رد کردن لینک ها

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

در این مقاله می پردازیم به مهاجرت تحصیلی به استرالیا با موسسه مهاجرتی آوات همراه باشید.امروزه مهاجرت های بسیار زیادی به کشور استرالیا در حال انجام می باشد که افراد با راه ها و روش های بسیار زیادی را به این کشور مهاجرت می کنند. یکی از ساده ترین و راحت ترین راه های مهاجرت به کشور استرالیا مهاجرت از طریق تحصیل می باشد که بسیاری از افراد این راه را برای مهاجرت به این کشور انتخاب می کنند.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا مورد توجه بسیاری از دانشجوویان و جوانان واقع شده است چرا که می توانند از این طریق در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل داده و هم می توانند اقامت موقت کشور استرالیا را به دست بیاورند.

کشور استرالیا نیز تسهیلات و امکانات بسیاری زیادی را نیز برای دانشجویان و مهاجرانی که از این طریق به استرالیا سفر می کنند در نظر گرفته است و سعی بر آن دارد تا با برنامه زیری های بسیار بلند مدت خود بتواند از استعدادهای نهفته این جوانان استفاده کند. امروزه شما می توانید شاهد مهاجرت های هزاران نفر به این کشور از طریق ادامه تحصیل باشید.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا را می توانید در دوره های مختلفی از تحصیل انجام دهید که در ادامه مقاله اطلاعاتی را در مورد آن برای علاقمندان این موضوع ارائه خواهیم داد که امیدواریم با مطالعه آن اطلاعات مفید و خوبی را به دست بیاورید.

دلایل مهاجرت تحصیلی به استرالیا

افرادی که مهاجرت به استرالیا را از طریق ادامه تحصیل انتخاب می کنند دلایل بسیار محکم و ثابتی را برای این انتخاب خود دارند که از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کشور استرالیا یکی از جوان ترین کشورهای جهان بوده و با داشتن ظرفیت بسیار بالا می تواند از چند میلیون دانشجو به خوبی استقبال کند.
  • داشتن دانشگاه هایی با سطح علمی بسیار بالا و برترین استادان و مدرسان دانشگاهی
  • این کشور با داشتن دانشگاه های عالی خود توانسته است جزء 100 دانشگاه برتر جهان می باشد.
  • داشتن هزینه های زندگی و تحصیلی مناسب و معقولانه برای دانشجویان
  • استرالیا توانسته است طی سال های اخیر جایزه های نوبل را در رشته های مختلف را کسب کند.
  • شرایط راحت و آسان دریافت ویزای تحصیلی استرالیا
پیشنهاد مطالعه »
وقت سفارت استرالیا

عوامل ذکر شده سبب شده است که نظر و توجه بسیاری از دانشجویان و افراد به این کشور جلب شود و برای مهاجرت تحصیلی خود این کشور را در اولویت های خود بگذارند. در ادامه توضیحاتی در مورد شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا در دوره کارشناسی ، شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا در دوره ی کارشناسی ارشد و شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا در دوره ی دکتری توضیحاتی را ارائه داده ایم. با ما همراه باشید.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا در دوره ی کارشناسی

دوره ی کارشناسی در استرالیا 4 سال می باشد و افرادی که دوره پیش دانشگاهی خود را به اتمام رسانند می توانند بلافاصله در این دوره شرکت کنند. برای قبول شدن در دوره کارشناسی بایستی بتوانید در آزمون زبان انگلیسی نمره بالای 6 را کسب کنید که این مورد یکی از اصلی ترین و مهم ترین مراحل در مهاجرت شما می باشد.

البته برخی از دانشگاه های این کشور نمره قبولی خود در زبان انگلیسی را 5 اعلام کرده اند. شما می تواند رشته های از قبیل مهندسی،مدیریتی، علوم پایه و علوم انسانی را برای دوره های کارشناسی خود انتخاب کرده و در آن ادامه تحصیل داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه »
بورسیه تحصیلی سوئد

از بهترین و برترین دانشگاه های کشور استرالیا می توان به کالج های سیدنی و ملبورن اشاره کرد که این دانشگاه ها در انتخاب های اول دانشجویان قرار می گیرند. هم چنین این دنشگاه ها می توانید از دانشجویانی که زیر سن قانونی هستند و به عنوان نابغه شناخته می شوند نیز دعوت به تحصیل می  کنند.

شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا در دوره ی کارشناسی ارشد

شرایط مهاجرت تحصیلی در دوره ی کارشناسی ارشد بسیار شبیه و نزدیک به دوره ی کارشناسی می باشد که شما می توانید بعد از به اتمام رساندن دوره ی کارشناسی می توانند با کسب نمره ی قبولی در دوره های کارشناسی ارشد نیز ادامه تحصیل دهند.

معمولا دوره های کارشناسی ارشد 2 سال می باشد که البته با توجه به رشته های مختلف این مدت زمان متفاوت تر خواهد بود. بسیاری از دانشجویان بعد از به اتمام رساندن دروه های کارشناسی در کشور خود به دنبال ادامه تحصیل در شورهای دیگر می باشند که استرالیا می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این افراد باشد چرا که می توانند به راحتی با داشتن مدارک لازم و نمره زبان انگلیسی 7 به بالا در یکی از بهترین دانشگاه های این کشور پذیرش شوند.

شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا در دوره دکترا

مهاجرت تحصیلی به استرالیا در دوره های دکترا بسیار سختر از دیگر دوره ها می باشد که در این دوره ها متقاضیان بایستی مدارک معتبر بسیار زیادی را از رزومه و کارهای تجربی و علمی که در طول دوران تحصیلی خود انجام داده اند، ارائه بدهند.

پیشنهاد مطالعه »
چگونه از طریق ویزای 489 به استرالیا مهاجرت کنیم؟

نمره قابل قبول زبان انگلیسی در این دوره حدود 7 به بالا می باشد. کشور استرالیا از دانشجویان دکترا به گرمی استقبال کرده و آن ها را دانشمندان آینده جهان به شمار می آورد  و عقیده دارند که با سرمایه گذاری بر روی این دانشجویان می توانند به پیشرفت های بسیار زیادی دست پیدا کنند.

همان طور که قبلا نیز در بخش های قبلی به آن اشاره شد مهاجرت تحصیلی به استرالیا یکی از راحت ترین و ساده ترین راه های مهاجرت به استرالیا می باشد و این امر در بین دانشجویان دانشگاه های مختلف کشورمان رایج می باشد و سعی بر آن دارند تا با کسب پذیرش در یکی از بهترین دانشگاه های این کشور بتوانند اولین گام برای مهاجرت خود به استرالیا را عملی کنند.

 

انواع ویزای استرالیا

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره