رد کردن لینک ها

مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا اولین گزینه انتخابی بسیاری از کسانی است که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند. شرایط مهاجرت به کانادا باتوجه به روش مهاجرتی شما و زمان مورد نظر متفاوت می باشد. مهاجرت سریع به کانادا ۲۰۱۷ یا اکسپرس اینتری (Express Entryاز برنامه‌های ورود سریع به کانادا است که در ادامه به آن می‌پردازیم. کانادا جزء اولین کشورهای مهاجر پذیر جهان است به طوری که اگر نسبت جمعیتی را در نظر بگیریم مهاجرت به کانادا در صدر لیست تمام کشورهای جهان قرار می‌گیرد. دولت کانادا این روزها مهاجران زیادی را می‌پذیرد به‌طوری که در سال ۲۰۱۷ قصد پذیرش بیش از ۳۰۰ هزار مهاجر را داشته و طبق برنامه مهاجرت به کانادا این تعداد در سال‌های آینده به ۴۰۰ هزار نفر خواهد رسید. کشور کانادا جمعیت کمی نسبت به وسعتش دارد به طوری که کانادا دومین کشور پهناور جهان است اما فقط ۳۵ میلیون نفر جمعیت دارد. اگر شما خواهان مهاجرت به کانادا هستید بهتر است بدانید مهاجرت به کانادا روش‌های مختلفی دارد که هرکدام دارای پروسه مخصوص به خود هستند. از روش‌های مهاجرت به کانادا می‌توان موارد زیر نام برد:

 1. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل*
 2. مهاجرت به کانادا از طریق پن.ا.هن.دگ.ی*
 3. مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج*
 4. مهاجرت به کانادا از طریق کار*
 5. مهاجرت به کانادا از طریق تخصص*
 6. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
 7. لیست مشاغل کانادا در سال ۲۰۱۷

مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷

شرایط مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷ تغییراتی داشته است. اکسپرس اینتری (Express Entry یا همان برنامه ورود سریع کانادا در سال ۲۰۱۷ تغییرات چشمگیری داشته است. یکی از تغییرات برنامه مهاجرت سریع به کانادا ۲۰۱۷ تغییرات در امتیازات بوده است به گونه‌ای که تأثیر پیشنهاد کاری از طریق کارفرما در کانادا به اندازه زیادی کم شده در مقابل سابقه تحصیل در کانادا امتیاز بیشتری به دست آورده است. موارد دیگری هم در برنامه ورود سریع به کانادا یا همان (Express Entry) تغییر کرده‌اند. برای اطلاع بیشتر از تغییرات در برنامه مهاجرت کانادا ۲۰۱۷ (Express Entryبا موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و از مشاوران با تجربه ما در زمینه مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷ (Express Entryراهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

۱٫ مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

با اینکه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل طرفداران زیادی دارد اما تحصیل در کانادا رایگان نبوده و برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل باید تمکن مالی به اندازه کافی داشته باشید. علت اینکه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل با وجود رایگان نبودن تحصیل در کانادا بسیار پرطرفدار است سطح بالای دانشگاه‌های کانادا در بین دانشگاه‌های جهان است. یکی دیگر از علل افزایش روز افزون مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل سطح بالای امکانات و رفاه اجتماعی در کشور کانادا است. دولت کانادا هر ساله با وضع قوانین جدید راه را برای کسانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارند آسان‌تر می‌کند، به گونه‌ای که وزیر مهاجرت کانادا چندی پیش اعلام کرد که راه دریافت اقامت دائم کانادا را برای کسانی که مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل کرده و تحصیلات خود را در کانادا به اتمام رسانده‌اند آسان‌تر خواهد کرد. اگر شما هم خواهان مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل هستید علاوه خواندن این مقاله، توصیه می‌کنیم با موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا

برای مهاجرت به هر کشور از هر روشی نیاز به ارائه مدارکی دارید که مهاجرت تحصیلی به کانادا هم شرایط خود را داشته و شما باید شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا را داشته باشید. اولین شرط برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل این است که شما باید دانشگاه مورد نظر خود را که شرایط شما با شرایط آن دانشگاه کانادایی هم خوانی دارد پیدا کنید. این کار باید حتماً توسط افرادی که آگاهی کامل به دانشگاه‌های کانادا دارند انجام شود. از شرایط دیگر بعدی مهاجرت تحصیلی به کانادا از طریق تحصیل این است که حتماً باید از یکی از دانشگاه‌های کانادا پذیرش بگیرید و سپس اقدامات بعدی را که مهم‌ترین آن اخذ ویزای تحصیلی کانادا است انجام دهید. (موسسه حقوقی مهاجرتی آوات  به عنوان یکی از برترین موسسات حقوقی مهاجرتی مفتخر است در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل از ابتدا تا پایان در کنار شما باشد. برای کسب آگاهی و مشاوره رایگان تماس بگیرید.)

از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می‌توان به این موارد اشاره کرد: اثبات تمکن مالی، سلامت جسمی و عدم داشتن سوء پیشینه و … است.

هزینه‌های تحصیل در کانادا

هزینه‌های تحصیل در کانادا نسبت به برخی کشورهای دیگر پایین‌تر است. هزینه‌های تحصیل در کانادا به دانشگاه و کالج مورد نظر بستگی دارد اما به هر حال هزینه‌های دانشگاه‌های دولتی پایین‌تر است. در دانشگاه‌های کانادا شهریه‌های متفاوتی وجود دارد. میانگین شهریه چیزی حدود ۱۵۰۰۰ دلار تا ۳۰۰۰ دلار است. برای محاسبه دقیق‌تر هزینه‌های تحصیل در کانادا با توجه به دانشگاه و رشته تحصیلی مورد نظر با مشاوران موسسه حقوقی مهاجرت آوات تماس بگیرید.

هزینه‌های زندگی در کانادا

هزینه‌های زندگی در کانادا از بسیاری از کشورهای دیگر پایین‌تر است. در هر صورت هزینه‌های زندگی در کانادا به منطقه محل سکونت و سبک زندگی فرد بستگی دارد. اما به طور کلی می‌توان به‌صورت حدودی مقداری را تعیین کرد. هزینه‌های زندگی در کانادا برای یک نفر چیزی در حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در ماه است. اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل دارید با مشاوران برتر ما در موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس بگیرید.

۲٫ مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا است. پناهندگی کانادا این روزها توجه افراد زیادی را که از شرایط زندگی خود راضی نیستند و وضعیت بدی دارند را به خود جلب کرده است. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی سختی‌های زیادی دارد، اگر شما هم خواهان مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی هستید باید خود را برای مشکلات و سختی‌های این مسیر آماده کنید. قبل از مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی بهتر است از افراد آگاه در این زمینه پرس جو کنید. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی آماده هرگونه مشاوره رایگان می‌باشد اما توصیه ما به شما عزیزانی که قصد مهاجرت از طریق پناهندگی به کانادا را دارید این است که قبل هر اقدامی در این مسیر پر فراز و نشیب با ما تماس بگیرید چون ممکن است شما شرایط مهاجرت به کانادا را از راه‌های دیگر داشته باشید و دیگر لزومی به مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی نباشد.

شرایط پناهندگی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی روش ساده‌ای نیست. برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی شما باید دارای شرایطی باشید. یکی از شرایط پناهندگی کانادا این است که شما ثابت کنید در کشور مبدأ برای شما خطری وجود دارد که شما و خانواده‌تان را تهدید کرده و باعث آزار و اذیت روحی و جسمی می‌شود. یکی دیگر از شرایط مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی این است که شما دارای سابقه کیفری مؤثر نباشید چون اگر ثابت شود سابقه کیفری مؤثر دارید شک نکنید پناهندگی شما به هیچ وجه قبول نخواهد شد.

کمک به پناهندگان کانادا

حکومت فدرال کانادا، استان کبک کانادا و تعدادی از موسسات خیریه مردمی در راستای برنامه‌های بشر دوستانه سازمان‌های بین‌المللی کمک‌های مالی و عاطفی مناسبی را برای پناه‌جویان کانادا در نظر می‌گیرند. از جمله این کمک‌ها تحت پوشش قرار دادن پناهندگان به مدت یک سال که شامل مسکن، خوراک و پوشاک می‌شود تا زمان تعیین تکلیف شدن پناه‌جو و همچنین ارائه برنامه‌هایی برای آموزش و وفق دادن پناه‌جو با زندگی و فرهنگ مردم کانادا برای ورود به جامعه این کشور است. این آموزش‌ها که هم شامل آموزش زبان انگلیسی و هم آموزش حرفه و ورود به بازار کار می‌شود باعث مستقل شدن پناه‌جو از کمک و ورود به جامعه کانادا می‌شود.

در پایان این بخش یاد آوری می‌کنیم مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی ریسک بسیار بالایی دارد قبل هر اقدامی برای اخذ اقامت کانادا از طریق پناهندگی با مشاوران موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و علاوه بر راهنمایی‌های مشاوران ما از روش‌های دیگر مهاجرت به کانادا آگاه شوید چون ممکن است شما شرایط اقامت کانادا را داشته اما خودتان اطلاع نداشته باشید.

۳٫ مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق کار یکی از انواع راه‌های مهاجرت به کانادا است. مهاجرت به کانادا از طریق کار یا همان مهاجرت کاری به کانادا شرایطی دارد. اگر می‌خواهید در مورد شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آگاه شوید این مطلب را که مربوط به مهاجرت به کانادا از طریق کار است را بخوانید. اگر خواهان مهاجرت کاری به کانادا و اطلاع از شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار هستید با موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم در زمینه مهاجرت کاری کانادا را از مشاوران برتر ما در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق کار دریافت کنید.

کشور کانادا یکی از ثروتمندترین و پیشرفته کشورهای جهان است. این ویژگی‌ها متعاقباً باعث شده این کشور از بازار کار خوبی بهره‌مند باشد، به گونه‌ای که همه‌ساله افراد زیادی تقاضای مهاجرت به کانادا از طریق کار را دارند اما تعداد کمی به نسبت متقاضیان موفق به مهاجرت به کانادا از طریق کار می‌شوند.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق کار  

از جمله مزایای مهاجرت به کانادا از طریق کار این است که فرد مهاجر می‌تواند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقامت دائم کانادا را دریافت کند.

از دیگر مزایای مهاجرت به کانادا از طریق کار برخورداری از امکانات تحصیلی و بهداشتی رایگان و همچنین داشتن قوانین ساده برای راه اندازی کسب و کار می‌باشد. به طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق کار یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای کسانی است که قصد مهاجرت کاری به کشور دیگر دارند.

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به هر کشوری شرایط خود را دارد. این شرایط گاهی به‌صورت شرایط لازم و گاهی به‌صورت شرایط کمکی بدین معنا که مهاجرت شما را ساده‌تر می‌کند، محسوب می‌شوند. مهاجرت به کانادا از طریق کار نیز دارای همین شرایط است. اگر شما خواهان مهاجرت به کانادا از طریق کار هستید باید شرایط لازم برای قبولی برای مهاجرت کاری به کانادا را داشته باشید. یکی از شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار داشتن سلامت جسمی و همچنین داشتن تمکن مالی مناسب برای زندگی در کانادا است. از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار، نداشتن سوء پیشینه است. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات ، پیشرو در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق کار ، آماده است به عزیزانی که قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارند، مشاوره و سایر خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه دهد.

۴٫ لیست مشاغل کانادا ۲۰۱۷

مشاغل مورد نیاز کانادا شامل دسته های مختلفی می شود و از پایین ترین سطح مانند نظافت تا بالاترین سطح مانند مدیریت را در بر میگیرد. اگر بدنبال لیست مشاغل کانادا ۲۰۱۷ هستید ما تعدادی از مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۱۷ را برای شما قرار داده ایم. مهمترین مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۱۷ به شرح زیر است:

 1. داروسازی
 2. دندان‌پزشکی
 3. پزشک متخصص
 4. فیزیوتراپ
 5. داروسازی
 6. پزشک عمومی و خانواده
 7. کارشناس بهداشت دهان و دندان
 8. پرستار دارای مجوز
 9. مهندس معمار
 10. بیولوژیست
 11. مدیر تولید (به‌جز امور کشاورزی)
 12. مدیر رستوران و خدمات غذایی
 13. مشاغل تخصصی در امور خدمات تجاری یا مدیریت
 14. تنظیم کننده امور بیمه و ادعانامه
 15. بیولوژیست و علوم مرتبط
 16. مهندس معمار
 17. فیزیوتراپ
 18. پرستار پرکتیکال
 19. تکنسین رادیولوژی
 20. روانشناس
 21. کارشناس امور اجتماعی
 22. سر آشپز
 23. آشپز
 24. پیمانکار و سوپروایزر نجاری
 25. پیمانکار و سوپروایزر مکانیک
 26. برق‌کار (بجز سیستم‌های سنگین)
 27. برق‌کار صنعتی
 28. لوله‌کش
 29. جوشکار و امور مرتبط
 30. مکانیک دستگاه‌های سنگین
 31. اپراتور کرین
 32. تکنسین استخراج نفت و گاز
 33. تکنسین ایجاد شکاف و انفجار زمین و صخره‌ها

۵٫ مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا است. مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج قوانین و شرایط خود را دارد. مدتی است دولت کانادا مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج را مورد توجه قرار داده و به همین دلیل مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج طرفداران بسیاری پیدا کرده است. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با تجربه فراوان در زمینه انواع روش‌های مهاجرت به کانادا، در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهد.

مهاجرت به کانادا از طریق مهاجرت به یک روش ممکن است آن هم روش اسپانسری یا حمایتی است. در این روش همسری که در کانادا اقامت دائم دارد یا شهروند کانادا است اسپانسر، و همسر متقاضی مهاجرت به کانادا اسپانسر شونده یا تحت حمایت است.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی از شرایط این است که قرار ازدواج در آینده پذیرفته نیست و باید مطابق قانون دولت کانادا دارای رابطه زناشویی بوده و مطابق قانون یاد شده همسر محسوب شوند.

برخی از شرایط لازم همسر اسپانسر: برای مهاجرت به کانادا از طریق مهاجرت، همسری که اسپانسر است باید بالای ۱۸ سال سن داشته و شهروند کانادا یا مقیم دائم کانادا باشد. از دیگر شرایط همسر اسپانسر برای مهاجرت از طریق ازدواج این است که باید توان مالی برای تأمین مالی همسر حمایت شونده ( در صورتی که همسر متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج توان مالی برای تأمین مخارج خود را در کانادا نداشته باشد ) را حداقل به مدت سه سال داشته باشد. اسپانسر در ۵ سال گذشته نباید اسپانسر کسی دیگر شده باشد و هیچ‌گونه بدهی به دولت کانادا نداشته باشد.

برخی از شرایط همسر متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق مهاجرت : حداقل سن برای همسر حمایت شونده ۱۶ سال است و باید به دولت کانادا ثابت کند که وظایف زناشویی و شهروندی خود را متوجه است. بعد از اخذ اقامت دائم توسط همسر حمایت شونده، وی باید حداقل به مدت دو سال با همسر کانادایی خود زندگی کند و اگر دولت کانادا متوجه تخلف شود اقامت وی را باطل می‌کند و باید در سریع‌ترین زمان از خاک کانادا خارج شود.

علاوه بر موارد یاد شده در مورد شرایط زوج‌ها، شرایط دیگری هم در موفقیت مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج وجود دارد که برای جلوگیری از طولانی شدن نوشته، خلاصه شد. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با کادر مشاوره‌ای کاملاً حرفه‌ای در زمینه مهاجرت آماده ارائه هرگونه مشاوره و خدمات در زمینه مهاجرت به شما عزیزان است.

۶٫ مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا است. شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ، مزایای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ، مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ، از مواردی هستند که در این مقاله در مورد آن‌ها مطالبی را عرض خواهیم کرد. هم‌وطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تخصص را دارند می‌توانند علاوه بر نوشته زیر برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بهترین راهنمایی‌ها را دریافت کنید. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات یکی از برترین موسسات در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بوده و آماده ارائه هر گونه خدمات مهاجرتی به کانادا، به شما عزیزان می‌باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا است که مخصوص افراد متخصص است. در روش مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شخص متقاضی مهاجرت باید در سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری درخواست دهد تا درخواست وی از طریق اداره شهروندی و مهاجرت کانادا مورد بررسی و پذیرش قرار گیرد. در صورت قبولی برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص از راه اکسپرس اینتری، شخص مورد نظر در مدت شش ماه وارد خاک کانادا خواهد شد. پس از قبولی در سیستم اکسپرس اینتری، شما ویزای دائمی کانادا را دریافت کرده و می‌توانید همراه خانواده خود به آنجا مهاجرت کنید.

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص چندین مورد هستند که ما به اختصار مهم‌ترین موارد را برای شما ذکر خواهیم کرد. برای مهاجرت به کانادا از طریق مهاجرت باید یک سال سابقه کار در ده سال گذشته در رشته کاری مورد درخواست داشته باشید. از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص، داشتن تمکن مالی و همچنین داشتن مدرک زبان آیلتس ۶ است. برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص باید از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص اطلاعات لازم را به دست بیاورید. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص جزء برترین موسسات حقوقی مهاجرتی است. با مشاوران ما تماس بگیرید.

۷٫ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا است. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری گزینه مناسبی برای افرادی است که تمکن مالی خوبی دارند و توانایی سرمایه گذاری در کانادا را دارند. اگر شما توان مالی خوبی ندارید مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری گزینه مناسبی نبوده و توصیه می‌شود با مشاوران ما در موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در زمینه مهاجرت به کانادا تماس گرفته و روش مناسب خودتان برای مهاجرت به کانادا را پیدا کنید.

اگر شما مدرک تحصیلی یا مدرک زبان ندارید هیچ مشکلی از این بابت متوجه شما نخواهد شد برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیازی به هیچ یک از این شرایط نیست، حتی شما نیاز به پیشنهاد کار از طرف کارفرمای کانادایی ندارید.

مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا متغیر است. بدین گونه که هر استان قوانین خاص خود را دارد و در نتیجه برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید از مقدار سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در کانادا مطلع باشید. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با گروه مشاوره‌ای حرفه‌ای آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان می‌باشد.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری متعدد هستند که در بالا اشاره‌ای به چند مورد از آن‌ها شد ( عدم نیاز به مدرک زبان، عدم نیاز به مدرک تحصیلی و … ). از دیگر مزایای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل امکان اخذ اقامت برای تمام اعضای خانواده، بهره‌مندی اعضای خانواده از تحصیل رایگان و بیمه خدمات درمانی به‌صورت مادام‌العمر ‌است.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری موارد زیادی را شامل می‌شود که ما مهم‌ترین آن‌ها را به حضور شما رساندیم. برای اطلاع بیشتر از مزایای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، موسسه حقوقی مهاجرتی آوات جهت مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه