مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

مقاطع تحصیلی در استرالیا

فهرست مقاله
مقاطع تحصیلی در استرالیا
مقاطع تحصیلی در استرالیا

مقاطع تحصیلی در استرالیا

در این مقاله سعی بر این داریم تا در خصوص موضوع مقاطع تحصیلی در استرالیا و نحوه و سطوح تحصیلی در استرالیا سخن بگوییم . در سال ۲۰۱۸ ویزای تحصیلی استرالیا به چه صورتی اخذ میشود؟

آیا میتوانیم برای ادامه تحصیل به استرالیا برویم؟ شرایط تحصیل و زندگی در استرالیا چگونه است؟سوالات زیادی در خصوص مهاجرت به استرالیا در ذهن متقاضیان این امر میباشد . که پیشنهاد میکنیم با مراجعه به آرشیو مقالات وبسایت اوات از تمامی مقالات در خصوص مهاجرت به استرالیا و همینطور کشورهای دیگر بهره مند شوید.

 

مقاطع تحصیلی در استرالیا

استرالیا سومین کشور بزرگ دنیاست که انگلیسی زبان است.و جمعیت وسیعی از دانشجویان بین المللی را در خود پذیرفته است. از مزایای تحصیل در استرالیا وجود معتبرترین و با سابقه ترین دانشگاه های دنیا در استرالیا، دسترسی به آخرین تکنولوژی و فناوری علمی و تحقیقاتی روز دنیا ، برخورداری از سطح بالای رفاه و امنیت اجتماع ، امکان کار  و اقامت دائم پس از دوران تحصیل و امکان کار دانشجویی در حین تحصیل است ما در تمامی مقاطع سنی و تحصیلی بدون به صورت کاملاً تخصصی و با داشتن مجوزهای قانونی اعزام دانشجو حتی به استرالیا آماده خدمت رسانی به تمامی عزیزان متقاضی ادامه تحصیل در این کشور هستیم.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

مقاطع تحصیلی در استرالیا :کارشناسی

در مقطع کارشناسی طول دوره ۳ تا ۴ سال و هزینه حدودی تحصیل ۱۵ تا ۳۰ هزار دلار خواهد بود

بیمه دانشجو در طول دوره رایگان می باشد اما هزینه زندگی بعضاً از بعضی کشور های هم سطح بیشتر خواهد بود کما اینکه برای یک ماه زندگی در استرالیا ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار هزینه نیاز می باشد.

البته این هزینه با ۲۰ ساعت کار در هفته تا حدی مرتفع می شود.

مدرک زبان مورد نیاز برای پذیرش در این مقطع آیلتس ۷٫۰ می باشد.

در مقطع کارشناسی طول دوره ۱ تا ۲ سال و هزینه حدودی تحصیل ۱۵ تا ۳۰ هزار دلار خواهد بود

مدرک زبان مورد نیاز برای پذیرش در این مقطع آیلتس ۷٫۰ می باشد.

پذیرش را باید پس از مدت کوتاهی از فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس درخواست کرد.

مقاطع تحصیلی در استرالیا :دکتری

در مقطع دکترا بسته به نوع رشته و عموماً پس از مکاتبه با اساتید راهنما  دوره ۳ ساله دکترا اعطا می گردد

حداقل معدل مقطع کارشناسی ارشد می بایست ۱۶ و مدرک آیلتس مقبول ۷٫۰ باشد.

در ضمن دکترای درخواستی باید کاملاً مرتبط با رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد باشد.

تحصیل در مقطع پزشکی نیز در بسیاری از مدارس حرفه ای پزشکی و دانشگاه های معتبر استرالیا به خصوص دانشگاه های عضو “گروه ۸” نیز برای متقاضیان با توجه به سوابق تحصیلی ایشان و همچنین شرایط سنی امکان پذیر است.

مقاطع تحصیلی در استرالیا و دانشگاه های استرالیا

دوره های کوتاه مدت زیادی در دانشگاه های کشوراسترالیا برگزار می شود. این دوره ها مناسب افرادی است که توانایی مالی تحصیل در کشور استرالیا را ندارند. آنها می توانند با گذراندن این دوره ها  پایه گذار  تحصیل خود  در استرالیا باشند. تمامی دوره های ارائه شده با استانداردهای کشور استرالیا مطابق می باشد. پیش نیاز این دوره ها داشتن آیلتس ۵ جنرال یا آکادمیک می باشد. شهریه این دوره ها مبلغی بین ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار استرالیا است.

اخذ بورسیه در مقاطع تحصیلی در استرالیا

اخذ بورسیه تحصیل در استرالیا امکان پذیز بوده اما آسان نیست. شانس اخذ بورسیه تحصیلی دوره دکتری بیشتر از دیگر مقاطع تحصیلی ست. به عبارت دیگر می توان گفت تمام پرونده های بورسیه تحصیلی دکترا بررسی می شود. بورسیه ها در استرالیا به اشکال زیر قابل اخذ می باشند:

بورس تحصیلی در موسسات دولتی و یا خصوصی استرالیا

بورسیه  دانشگاه های استرالیا و بورسیه دولت استرالیا

در اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا داشتن مقالات و سابقه پژوهشی مناسب و معدل خوب، می تواند  تاثیر گذار باشد

هنگامی که محل تحصیلتان مشخص گردید، می توانید به دنبال محل اقامتی متناسب با نیاز و بودجۀ خود بگردید.

نکات مهمی که در جستجوی محل اقامتتان کمک میکند:

هزینه ها بنا بر  ایالت، شهر، و نوع محل اقامتی که در نظر گرفتید متفاوت است.

همیشه هزینه های  کلی اجاره و دیگر هزینه هایتان مانند قبض های  آب و برق و … را با صاحب خانه خود نهایی کنید. به فاصله خانه مورد نظر با دانشگاه خود و ایستگاه های وسایل حمل و نقل عمومی  دقت کنیدو به قرار گرفتن در نزدیکی  مراکز خرید، بیمارستان، و خدمات اورژانسی دقت نمایید

برای به حداقل رساندن رفت و آمد شهری زندگی در محوطۀ مربوط به دانشگاه گزینۀ فوق العاده ای است. زندگی با خانواده ای استرالیای گزینۀ خوب دیگری برای دانشجویان جوانتر است زیرا تمام آسایش خانگی را دربر خواهد داشت که اغلب همراه با وعده های غذا و نظافت نیز همراه است.

خانواده هایی که خدمات اقامتی به دانشجویان خارجی ارائه می دهند تحت نظر سازمان های دولتی فعالیت دارند .

زندگی با خانواده ای استرالیای گزینه ای خوب برای دانشجویان جوان تر است زیرا که تمامی راحتی و آسایش خانه را به همراه خواهد داشت.

معمولاً غذا و نظافت نیز ارائه می شود. خانواده هایی که به دانشجویان بین المللی خدمات اسکان و اقامت ارائه می دهند تحت نظر مؤسساتی هستند تا از نظر قانونی اطمینان حاصل شود که محیط زندگی مناسبی به دانشجویان ارائه می دهند.

 

استرالیا برای شخصی که به صورت قانونی مایل به ورود و ادامه تحصیل در این کشور باشد متفاوت برخورد کرده  و با آغوش باز پذیرای اشخاصی است که به دنبال اخذ جایگاه اجتماعی بالاتر از طریق تحصیل در دانشگاه های این کشور باشند.

 

انواع ویزای استرالیا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *