اسپانیا, کاری

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا

اگر شما متقاضیان عزیز ، می خواهید در ارتباط با کار اسپانیا و شرایط اخذ ویزای کار اسپانیا آشنا شوید ، توصیه موسسه حقوقی و بین اللملی آوات ، این می باشد که ما را در این مقاله ، در باب موضوع مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا و شرایط کار اسپانیا در سال 2019 و اقامت در اسپانیا ، تنها نگذاشته و امیدواریم بتوانیم شما عزیزان را در جهت کسب اطلاعات هر چه بیشتر برای اخذ ویزای کار اسپانیا یاری نماییم .

 

نیم نگاهی به موقعیت جغرافیایی ، اقتصادی و سیاسی کشور اسپانیا در جهان

کشور اسپانیا واقع شده در جنوب غربی قاره اروپا ، که به پادشاهی اسپانیا معروف است ، این کشور از جنوب و شرق توسط دریای مدیترانه احاطه شده است . کشور اسپانیا دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد .

کشور اسپانیا دارای هشتمین رتبه جهانی در اقتصاد را دارا می باشد  و این کشور پهناور دارای وسعتی ست که بیش از ۴۰ میلیون اسپانیایی را در خود جای داده است .

می توان گفت که سرگرمی و تفریح اکثریت مردم کشور اسپانیا رقص فلامنکو و موسیقی می باشد که این رقص با موسیقی خاص خود ، بخشی از فرهنگ غنی شده کشور اسپانیا را بازگو می نماید .

 

اسپانیایی ، زبان رسمی مردم اسپانیا ست ، اما زبان های دیگر و غیر رسمی نیز در بین مردم اسپانیا به دلیل فراز و نشیب هایی که در فرهنگ کشور اسپانیا طی سالیان دور ، اتفاق افتاده است ، نیز به چشم می خورد .

 

متقاضیان عزیز لازم است بدانند که اجازه کار اسپانیا  و اقامت کارگران در کشور اسپانیا ، توسط مقامات حزب کارگری انجام می گیرد . کارفرمایان اسپانیایی در صورتی می توانند نیروهای خارجی و بین المللی ( خارج از اتحادیه اروپا ) را جهت انجام شغل مورد نظر استخدام نمایند که اجازه کار نیروی خارجی را از اداره مهاجرت اسپانیا کسب نموده باشند ، اما شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، لیختن اشتاین ، نروژ و سوئیس در زمره ی کسانی قرار می گیرند که جهنت انجام کار در اسپانیا ،  نیاز به اخذ ویزای کار اسپانیا و ارائه مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا به کنسولگری اسپانیا را ندارند .

 

ابتدا کارفرما جهت اخذ اجازه کار نیروی خارجی در شغل مد نظر ، باید به اداره مهاجرت اسپانیا مراجعه و برای کسب اجازه کار در خواست دهد . این بدان معناست که خود متقاضی برای کسب اجازه کار نمی تواند مستقیم از طریق اداره مهاجرت اقدام نماید .

به محض صدور اجازه کار و اجازه اقامت در اسپانیا و ارسال دعوت نامه رسمی کاری از کارفرما که به صورت فکس نیز امکان پذیر است ، البته برای صدور دعوت نامه رسمی کاری نیز کارفرما باید به اداره  مهاجرت اسپانیا مراجعه نماید ، متقاضی از زمان دریافت دعوت نامه رسمی کاری ، کارفرمای اسپانیایی اجازه دارد به مدت یک ماه برای اخذ ویزای کار اسپانیا و ارائه مدارک لازم حهت اخذ ویزای کار اسپانیا ، به کنسولگری اسپانیا در کشور خود اقدام نماید در غیر این صورت اجازه کار اسپانیا برای متقاضی لغو خواهد شد .

 

متقاضیان برای اخذ ویزای کار اسپانیا باید فرم کامل شده به صورت واضح و صریح درخواست ویزای کار اسپانیا را با دیگر مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا ، به کنسولگری اسپانیا ارائه و از افیسر کنسولگری بخواهد تا برای او وقتی برای مصاحبه در نظر گرفته شود .

البته متقاضیان باید تمامی مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا را به صورت ترجمه شده به زبان اسپانیایی و یا انگلیسی به کنسولگری اسپانیا ارائه دهند . متقاضیان ویزای کار اسپانیا باید بدانند در زمان وقت مصاحبه همه شرایط و توانایی های خود را با توضیح کامل و رسا ارائه دهند و موکول به زمان دیگری نکند  ، چون طبق قوانین و مقررات جدید وضع شده در اسپانیا ، قرار ملاقات برای متقاضیان فقط یک بار صادر می شود .

 

متقاضیان عزیز علاوه بر ارائه دعوت نامه رسمی کاری ، کارفرمای اسپانیایی که توسط وزارت کار و امور اجتماعی صادر شده است ، دیگر مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا را باید به کنسولگری اسپانیا رائه دهند .

 

 • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت معتبر با بیش از ۴ ماه اعتبار
 • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت شناسایی
 • گواهی تمکن مالی و تاییدیه مالی از بانک معتبر
 • تکمیل فرم درخواست ویزا بدون خط خوردگی و صریح و کامل
 • ارائه عکس
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی مشمول ۰۰۰/۳۰ یورو برای کشور های عضو اتحادیه اروپا
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه اصل و کپی برابر اصل قرار داد تنظیم شده فی مابین کارفرما و نیروی کار بین المللی و خارجی

اعتبار ویزای کار اسپانیا به مدت یک ساله می باشد و به هنگام رضایت دوطرف کارفرما و نیروی کار از شرای کاری موجود ، ویزای کار اسپانیا تمدید خواهد شد و در نهایت متقاضی بعد از سپری کردن مدت زمان اقامت موقت خود   می تواند برای اقامت دائم اسپانیا اقدام نماید .

مهاجرت به اسپانیا

 مقالات مرتبط با تحصیل در اسپانیا:

 1. مدارک لازم جهت اخذ پذیرش در اسپانیا
 2. کار ضمن تحصیل در اسپانیا
 3. تحصیل و اعزام دانشجو به اسپانیا
 4. قوانین و شرایط تحصیل داروسازی در اسپانیا
 5. تحصیل دراسپانیا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *