رد کردن لینک ها

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی
رتبه دادن به این مطلب

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی-ثبت شرکت در کشوراسلواکی-ثبت شرکت در اسلواکی-ثبت شرکت در اسلواکی به چه صورت است؟

 

چگونگی ثبت شرکت در کشور اسلواکی و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی:

در این مقاله ، موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، لازم می دارد، راه های متفاوتی برای ورود به کشور های اروپایی را برای شما بازگو نماید ،

 

همان طور که مستحضرید ورود به یکی از کشور های اروپایی ، ورود به دیگر کشور های عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن را برای شما تسهیل می بخشد ، از جمله کشور های تحت حمایت اتحادیه اروپا ، کشور اسلواکی می باشد که می توان از طرق مختلفی به کشور اسلواکی ، مهاجرت و برای اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی و دیگر  کشور های عضو اتحادیه اروپا اقدام نمود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی:

ثبت شرکت و سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کشور اسلواکی می باشد که شما با اخذ ویزای ثبت شرکت کشور اسلواکی ، می توانید راه خود را برای ورود به کشور های اروپایی همچون : ایتالیا ، ایرلند ، آلمان ، اتریش ، بلغارستان ، دانمارک ، هلند ، یونان و … باز نمایید

و با اخذ اقامت دائم در یکی از کشور های عضو شنگن اروپایی ، می توانید به شغل مورد نظر مشغول شوید و یا تحصیل و زندگی نمایید .

البته لازم به ذکر است که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور های اروپایی راهی برای اخذ اقامت دائم یکی از کشور های اروپاییست .

متقاضیان عزیز می توانند طبق قوانین خاص و طی رعایت مقررات کشور های اروپایی ، شرکتی را به ثبت رسانده  و در پایان هرسال مالیات تعیین شده ثبت شرکت را ، به کشور اروپایی بپردازند و پس از گذشت مدت زمان ۵ سال می توانند برای اخذ اقامت دائم کشور های اروپایی اقدام نمایند .

کشور اسلواکی با موقعیت اقتصادی وهم مرز بودن با کشور هایی همچون :

اتریش ، اوکراین و چک و ثبات سیاسی حاکم ، که در حال حاضر در بین کشور اروپایی و عضو شنگن ، دارا می باشد ، می تواند کشور مناسبی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد تا صاحبان شرکت بتوانند با پرداخت کمترین مالیات و کمترین هزینه به سود های قابل ملاحظه ای دست یابند .

 

لازم به ذکر است که شخص متقاضی برای سرمایه گذاری ، می بایست مبلغی حدود ۰۰۰/۳۰ یورو که بنا به ارزش نرخ ارز ، تغییر می یابد در حساب شخصی خود که در بانک های کشور اسلواکی افتتاح حساب داشته است ، را سپرده نماید ، این مبلغ حدود ۵ سال باید در حساب شخصی ، شخص متقاضی موجود باشد تا شخص متقاضی بتواند برای اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی ، اقدام نماید و بتواند به تابعیت قانونی کشور اسلواکی و شهروندی کشور اسلواکی دست یابد ، یکی از مزایای ویزای ثبت شرکت در کشور اسلواکی این است که متقاضی بعد از اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی می تواند شرکتی را در کشور اسلواکی ثبت نماید و تمامی اعضای خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را وارد کشور اسلواکی نماید .

 

البته لازم به ذکر است که ، مبلغی که متقاضی در حساب شخصی خود سپرده کرده است سالانه مبلغی به عنوان مالیات خواهد داشت که متقاضی باید آن را به کشور اسلواکی پرداخت نماید .

 

البته یکی از شروط افتتاح حساب شخصی در بانک های کشور اسلواکی برای متقاضیان خارجی ، راه اندازی تجارتی        می باشد که نیاز به پرداخت مالیات زیادی نداشته باشد .

مدارکی لازم برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی

  • گواهی عدم سوء پیشینه ترجمه شده به زبان انگلیسی که باید به تایید وزارت امور خارجه کشور مبدا ( ایران ) برسد .
  • نشانی و کد پستی الکترونیکی متقاضی ویزای ثبت شرکت کشور اسلواکیدر ایران.
  • پیشنهاد حداقل ۵ اسم تجاری جهت نام گذاری ثبت شرکت کشور اسلواکی
  • اصل و کپی برابر اصل ( دو نسخه ) پاسپورت
  • اسکن عکس مورد استفاده شده در پاسپورت
  • ارائه نوع فعالیت و تجارت شرکت در حال ثبت در کشور اسلواکی

 

امیدوارم ما در مقاله ، ثبت شرکت در کشور اسلواکی ، توانسته باشیم که اطلاعات لازم و مورد نیاز شما را در جهت نکات سرمایه گذاری وچگونگی اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی و یا شرایط اخذ اقامت کشور های اروپایی و چگونگی ثبت شرکت در کشور اسلواکی و مزایای ثبت شرکت در کشور اسلواکی را ، در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار داده و مسیر پیشرفت به سمت کشور اسلواکی و دیگر کشور های اروپایی را برای شما عزیزان هموار ساخته باشیم .

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه