رد کردن لینک ها

راهنمای مهاجرت به کبک و دریافت اقامت کانادا – مهاجرت سرمایه گذاری کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک یکی از راه های اقامت کانادا ست.کانادا یکی از پرطرفدارترین و با اعتبارترین کشورهای دنیاست. این کشور مدرن از امنیت خوبی برخوردار است و سطح کیفیت زندگی ساکنان آن با وجود اقوام و نژادهای مختلف بالاست. رشد اقتصادی در این کشور بسیار خوب است و بنابراین بازار کار آن پتانسیل ایجاد شغل های فراوانی را دارد.

در این روزها تعداد علاقه مندان به مهاجرت روز به روز در حال افزایش است. تمایل به زندگی در یک جامعه پیشرفته و مطلوب به ویژه برای زوج های جوان و افرادی که صاحب فرزند هستند و به دنبال ایجاد بهترین شرایط زندگی و شغلی برای آینده آنها هستند، تعداد متقاضیان به مهاجرت را بالا برده است.

استانکبک استانی زیبا است. مردم آن فرانسوی زبان هستند و زبان رسمی آنها فرانسه است. هزینه های زندگی در این استان بهتر از سایر استان های کانادا است.

روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل شیوه بسیار مناسب و راحتی است. مدیران نیز می توانند از این شیوه برای مهاجرت بهره بگیرند. در این روش متقاضی مهاجرت نیازی به داشتن مدرک زبان فرانسه و یا انگلیسی ندارد و می تواند در هر منطقه ای از کانادا که بخواهد زندگی کند. این روش یعنی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک سریع ترین راه برای مهاجرت به کانادا است.

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبکبرای سرمایه گذاری باید مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار کانادا را به دولت این کشور واگذار نمایند و با این کار دیگر لزومی به دادن تعهد و یا انجام کاری در کانادا ندارند. می توانند خود به همراه همراهان خود اقامت دائم کانادا را کسب نمایند. یعنی یک بانک معتبر واسطی بین شما و دولت کانادا است.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی [2019]

سخت ترین قسمت در روند مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک ارائه تاریخچه مالی افراد است. متقاضیان باید توضیحات مفصلی در خصوص دارایی های مالی که از راه قانونی کسب کرده اند ارائه دهند. انتخاب یک وکیل مهاجرتی که تجربه کافی و سابقه زیادی داشته باشد در روند آماده کردن پرونده های متقاضیان سرمایه گذاری درکبک کمک شایانی می کند. زیرا وکیل کارکشته از جزئیاتی که برای هر پرونده لازم است آگاهی دارد. پس حتماً در انتخاب وکیل و مشاور خود دقت کنید زیرا پرونده هایی که ناقص باشند و یا مدارک اضافه ارسال کنند رد شده و از نظر زمان و هزینه فرد را به عقب می اندازند.

 

واجدین شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

افرادی که معیارهایی ذیل را داشته باشد جزو واجدین شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک قرار می گیرند:

 • کمترین میزان دارایی فرد متقاضی و همسر وی بیشتر از 1.6 میلیون دلار باشد. این دارایی ها شامل ملک ها، حساب ها و کسب و کار فرد است.
 • فرد متقاضی باید 2 سال سابقه کار در یک بیزینس به عنوان مدیر رده بالای آن کسب و کار داشته باشد و یا در صورت دارا بودن مدرک پزشکی در 5 سال گذشته پروانه مطب فعال دارا باشد.
 • متقاضی باید مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار کانادا را در یکی از بانک هایی که مورد تأییدکبک هستند سپرده گذاری کند. این سپرده گذاری غیر قابل بازگشت است و به آن سود تعلق نمی گیرد.

 

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

 • یکی از ویژگی های خوب روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک  این است که در صورتی که متقاضی به هر دلیل تمایل به ادامه اقامت درکبک نداشته باشد چون دارای اقامت دائم است می تواند به هر استان دیگر کانادا نقل مکان کند.
 • این روش مهاجرت دیگر نیازی به دادن تعهد و سرمایه گذاری و یا ایجاد یک شغل و کسب و کار در کانادا ندارد.
 • تسلط کافی به زبان انگلیسی و یا فرانسه از شروط لازم این روش نیست. هر چند که هر چقدر فرد متقاضی با این زبان ها آشنایی بیشتری داشته باشد از زندگی راحت تری برخوردار است زیرا برای مراودات روزمره خود نیز نیاز به آشنایی با زبان انگلیسی و یا فرانسه دارد.
 • مصاحبه ای که در سفارت از متقاضیان انجام می شود به زبان فارسی است.
 • در این روش نیازی به ارائه مدرک تحصیلی نیز وجود ندارد.
 • پس از اخذ اقامت در کانادا می توانید از تمام مزیت های زندگی در کاناده به عنوان یک شهروند برخوردار شوید مانند بیمه رایگان، تحصیلات رایگان و سایر حقوق شهروندی
پیشنهاد مطالعه »
بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال 2019

 

دقت کنید:

شرایطی که در روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک  وجود دارند معمولاً هر سال تغییراتی می کنند. پس حتماً اخبار مربوط به آنها را دنبال کنید.

منظور از مدیریت در این روش به معنای این است که فرد باید به صورت تمام وقت وظایفی مانند مدیریت، برنامه ریزی های لازم، کنترل مواد اولیه، حسابرسی های مالی، کنترل نیروی انسانی و … را بر عهده داشته باشد. کارآموزی در کسب و کاری و یا دوره های آموزشی تخصصی به عنوان سابقه مدیریتی حساب نمی شوند.

بهترین گزینه برای پزشکان، داروسازان، وکیلان و مدیران مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک است.

ممکن است برخی از سرمایه گذاران با وجود انجام مراحل قانونی و یا پرداخت پول باز هم نتوانند در کانادا زندگی کنند برخی از دلایل آن عبارتند از: آشنا نبودن با قوانین حقوقی، آشنا نبود با محیط و نحوه زندگی در کانادا، عدم اطلاع از شرایط مهاجران در این کشور، آشنا نبودن با قانون های مرتبط با کار، عدم توانایی در برقراری تعادل بین دخل و خرج در این کشور و سایر مسائل مختلف دیگر.

بنابراین حتماً حتماً قبل از رفتن به کانادا تحقیقات گسترده ای از نحوه زندگی، قوانین، کار و سایر موارد مرتبط انجام دهید. بهتر است قبل از مهاجرت چندین سفر به کانادا وکبک داشته باشید.

 

جمع بندی کلی مراحل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

انتخاب یک وکیل و یا مشاور مناسب و بستن قرارداد

گرد آوری مدارک لازم و ترجمه آنها در مؤسسات معتبر

پیشنهاد مطالعه »
ویزای اسپانسرشیپ کانادا

گرفتن یک نامه از سوی اداره مهاجرت کبک که نشان دهنده باز شدن پرونده فرد متقاضی است و سپس باید فرد مدارک خود را ارسال و هزینه مربوط را پرداخت نماید. 8 ماه طول می کشد تا از فرد برای مصاحبه دعوت شود

 • انجام مصاحبه حضوری در کبک
 • ارسال مبغلی که برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است
 • انجام آزمایشات پزشکی و ارسال نتایج
 • دریافت اقامت در کانادا به صورت دائمی

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره