شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل برای افراد مزیت های بسیار خوب و عالی را در بردارد. امکان اعطای بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های دولتی کشور کانادا برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل امان پذیر است. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در مقاطع دانشگاهی باعث می شود که فرد در حین تحصیل به کار دانشجویی نیز بپردازد.

دانشجویانی که در حال تحصیل تمام وقت هستند و ویزایی معتبر دال بر تحصیل را اخذ کرده اند. می توانند در دانشگاهی که پذیرفته شده اند مشغول به کار شوند دانشجویان عزیز در نظر داشته باشید.

که بایستی در مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در هنگام شروع کار در کنار تحصیل در داشنگاه پذیرفته شده فرم sin number  را برای اداره مهاجرت ارسال کنید. از اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی قانونی برای کار دانشجویان در کشور کانادا وضع شد مبنی بر اینکه دانشجویانی که تمام وقت به تحصیل می پردازد می تواند در هفته به مدت ۲۰ ساعت مشغول به کار شوند.

حتی در زمان هایی که دانشگاه تعطیل است می توان کار کرد.مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل شرایط کاری مناسبی نیز برای همسر دانشجو،کار به عنوان کارآموز و غیره… را در بردارد.

 

ادامه تحصیل در کانادا

اشخاصی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارند باید به دولت ثابت کنند که می توانند شهریه های دانشگاهی خود را پرداخت کنند.هزینه های زندگی در کانادا ما بین ۱۱۰۰ تا ۲۱۰۰ دلار است که شامل هزینه ها ی مسکن می شود. البته در اکثر دانشگاه ها دانشجویان می توانند از شرایط خوابگاه دانشجویی بهره مند شوند. شهریه های دانشگاهی نیز بین ۱۳۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰ هزار دلار در سال است و هزینه های زندگی در شهرهای کوچکتر و متوسط پایین تر از هزینه شهرهای بزرگ است.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط تحصیل در ترکیه

 

مطالبی درباره تحصیل در کانادا:

 1. تحصیل در کانادا
 2. تحصیل داروسازی در کشور کانادا
 3. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 4. تحصیل دندان پزشکی در کشورکانادا
 5. تحصیل در کشور کانادا
 6. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 7. اقامت کانادا از طریق تحصیل
 8. تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا

 

درباره کشور کانادا

کشور کانادا بعد از کشور پرجمعیت و پهناور روسیه در رتبه دوم کشورهای بزرگ دنیا از لحاظ مساحتی قرار دارد. کانادا در مقایسه با تمام کشورهای جهان طولانی ترین مرز دنیا را با کشور ایالت متحده (آمریکا) دارد.

مساحت تقریبی کانادا ۹٫۹۸۲٫۰۳۰ کیلومتر مربع است که ۳۵ میلیون نفر را در خود جای داده است. ملکه الیزابت دوم در نقش فرمانروا و ناظر دولتی در کشور کانادا است. این انتخاب ریشه در تاریخ گذشته کشور کانادا دارد، زمانی که امپراتوری بریتانیا سایه استعماری بر روی کشور کانادا افکنده بود.زبان بیشتر مردم در کشور کانادا: انگلیسی و فرانسوی است.دین اکثریت مردم: مسیحی، کاتولیک و پروتستان است.پایتخت کشور کانادا شهر بزرگ و مشهور اتاوا است.کشور کانادا دارای مکان هایی زیبا، طبیعتی فوق العاده و منظره هایی که در زمستان رنگ و آبی زیباتر به خود می گیرد است.

یکی از زیباترین و جذاب ترین مکان های دنیا متعلق به آبشارا نیگارا است.که در کشور کانادا واقع شده است و نشانگر چیدمان قدرت الهی برروی زمین است.سالانه میلیون ها نفر برای دیدن این منظره طبیعی و به یاد ماندنی وارد کشور کانادا می شوند

منظره دیدنی آبشار نیاگارا

دیگر منظره ای که هر بازدیدکننده را به خود جذب می کند نقاشی طبیعی خداوند برروی کوه های با شکوه راکی در کشور کانادا است.که تصویر زیبای این خلقت الهی برروی دریاچه ی فیروزه ای که در زیر کوه های راکی قرار دارد می افتد و چشم هر بازدید کننده ای را خیره می کند. همچنین میراثی جهانی که در نهاد یونسکو به ثبت رسانده شده شهر کبک قدیم است.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای تحصیلی کانادا + مراحل دریافت و شرایط

منطقه کوهستانی و پوشیده از برفی به نام ویسلر که جزئی از مناطق مهم ورزشی در فصل زمستان است که افرادی بسیار زیادی برای تفریح به آنجا جذب می کند. خلیج فاندی،بندرگاه ویکتوریا،پارک ملی،موزه حقوق بشر و چندین منطقه و شهر تفریحی توریستی دیگر در کشور کانادا وجود دارد

تمامی این مکان های تفریحی توریستی درآمد بسیار خوبی را برای کشور کانادا به ارمغان می آورد. کشور کانادا با اقتصادی قدرتمند که در چند دهه ی اخیر شاهد پیشرفت های فوق العاده از طریق  فراوانی و تنوع درآمدی مالی این کشور بوده ایم. یکی از بیشتر مانورهای کسب درآمد از طریق تولیدات چوب در استانهای کبک و انتاریو است.

 

 

راه های دیگر مهاجرت به کانادا:

 1. مهاجرت به کانادا
 2. شرایط مهاجرت به کانادا
 3. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
 4. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 5. مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری
 6. مهاجرت به کانادا از طریق نیروی با تجربه کانادایی
 7. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 8.  ویزای طولانی مدت دیدار خانواده کانادا
 9. مهاجرت خوداشتغالی کانادا
 10. سرمایه گذاری در کانادا
 11. مهاجرت تحصیلی به کانادا / شرایط دریافت ویزای تحصیلی
 12. برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)
 13. برنامه های استانهای کانادا

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

پیشنهاد مطالعه »
0 تا 100 تحصیل در آمریکا از ابتدایی تا دانشگاه

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ