد .

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به نیوزلند

اکثر کشورهایی که داراری آب و هوای معتدل میباشند مقصد مناسبی برای گردشگران میباشند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

نظرات

    1. ارسال نظر

      سلام دوست عزیز برای راهنمایی بیشتر در مورد ویزای نیوزلند با موسسه تماس بگیرید.

      پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره