مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

مهاجرت کاری به مالتا

فهرست مقاله

مهاجرت کاری به مالتا

سازمان مهاجرتی آوات در این مقاله قصد دارد شرایط مهاجرت کاری به مالتا را در سال 2018 بررسی نماید و تمامی اطلاعات جامع و مفید را در اختیار تمامی متقاضیان عزیز در باب مهاجرت کاری به مالتا ، قرار دهد  و امیدوار است که مسیری هموار در جهت مهاجرت به مالتا و مهاجرت کاری به مالتا و داشتن زندگی ایده آل و با کیفیت عالی در پیش روی متقاضیان عزیز باشد .

کشور مالتا و نیم نگاهی به آن

مالتا کشوریست در بخش مرکزی مدیترانه و یکی از بهترین منطقه های اروپایی می باشد که با داشتن اقامت مالتا ، می توان به تمامی کشور های عضو شنگن سفر نمود . مالتا بزرگترین مرکز تجاری و اقتصادی مجمع الجزایر می باشد .

متقاضیان می توانند برای تمامی اعضای خانواده خود ( مادر ، پدر ، مادر بزرگ ، پدر بزرگ و همسر و فرزندان زیر هجده سال خود ) با پرداخت هزینه اقامت و هزینه مالیات به صورت سالانه به مبلغ 4192 یورو ، به مدت چهار ماه و بدون نیاز به مدرک زبان ، برای اخذ اقامت مالتا اقدام نمایند .

مالتا به علت استاندارد بودن کیفیت زندگی و هزینه های زندگی به نسبت پایین و ارزش پولی بالا و ثبات اقتصادی موجود ، مورد توجه متقاضیان بسیاری برای مهاجرت به مالتا قرار گرفته است .

شرایط کار در مالتا

از امتیازات مهاجرت کاری به مالتا ، سفری آزادانه به تمامی کشور های عضو شنگن و امکان زندگی در مالتا و انجام فعالیت تجاری و کسب کار در دیگر کشور های اروپایی می باشد .

اخذ اقامت مالتا ، حداقل زمان ممکن را در بین کشور های اروپایی دارا می باشد و سرمایه گذاران می توانند با  اخذ اقامت مالتا ، به خرید ملک با مالکیت واقعی و صد در صد دست پیدا نمایند .

متقاضیان باید بدانند با مهاجرت کاری به مالتا و با اخذ کار در مالتا و یا راه اندازی کسب و کار در مالتا ، به صورت مستقیم به اخذ اقامت مالتا دست پیدا نخواهند کرد . البته متقاضیان برای راه اندازی کسب و کار در مالتا باید به طور مستقیم ، از مراجع ذیصلاح خواستار اجازه کاری به مالتا و یا راه اندازی کسب و کار به مالتا باشد .

یکی از روش هایی که متقاضیان برای مهاجرت کاری به مالتا اتخاذ می نمایند ، پیدا کردن کارفرما در مالتا برای مهاجرت کاری به مالتا و ارسال دعوت نامه کاری رسمی به متقاضی جهت انجام شغل در مالتا می باشد .

البته لازم به ذکر می باشد که حداقل مدرک تحصیل مورد نیاز برای اخذ مهاجرت کاری به مالتا ، مدرک تحصیل فوق لیسانس و مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس 5.5 می باشد .

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت کاری به مالتا

  • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
  • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
  • ارائه فرم تکمیل شده جهت درخواست مهاجرت کاری به مالتا
  • ارائه دعوت نامه رسمی کاری کارفرمای مالتا
  • ارائه عکس
  • ارائه رزومه کاری و ذکر سوابق کاری در آن
  • ارائه رزومه تحصیلی و ارائه مدرک تحصیلی فوق لیسانس
  • ارائه گواهی تاییدیه مالی از بانک های معتبر کشور مبدا
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • ارائه گواهی سلامت جسمانی و روانی با انجام آزمایشات پزشکی

 اخذ مهاجرت کاری به مالتا

البته لازم به ذکر می باشد که داشتن رزومه کاری و سوابق شغلی و گواهی اشتغال متقاضیان ، از اساسی ترین الزامات اخذ مهاجرت کاری به مالتا می باشد .

متقاضیان باید بدانند تمامی این مدارک ارائه شده برای اخذ مهاجرت کاری به مالتا باید به دست کنسولگری مالتا در کشور مبدا برسد و البته در صورت نبود سفارت خانه مالتا در کشور مبدا ، اجازه ارائه مدارک الزامی جهت اخذ مهاجرت کاری به مالتا را به جانشین و یا نماینده ی مالتا در کشور مبدا را ، دارد .

بعد ارائه مدارک به کنسولگری مالتا ، مدارک توسط اداره مالیات مالتا ، بررسی می گردد و طی مورد قبول واقع شدن مدارک مهاجرت کاری به مالتا ، طی یک نامه رسمی ، اجازه مهاجرت کاری به مالتا را به متقاضی مهاجرت کاری به مالتا اعلام می دارد .

متقاضیان مهاجرت کاری به مالتا بعد از دریافت نامه رسمی جهت اجازه کار در مالتا ، باید مبلغ 5000 یورو را به عنوان مالیات سال اول خود به اداره مالیات مالتا ظرف مدت یک ماه اداری پرداخت نماید و ظرف مدت یک سال به محض صدور ویزای مهاجرت کاری به مالتا ، تصمیم به مهاجرت کاری به مالتا را اخذ نماید و از طریق ویزای کاری به مالتا ، وارد کشور مالتا گردد . متقاضی موظف است به محض ورود به مالتا ، محل اقامت خود را اعلام نماید ، متقاضی برای تمدید مجدد ویزا به مدت یک سال ، باید مدارک خود را دال بر تمکن مالی وی ( به مبلغ مشخص شده ) برای تمدید اقامت خود و هر کدام از اعضای خانواده خود را به صورت سپرده در حساب بانکی داشته باشد .

البته متقاضی بعد از سپری نمودن تمامی مراحل ذکر شده و ارائه گواهی تمکن مالی برای تمدید اقامت کاری به مالتا ، می تواند برای تمدید اقامت کاری به مالتا برای یک سال دیگر مجددا درخواست نماید .

البته لازم به ذکر می باشد بنا به هر دلیلی اگر متقاضی نتوانست مهاجرت کاری به مالتا خود را طی مدت زمان مشخص شده ی یک ساله انجام دهد ، سه هزار یورو از مبلغ 5000 یورو به او استرداد خواهد شد .

البته لازم به ذکر می باشد که متقاضی مهاجرت کاری به مالتا ، می تواند به محض ورود به مالتا ، در صورت تمکن مالی ، برای خرید ملک مسکونی در مالتا اقدام به عمل آورد و برای اخذ اقامت مالتا از طریق خرید ملک اقدام نماید .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب مهاجرت کاری به مالتا ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *