شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

مدارک ویزای کار در بلژیک

مدارک ویزای کار در بلژیک

مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک

مقاله مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک ، در جهت رفع ابهامات ذهنی متقاضیان عزیز نگاشته شده است .موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، در این مقاله قصد دارد تا تمامی اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت به بلژیک و  کار در بلژیک و مدارک مورد نیاز جهت ویزای کار در بلژیک ، را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد .

 

اخذ ویزای کار و مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک

 

متقاضیان برای کار در بلژیک ، باید برای اخذ ویزای کار در بلژیک اقدام نمایند و درخواست کار در بلژیک را باید به کنسولگری بلژیک اعلام نمایند . به طور کلی می توان گفت اخذ ویزای کار در بلژیک ، یکی از بهترین شیوه ها برای مهاجرت به بلژیک ، می باشد .

به طور کلی اخذ ویزای کار در بلژیک ، با پیشنهاد کاری کارفرما در بلژیک و ارسال دعوت نامه کاری رسمی از طرف وی به متقاضی کار صورت می پذیرد و متقاضی کار با دریافت دعوت نامه رسمی کاری ، می توانند برای درخواست کار در بلژیک اقدام نماید .

دعوت نامه رسمی کار و مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک

به این صورت کارفرما در بلژیک ، قبل از ارسال دعوت نامه رسمی کار به متقاضی ، باید آگهی به مدت سه ماه در کشور بلژیک در جهت یافتن نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، نشر دهد و در صورت پیدا نکردن نیروی کار متناسب ، کارفرما باید این نشر آگهی را به مدت سه ماه دیگر در بین کشور های اروپایی مجددا انتشار نماید ، البته در صورت پیدا نکردن نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، کارفرما می تواند با کسب اجازه کار نیروی کار خارجی بین المللی در بلژیک از اداره مهاجرت ، دعوت نامه کاری رسمی را برای متقاضی کار خارجی ، ارسال نماید .

پیشنهاد مطالعه »
مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی در بلژیک [2019]

و در این صورت است که متقاضی کار بین المللی و خارجی می تواند با ارائه این دعوت نامه کاری رسمی به کنسولگری بلژیک ، برای اخذ ویزای کار بلژیک اقدام نماید . البته لازم به ذکر می باشد که متقاضی بعد از کسب اقامت کاری خود در بلژیک ، می تواند برای اخذ اقامت همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود نیز اقدام به عمل آورد .

 

اخذ اقامت کاری و مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک

 

البته لازم به ذکر می باشد که متقاضیان با اخذ اقامت کاری در بلژیک و یا دیگر کشور های اروپایی ، یک زندگی ایده آل را برای خود رقم خواهند زد و امکاناتی نظیر زندگی با سطح کیفی بالا و رفاه اجتماعی ، خدمات درمانی مناسب و نظام تحصیلی رایگان و … در پیش رو خواهند داشت . کشور بلژیک ، یکی از کشورهای در حال رشد و توسعه اروپا و دارای اقتصادی متوسط می باشد.

شهر بروکسل یکی از شهرهای مهم صنعتی کشور بلژیک و در عین حال گران قیمت جهان محسوب می شود .

 

مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک 

ارائه سوابق تحصیلی به صورت ترجمه شده ، ارائه اصل و کپی برابر پاسپورت به صورت ترجمه شده ، ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی به صورت ترجمه شده ، ارائه سوابق کاری مرتبط با شغل مورد نظر به صورت ترجمه شده ، ارائه مدرک زبان

البته لازم به ذکر می باشد که حداقل مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک و اخذ اقامت بلژیک ، داشتن مدرک تحصیلی دیپلم و داشتن مدرک زبان در حد آیلتس ۵٫۵ ، می باشد .

پیشنهاد مطالعه »
هر آنچه که باید درباره کار در بلژیک بدانید [2019]

لازم است متقاضیان برای پیشرفت کاری خود ، با گذراندن دوره های زبان بلژیکی و سوئدی ، تسلط خود را بالا برده ، تا بتوانند با کارفرما مورد نظر در استخدام کاری ، وارد مذاکره شوند .

کاریابی و مدارک لازم جهت ویزای کار در بلژیک

مسئله ی دیگر در ارتباط با اخذ ویزای کار بلژیک ، مسئله ی سن می باشد که بهتر است متقاضیان برای کاریابی در بلژیک ، در سن بیست و پنج تا سی سال اقدام نمایند ( البته سن زیر ۲۵ سال خیلی برای صدور ویزای کار مناسب نیست ) و البته حداقل سابقه ی کاری که می توانند داشته باشند ، سه سال کار در رشته مورد نظر می باشد و اگر این سابقه ی کار همراه با بیمه باشد که خیلی هم معتبر تر خواهد بود .

البته توصیه موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، به تمامی عزیزان متقاضی کار ، این می باشد که اگر قصد و هدفتان اخذ ویزای کار در کشور های اروپایی می باشد ، حتما کاریابی در کشور هایی همچون آلمان را فراموش نفرمایید و صد البته که کشور آلمان همه ساله خواستار نیروهای صنعتی و ماهر و حرفه ای  در زمینه IT ، مهندسی ، الکترونیک و برق ، مدیریت ، مخابرات و برخی کارهای حرفه ای و تخصصی در این زمینه ها می باشد ، چرا که آلمان کشوری قدرتمند و صنعتی می باشد . البته امتیاز مثبت و بزرگ ، ویزای کار آلمان این است که نیازمند به اخذ مدرک زبان برای این نوع ویزا نیست و این نکته ی بسیار مهمی برای کاریابی در کشور های اروپایی همچون آلمان ،  می باشد .

پیشنهاد مطالعه »
راه های اخذ ویزای کاری بلژیک در سال 2019

البته لازم به ذکر می باشد که اگر متقاضیان به دنبال اقامت پس از تحصیل در بلژیک از طریق کار ، می باشند باید شایان ذکر شد که در صورت اقدام نمودن در کشور آلمان و فرانسه ، برای اخذ کار در جهت اقامت پس از تحصیل در بلژیک ، دیگر متقاضیان نمی توانند اقدامی به عمل آورند .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ