رد کردن لینک ها

مهاجرت کاری به اسپانیا

مهاجرت کاری به اسپانیا

شرایط مهاجرت کاری به اسپانیا  2019 و قوانین کاری کشور اسپانیا به چه صورت است؟ آیا در سال 2019 اخذ ویزای کاری اسپانیا دارای قوانین خاصی شده است؟ اطلاعات در خصوص مهاجرت کاری به اسپانیا برای متقاضیان اقامت اسپانیا و مهاجرت به این کشور بسیار حائز اهمیت است.سازمان مهاجرتی آوات با بهره مندی از برترین کارشناسان در خصوص مهاجرت کاری به اسپانیا خدمات مشاوره ای میدهد. بدلیل سوالات مکرر شما عزیزان در خصوص کار در اسپانیا برآن شدیم تا مطالبی را در خصوص مهاجرت کاری به اسپانیا برایتان به اشتراک بگذاریم .

مهاجرت کاری به اسپانیا

پیش از هرچیزی در خصوص کشور اسپانیا با هم اطلاعاتی را مرور مینماییم با ما همراه باشید:

در قسمت جنوب غرب اروپا کشور اسپانیا واقع شده است و عضو اتحادیه اروپا یا همان پیمان شنگن میباشد. کشور همسایه و رقیب اسپانیا کشوریست بنام پرتغال .

اما دوری از دیگر کشورهای اروپایی باعث شده است که اسپانیا از رویدادهای مهم اروپا دور مانده باشد.

تمامی کشورهای قاره آمریکا به جز ( آمریکا – کانادا و برزیل )   به زبان اسپانیایی صحبت مینمایند و زبان رسمی و مادری آنها اسپانیایی میباشد.

معنی نام اسپانیا یعنی سرزمین دور افتاده میباشد. زیرا در جزیره در قسمت جنوب غربی اروپا واقع شده است.

یکی از راه های مهاجرت به اسپانیا ، مهاجرت کاری به اسپانیا و یا مهاجرت از طریق کار به اسپانیا میباشد. بطور کلی اگر بدنبال کار در اسپانیا هستید باید بدانید که این کشور بصورت انگشت شمار میتواند برای کار شما مفید باشد.

اگر متخصص هستید شاید بتوانید کاری مناسب در کشور اسپانیا بیابید .پیدا نمودن کار در این کشور بسیار مشکل و امری دشوار است.  اگر در رشته هایی همانند it و حسابداری جستجو کنید میتوانید کار برای خود پیدا نمایید و نسبت به کارهای حقوقی این نوع کارها فراوان تر میباشد.

مهاجرت به اسپانیا

نرخ بیکاری در اسپانیا

این را بدانید کشور اسپانیا بالاترین نرخ بیکاری را در کشورهای اروپایی دارد. 45 درصد از جوانان فارغ التحصیل اسپانیایی در این کشور بیکار هستند و این یک معضل میباشد.

کار در اسپانیا

افراد متقاضی اقامت اسپانیا و دانشجویان در این کشور اغلب به مشکل کار در این کشور برخورد میکنند . چرا که اکثر کارفرمایان اسپانیایی ترجیح میدهند از نیروی کار بومی استفاده کنند.

برای یافتن کار در اسپانیا بهتر است در این کشور و یا در حوزه اتحادیه اروپا تحصیل کرده باشید تا بتــوانید در اسپانیا کار کنید.

پس از اخذ ویزای کار در اسپانیا

پس از اخذ نمودن ویزای کار در اسپانیا میبایست در سازمان امنیت اجتماعی اسپانیا ثبت نام کنید و ادامه راه را برای دریافت اقامت و ویزای کاری اسپانیا را طی نمایید.

همانطور که اشاره نمودیم اگر بدنیال کار در این کشور هستید باید بدانید این کشور نرخ بیکاری بسیار بالایی دارد.

اما توصیه میکنیم از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در اسپانیا اقدام نمایید . هم میتوانید شغلی داشته باشید هم کسب و کاری را برای دیگران راه اندازی میکنید ودولت اسپانیا شما را حمایت خواهد نمود.اما در صورت داشتن پلن مناسب برای کارآفرینی وارد این کشور شوید در غیر اینصورت به مشکل برمیخورید.

کار در بازار 2019 اسپانیا

در بازار فعلی و در سال 2020-2019 میلادی پیشنهاد میکنیم بدنبال کارهای پاره وقت نباشید و از همین ابتدا بدنیال کارهای دائم و مشاغل پردرآمد دائمی باشید.

ساعات کاری

ساعت کاری در روز در این کشور از 9 صبح تا 20 عصر میباشد اما در برخی شرکت ها ساعت 14 تا 17 را برای استراحت و نهار درنظر میگیرند. این نوع ساعات کاری در اکثر شهرهای بزرگ همانند مادرید و بارسلونا تعریف شده است و افراد و کارمندان طبق آن عمل میکنند و در ساعات نهاری میتوانند به خانه برگردند .

میزان درآمد

میزان درآمد در بخش های دولتی بسیار با بحران مالی گره خورده است و در بخش های خصوصی میتوان بهتر کار پیدا کرد و راضی بود.در سال 2016 میلادی این وزارت امنیت اجتماعی و استخدام کشور اسپانیا بود که میزان درآمد هر فرد را برای کاکرد یکماهه 656.20 یورو درنظر گرفته بود و تا به امروز ادامه داشته است.

 

تنها شهروندانی که بدون داشتن اجازه و اقامت کاری میتوانند به اسپانیا بیاییند و کار کنند شهروندان نروژ و سوئیس و لیختن اشتاین میباشند. و بقیه افراد میبایست مجوز و ویزای کاری اسپانیا را داشته باشند.

پس از ورود به کشور با ویزای کاری میبایست شماره N. I .E را دریافت نمایید این شماره را از اداره پلیس میتوانید دریافت نمایید.

 

نداشتن مهارت زبان اسپانیایی

اگر زبان اسپانیایی را بلد نیستید و زبان انگلیسی خوبی دارید نگران نباشید شما عزیزان ، میتوانید در بخش های کاری نظیر گردشگری و تدریس زبان انگلیسی فعالیت نمایید همینطور برای شرکت های چند ملیتی میتوانید مفید باشید.

مهارت های خود را ارزیابی کنید

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که تمامی مهارت های خود را ارزیابی نمایید و به در وزارت آموزش فرهنگ این کشور به رسمیت بشناسید که این مهارت ها برای شما بسیار مهم و مفید واقع خواهدشد.

جستجوی کار

برای جستجوی کار در اسپانیا میتوانید با مراجعه به آژانس های کاریابی مشخصات و مهارت های خود را ثبت نمایید و منتتظر شغل مناسب باشید.

روزنامه های محلی و استانی یکی دیگر از راه های مناسب برای یافتن شغل مناسب میباشد. تبلیغات شغلی در روزهای یکشنبه به چاپ میرسد و با انتشار این آگهی ها میتوانید کار مورد نظر خود را بیابید.

روزنامه های محلی ABC – EL PAIS   –  EL MUNDO میباشند و اما وبسایت مناسب در خصوص کاریابی  LA VANGAURDIA میباشد که میتوانید برای یافتن شغل به اینها سر بزنید.

نکته مهم:

اگر شما متقاضی کار در اسپانیا در حوزه اتخادیه اروپا تحصیل کرده باشید شانس بیشتری برای یافتن کار در اسپانیا خواهید داشت .

به انتهای این مقاله رسیدیم امیدواریم اطلاعاتی که در این نوشته برایتان به اشتراک گذاشتیم برایتان مثمر ثمر واقع شده باشد.

در انتها میتوانید نظرات خود و همچنین سوالات خود را در خصوص مهاجرت کاری به اسپانیا برای ما ارسال نمایید*

سازمان مهاجرتی آوات با بهره مندی ازبرترین وکلای بین المللی آماده ارائه خدمات مشاوره و اقامتی در خصوص مهاجرتی کاری به اسپانیا به شما عزیزان متقاضی مهاجرت به اسپانیا خواهد بود.

 

 مقالات مرتبط با تحصیل در اسپانیا:

  1. مدارک لازم جهت اخذ پذیرش در اسپانیا
  2. کار ضمن تحصیل در اسپانیا
  3. تحصیل و اعزام دانشجو به اسپانیا
  4. قوانین و شرایط تحصیل داروسازی در اسپانیا
  5. تحصیل دراسپانیا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

رتبه دادن به این مطلب

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره