رد کردن لینک ها

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملکتحصیل پزشکی در ترکیه۲۰۱۸ و تحصیل دندانپزشکی در ترکیه ومهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل و مهاجرت و اقامت ترکیه و تحصیل در مقطع کارشناسی  در ترکیه و هزینه های زندگی در ترکیه و هزینه های تحصیلی در ترکیه و تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ترکیه و تحصیل در مقطع دکتری در ترکیه_شرایط ثبت شرکت در ترکیه_دانشگاه های ترکیه_ _گرفتن اقامت  کاری ترکیه_انواع راه های مهاجرت به ترکیه_مهاجرت خانوادگی به ترکیه_سرمایه گذاری در ترکیه_ تحصیل در مدارس ترکیه اینها همواره سوال برای متقضیان اقامت کشور ترکیه بوده است.و ما در این مقاله قصد داریم در خصوص مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک تحصیل شما را راهنمایی و بهترین گزینه را برایتان به اشتراک بگذاریم.

عزیزانی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را دارند می بایست درمورد کشور ترکیه اطلاعانی را کسب نمایند.

 

کشور ترکیه

نیز مانند اکثر کشورهای جهان در مبحث اقامتی و جذب مهاجر اقدامات زیادی را مخصوصا در چند دهه اخیر صورت داده است.شاید به جرات بتوانیم بگوئیم کشور ترکیه پل ارتباطی بین قاره سبز و قاره کهن است.

کشوری با تمدن بیش از ۱۰۰۰ سال و فرهنگی غنی در میان کشورهای جهان که از لحاظ آماری شهره عام و خاص است.کشور ترکیه دارای ۸۱ استان و چندین بخش که زیر نظر استان ها اداره می شود است.جمعیت کشور ترکیه در روز ۳/۹/۲۰۱۸ میلادی بالغ بر ۸۲٫۱۲۲٫۹۵۰ میلیون نفر استکه از این تعداد جمعیت نزدیک به ۷۳ % مردم از جمعیت شهری (۵۹٫۱۰۰٫۰۰۰ نفر) زندگی می کنند.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت دانمارک از طریق خرید ملک

پایتخت ترکیه شهر آنکارا استکه شهرهایی مانند اسکی شهر، قونیه، بولو، قرق قلعه، قرابوک و آق سرای در همسایگی شهر بزرگ آنکارا هستن.کشور ترکیه با کشورهای عراق،سوریه،بلغارستان،یونان،ارمنستان، گرجستان و کشور عزیزمان ایران مرز زمینی دارد.و از شمال کشور نیز با دریای سیاه مرز آبیکه با سازمان های همکاری اقتصادی این دریای بزرگ مراودات بسیار خوب مالی را پیش می برند.

مساحت کلی کشور ترکیه با مد نظر قرار دادن تمام عرض و طول جغرافیایی ۷۶۹٫۶۳۵ کیلومتر مربع محاسبه شده است.سازمان ملل،شورای اروپا،سازمان پیمان آتلانتیک و سازمان های کشورهای اسلامیهمه و همه به صورت مجزا و با کشور ترکیه در مباحث مختلف اجتماعی،سیاسی، اقتصادی به بحث و گفتگو می پردازندتا با پیشرفت ها و رشد اقتصادی بسشتر به نتایج مالی و سیاسی مناسبی برسند.

کشور ترکیه نسبت به آب و هوای استان ها و شهرهای مختلف خودشرایط خوب و بستری مناسب را در مناطق مختلف برای گردشگرانو حتی عزیزانی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را دارند فراهم کرده استتا عزیزان مخصوصا ایرانی بتوانند با خیال راحت نسبت به تنوع جوی در کشور ترکیهبرای خود و خانواده خود شرایط اقامتی خوبی را در دستور کار خود قرار دهند.مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک برای هم وطنان عزیزمان بسیار مناسب و راحت است،

زیرا اشخاص ایرانی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را دارند به آسانی می توانند به کشور ترکیه وارد شده و با کمک مشاورین ارشد و وکلای با تجربه موسسه مهاجرتی آوات املاک و مستغلات مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.

پیشنهاد مطالعه »
راه های مهاجرت به ترکیه

 

راه های مهاجرت به ترکیه:

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل
مهاجرت از طریق ثبت شرکت در ترکیه
اخذ اقامت ترکیه از طریق ازدواج
راه های مهاجرت به ترکیه

 

 مزیت های  مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

در حیطه ی پلن های مهاجرتی خود به کشور ترکیه مد نظر قرار می دهندنزدیکی فرهنگ و از همه مهمتر مصافت جغرافیای کشور ترکیه به ایران است.این مهم دسترسی زمینی و  هوایی را به راحتی به عزیزانیکه قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را دارندبه آنها می دهد و با خیال آسوده می توانند بین این دو کشور تردد کرده و حتی در کنار اقامت از طرق مختلف در بحث واردات و صادرات مراودات سودمندی را داشته باشند.

خرید ملک در کشور ترکیه شرایط آیده آل را برای عزیزانی که درخواست های مکرر برای این اقدام را دارند فراهم کرده است، به طوری که با انجام این کار اشخاص به همراه خانواده محترم خود می توانند به بیش از ۸۰ کشور اروپایی بدون ویزا سفر کنند.دولت در کشور ترکیه شرایط خوبی را برای هزینه خرید ملک در اختیار اشخاص قرار داده است.افراد می توانند به صورت نقدی و کلی ملکی در کشور ترکیه خریداری کنندو حتی به صورت قسط های مختلف نیز می توانند هزینه ی خرید ملک را بپردازند.

اشخاصی که ملکی را در کشور ترکیه خریداری کنندمی توانند با پرداخت حداقل ۵۰% مبلغ خانه سند خانه را به نام خودشان با پیش گرفتن شرایط قانونی کشور ترکیه ثبت کنند.شما با پرداخت هزینه ای در حدود ۳۶۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان می توانید خانه های با متراژ ۷۵ متر به بالا خریداری کنیدو از شرایط اقامتی کشور ترکیه بهره مند شوید.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت فرانسه با خرید ملک

البته هرچه سرمایه شما بالاتر باشد می توانیددر پروسه کوتاه تری به اقامت دائم و حق شهروندی کشور ترکیه تزدیک شوید.شایان ذکر است که تمامی منازل مبله هستند.مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک این امکان را به شما می دهدکه بعد از گذشت ۴ سال درخواستی مبنی بر اخذ اقامت دائم کشور ترکیه را به ارداره مهاجرت کشور ارسال کنید.

شما با خرید ملک در کشور ترکیه در وهله اول افامت موقت این کشور را دریافت می کنید.در مرحله اول دریافت اقامت ۲ سال و بعد از آن ۳ سال و بلاخره ۵ سال که تبدیل به آقامت دائم می شود.در نظر داشته باشید که اگر قصد اجاره کردن خانه ای در ترکیه دارید شرایط اقامتی به شما تعلق نمی گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

پیشنهاد ویژه مطالعه »

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در استرالیا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در کانادا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در دانمارک

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ایتالیا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره