کاری, مالتا

مهاجرت کاری به مالتا

مهاجرت کاری به مالتا

سازمان مهاجرتی آوات در این مقاله قصد دارد شرایط مهاجرت کاری به مالتا را در سال 2018 بررسی نماید و تمامی اطلاعات جامع و مفید را در اختیار تمامی متقاضیان عزیز در باب مهاجرت کاری به مالتا ، قرار دهد  و امیدوار است که مسیری هموار در جهت مهاجرت به مالتا و مهاجرت کاری به مالتا و داشتن زندگی ایده آل و با کیفیت عالی در پیش روی متقاضیان عزیز باشد .

کشور مالتا و نیم نگاهی به آن

مالتا کشوریست در بخش مرکزی مدیترانه و یکی از بهترین منطقه های اروپایی می باشد که با داشتن اقامت مالتا ، می توان به تمامی کشور های عضو شنگن سفر نمود . مالتا بزرگترین مرکز تجاری و اقتصادی مجمع الجزایر می باشد .

متقاضیان می توانند برای تمامی اعضای خانواده خود ( مادر ، پدر ، مادر بزرگ ، پدر بزرگ و همسر و فرزندان زیر هجده سال خود ) با پرداخت هزینه اقامت و هزینه مالیات به صورت سالانه به مبلغ 4192 یورو ، به مدت چهار ماه و بدون نیاز به مدرک زبان ، برای اخذ اقامت مالتا اقدام نمایند .

مالتا به علت استاندارد بودن کیفیت زندگی و هزینه های زندگی به نسبت پایین و ارزش پولی بالا و ثبات اقتصادی موجود ، مورد توجه متقاضیان بسیاری برای مهاجرت به مالتا قرار گرفته است .

شرایط کار در مالتا

از امتیازات مهاجرت کاری به مالتا ، سفری آزادانه به تمامی کشور های عضو شنگن و امکان زندگی در مالتا و انجام فعالیت تجاری و کسب کار در دیگر کشور های اروپایی می باشد .

اخذ اقامت مالتا ، حداقل زمان ممکن را در بین کشور های اروپایی دارا می باشد و سرمایه گذاران می توانند با  اخذ اقامت مالتا ، به خرید ملک با مالکیت واقعی و صد در صد دست پیدا نمایند .

متقاضیان باید بدانند با مهاجرت کاری به مالتا و با اخذ کار در مالتا و یا راه اندازی کسب و کار در مالتا ، به صورت مستقیم به اخذ اقامت مالتا دست پیدا نخواهند کرد . البته متقاضیان برای راه اندازی کسب و کار در مالتا باید به طور مستقیم ، از مراجع ذیصلاح خواستار اجازه کاری به مالتا و یا راه اندازی کسب و کار به مالتا باشد .

یکی از روش هایی که متقاضیان برای مهاجرت کاری به مالتا اتخاذ می نمایند ، پیدا کردن کارفرما در مالتا برای مهاجرت کاری به مالتا و ارسال دعوت نامه کاری رسمی به متقاضی جهت انجام شغل در مالتا می باشد .

البته لازم به ذکر می باشد که حداقل مدرک تحصیل مورد نیاز برای اخذ مهاجرت کاری به مالتا ، مدرک تحصیل فوق لیسانس و مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 5.5 می باشد .

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت کاری به مالتا

  • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
  • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
  • ارائه فرم تکمیل شده جهت درخواست مهاجرت کاری به مالتا
  • ارائه دعوت نامه رسمی کاری کارفرمای مالتا
  • ارائه عکس
  • ارائه رزومه کاری و ذکر سوابق کاری در آن
  • ارائه رزومه تحصیلی و ارائه مدرک تحصیلی فوق لیسانس
  • ارائه گواهی تاییدیه مالی از بانک های معتبر کشور مبدا
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • ارائه گواهی سلامت جسمانی و روانی با انجام آزمایشات پزشکی

 اخذ مهاجرت کاری به مالتا

البته لازم به ذکر می باشد که داشتن رزومه کاری و سوابق شغلی و گواهی اشتغال متقاضیان ، از اساسی ترین الزامات اخذ مهاجرت کاری به مالتا می باشد .

متقاضیان باید بدانند تمامی این مدارک ارائه شده برای اخذ مهاجرت کاری به مالتا باید به دست کنسولگری مالتا در کشور مبدا برسد و البته در صورت نبود سفارت خانه مالتا در کشور مبدا ، اجازه ارائه مدارک الزامی جهت اخذ مهاجرت کاری به مالتا را به جانشین و یا نماینده ی مالتا در کشور مبدا را ، دارد .

بعد ارائه مدارک به کنسولگری مالتا ، مدارک توسط اداره مالیات مالتا ، بررسی می گردد و طی مورد قبول واقع شدن مدارک مهاجرت کاری به مالتا ، طی یک نامه رسمی ، اجازه مهاجرت کاری به مالتا را به متقاضی مهاجرت کاری به مالتا اعلام می دارد .

متقاضیان مهاجرت کاری به مالتا بعد از دریافت نامه رسمی جهت اجازه کار در مالتا ، باید مبلغ 5000 یورو را به عنوان مالیات سال اول خود به اداره مالیات مالتا ظرف مدت یک ماه اداری پرداخت نماید و ظرف مدت یک سال به محض صدور ویزای مهاجرت کاری به مالتا ، تصمیم به مهاجرت کاری به مالتا را اخذ نماید و از طریق ویزای کاری به مالتا ، وارد کشور مالتا گردد . متقاضی موظف است به محض ورود به مالتا ، محل اقامت خود را اعلام نماید ، متقاضی برای تمدید مجدد ویزا به مدت یک سال ، باید مدارک خود را دال بر تمکن مالی وی ( به مبلغ مشخص شده ) برای تمدید اقامت خود و هر کدام از اعضای خانواده خود را به صورت سپرده در حساب بانکی داشته باشد .

البته متقاضی بعد از سپری نمودن تمامی مراحل ذکر شده و ارائه گواهی تمکن مالی برای تمدید اقامت کاری به مالتا ، می تواند برای تمدید اقامت کاری به مالتا برای یک سال دیگر مجددا درخواست نماید .

البته لازم به ذکر می باشد بنا به هر دلیلی اگر متقاضی نتوانست مهاجرت کاری به مالتا خود را طی مدت زمان مشخص شده ی یک ساله انجام دهد ، سه هزار یورو از مبلغ 5000 یورو به او استرداد خواهد شد .

البته لازم به ذکر می باشد که متقاضی مهاجرت کاری به مالتا ، می تواند به محض ورود به مالتا ، در صورت تمکن مالی ، برای خرید ملک مسکونی در مالتا اقدام به عمل آورد و برای اخذ اقامت مالتا از طریق خرید ملک اقدام نماید .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب مهاجرت کاری به مالتا ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *