رد کردن لینک ها

مهاجرت به  آنتاریو

مهاجرت به  آنتاریو

برنامه مهاجرت به  آنتاریو OINP  است. متقاضیان مهاجرت که شرایط در نظر گرفته شده این استان را دارند، می توانند با کمک این برنامه گواهی انتخاب خود را دریافت نمایند. این گواهی به افراد اجازه می دهد تا نسبت به سایر متقاضیان مهاجرتی سریعتر اقامت کانادا را کسب نمایند. شغل های مربوط به فناوری اطلاعات (ICT) از مشاغل اول و اولویت دار برنامه اکسپرس اینتری در استان  آنتاریو هستند. این برنامه شامل گروه هایی است که در ذیل به آنها اشاره شده است:

برنامه اکسپرس اینتری استان  آنتاریو (Ontario Express Entry)

برنامه گروه های عمومی  (General Category)

دانشجوهای بین المللی  (International Student Category)

گروه های کسب و کار (Business Category)

در برنامه اکسپرس اینتری چند گروه وجود دارد. یکی اولویت در سرمایه های انسانی، دوم افراد متخصص که تسلط به زبان انگلیسی دارند، سوم متقاضیان با مهارت فنی و حرفه ای هستند.

گروه های عمومی شامل متقاضیانی که تخصصی دارند و به آنها از سوی این استان پیشنهاد کار شده است، افرادی که دارای تخصص در یکی از شغل های ارائه شده از سوی دولت این کشور هستند برای مهاجرت انتخاب می شوند. بیشتر شغل های مدیریتی و صنعتی در نظر گرفته می شوند.

در مورد دانشجویان، سه گروه را شامل می شود اول دانشجویانی که دارای پیشنهاد شغل هستند، دوم دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و سوم دانشجویان در مقطع دکترا. دانشجویان باید در یکی از استان های کانادا تحصیل کرده باشند. سایر شرایط آنها این است که در کمتر از 2 سال بعد از فارغ التحصیل شدن برای مهاجرت اقدام کنند. آزمون زبان آیلتس و یا تافل نیز امتیاز دارد. علاوه بر آن دانشجویان باید توانایی تأمین مالی خود و همراهان خود را داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در کشور کانادا

گروه آخر که شامل کسب و کار است کارآفرینان، شرکت ها و سرمایه گذاران را شامل می شود.

 

نگاهی به آنتاریو

مهاجرت به آنتاریو

آنتاریو (Ontario) با جمعیتی بالای 12 میلیون نفر دارد و پرجمعیت ترین استان کانادا شناخته می شود و البته معروف ترین استان برای مهاجرت به این کشور هست. مرکز این استان تورنتو (Toronto) می باشد. تورنتو مرکز بورس و امور مالی کانادا است. تورنتو دومین رتبه از لحاظ تنوع فرهنگی در دنیا را داراست زیرا در حدود نیمی از ساکنان آن را افرادی از کشورهای دیگر تشکیل داده اند. اتاوا (Ottawa)  شهر دیگری در استان  آنتاریو است که ادارات دولتی در آن قرار گرفته اند.

 آنتاریو دارای تنوع وسیعی از منابع طبیعی مانند جنگل ها، مناطق حفاظت شده، پارک ها و دریاچه هاست. آبشار معروف و زیبای نیاگارا نیز در این استان قرار دارد.

 آنتاریو مرکز اقتصادی کانادا است و صنایع زیادی در آن و به ویژه در تورنتو وجود دارند. یکی از آنها صنعت اتومبیل است که در واقع بخش اصلی و عمده تولیدات صنعتی را در بردارد. بیشترین تعداد خودروهای آمریکایی، تولید شده کانادا هستند.

صنعت معدن نیز یکی دیگر از صنایع غنی در این استان است. صنعت چوب حاصل جنگل ها و منابع طبیعی فراوان این استان است که علاوه بر کاربرد در این صنعت به جذب گردشگران بیشماری از اقصی نقاط دنیا کمک می کند.

زندگی در این استان از استاندارهای بالایی برخوردار است. استانی با امکانات بالا، تمیز و امن که بهترین شهرها را برای زندگی دارد. از میان مهاجران به کانادا، 60 درصد آنها  آنتاریو را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می کنند. به طوری که می توان گفت رشد اقتصادی این استان مدیون مهاجرانی است که در آنجا سکونت گزیده اند.

 

پیشنهاد مطالعه »
سرمایه گذاری در انگلستان (2019)-مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استانهای دیگر کانادا:

 1. مانیتوبا
 2. آلبرتا
 3. بریتیش کلمبیا
 4. ساسکاچوان
 5. پرنس ادوارد
 6. نوا اسکوشیا
 7. نیوبرانزویک

 

برنامه اکسپرس اینتری

این برنامه در استان  آنتاریو برنامه اولویت سرمایه های انسانی است. این استان از بانک اطلاعاتی این برنامه اکسپرس اینتری متقاضیانی که دارای ویژگی های مدنظر  آنتاریو هستند انتخاب می کند. افراد انتخاب شده بر اساس تحصیلات، سابقه کاری، تسلط به زبان و با هدف رشد اقتصادی استان و سازگار بودن با شرایط آن انتخاب می شوند.برای اطلاعات بیشتر به مقاله ای با ناممهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری مراجعه کنید.

 

پیشنهاد شغل از یک کارفرما در  آنتاریو

افرادی که به عنوان کارفرما در  آنتاریو هستند در یک سری مشاغل تعیین شده، نیروهای کار خارجی را استخدام می کنند. مشاغل توسط دولت کانادا با سطح 0 یا A  و یا B طبقه بندی می شوند و دارای یک NOC کد هستند.  آنتاریو برنامه ای در مهارت های ذکر شده راه اندازی کرده و نیروهای کار خود را از این طریق استخدام می کند.

 

کارآفرینان

متقاضیان که طرح دقیق و حساب شده ای در مورد ایجاد یک کسب و کار جدید در  آنتاریو و یا خرید یکی از کسب و کارهای فعال این استان را دارا هستند از این طریق اقدام می کنند. افرادی که شرایط لازم را داشته باشند مجوز موقتی کار دریافت می کنند تا بتوانند حرفه خود را راه اندازی نمایند. اگر به تعهدات ذکر شده در طرح خود عمل نمایند و شرایط لازم برای کارآفرینی در  آنتاریو را رعایت کنند امکان دریافت اقامت دائم کشور کانادا را به دست می آورند.

شرکت های بین المللی که تمایل به گسترش کار خود در  آنتاریو و یا تمایل به خرید یکی از کسب و کارهای فعال این استان را داشته باشند نیز اقامت دریافت می کنند. در صورت موفقیت در کسب و کار کارکنان این شرکت ها امکان اقامت دائم خواهند داشت.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

لینک مفید: سایت کانادا

سایر توضیحات

استان  آنتاریو در سال 2018 در تعداد سهمیه مهاجرین خود افزایشی صورت داد و برنامه اولویت سرمایه های انسانی را به همراه چند برنامه دیگر آماده دسترسی نمود. این استان در برنامه OINP خود که برنامه مهاجرت مخصوص خود  آنتاریو است 6600 مجوز انتخاب مهاجر را از دولت فدرال دریافت نمود. واجدین شرایطی که حداقل 400 امتیاز کسب کنند امکان اقامت را دریافت می کنند.

برای این کار باید در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام کنید و یک پروفایل برای خود ایجاد نمایید. سپس با ارسال مدارک مورد نیاز آنها امتیازهای لازم را کسب نمایید. دارا بودن سابقه کار در خصوص جذب نیروهای متخصص ضروری است.

دقت کنید که در صورت ثبت نام در اکسپرس اینتری باید تعیین کنید که تمایل به اقامت در کدام استان را دارید.

 

راه های دیگر برای مهاجرت به کانادا:

 1. مهاجرت کاری به کانادا
 2. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 3. سرمایه گذاری در کانادا
 4. ویزای استارت آپ کانادا
 5. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 6. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج

 

مقالات مرتبط با تحصیل در کانادا:

 1. تحصیل در کانادا
 2. تحصیل داروسازی در کشور کانادا
 3. تحصیل پزشکی در کشورکانادا
 4. تحصیل دندان پزشکی در کشورکانادا
 5. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 6. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
 7. ویزای تحصیلی کانادا
 8. تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا
 9. وکیل ویزای تحصیلی کانادا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره