شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

مالتا

مالتا

مالتا-مهاجرت به مالتا-روش های مهاجرت به مالتا-کشور مالتا-مهاجرت به کشور مالتا-اقامت مالتا-اقامت کشور مالتا-چگونه به مالتا مهاجرت کنیم؟

جمهوری مالت کشوری در جنوب اروپا در مرکز دریای مدیترانه است. این کشور از مجمع‌الجزایر کوچکی تشکیل شده که نقش استراتژیک مهمی در طول تاریخ داشته‌است و مکان مبارزه و برهم کنش بین اروپای در حال شکل‌گیری و فرهنگ و تمدن قدیمی تر آفریقا و خاورمیانه بوده‌است. پایتخت این کشور، شهر والِتا می‌باشد.

 

روش های مهاجرت به مالتا

مهاجرت به کشورمالتا به عنوان یکی از کشورهای اروپایی برای افراد بسیاری حائز اهمیت است. اگر به تحصیل در یک کشور اروپایی علاقه‌ی خاصی دارید یا ترجیح می‌دهید در شبه جزایری در قلب مدیترانه سرمایه‌گذاری کنید بهترین گزینه مهاجرت به مالتا است.

مرکز این کشور والتا است و آب‌وهوایی مدیترانه‌ای دارد. زمستان‌های مالتا دارای آب‌وهوایی معتدل است اما در فصل تابستان آب‌وهوایی گرم و خشک در این کشور مشاهده می‌شود. مالتا متشکل از ۹ جزیره در کنار یکدیگر است که تنها ۴ جزیره آن قابلیت سکونت دارند و بقیه جزایر خالی از سکنه هستند.

هر ساله توریست‌های زیادی به این کشور سفر می‌کنند و از سواحل زیبا و مناظر بکر و دست نخورده آن بازدید می‌کنند.

اگر علاقه‌مند هستید که در یک کشور عضو شنگن اقامت داشته باشید، با مهاجرت به مالتا می‌توانید به تمامی کشورهای اروپایی سفر کنید؛ زیرا این کشور نیز عضو پیمان شنگن است و ساکنین آن محدودیتی جهت دریافت ویزا برای سفر به سایر کشورهای اروپا نخواهند داشت.

 

مهاجرت به مالتا از طریق ویزای تحصیلی

یکی از روش‌های مهاجرت به مالتا دریافت ویزای تحصیلی است. اگر قصد دارید پس از دیپلم در یک کشور خارجی ادامه تحصیل دهید یا برای مقاطع بالاتر از لیسانس از یک کشور اروپایی پذیرش بگیرید مالتا می­تواند گزینه مناسبی باشد.

پیشنهاد مطالعه »
چگونه ویزای کاری مالتا را دریافت کنیم؟ [2019]

این کشور دارای دانشگاه‌های معتبر متعددی است که برخی از آن‌ها تحت نظر دانشگاه‌های برتر بریتانیا اداره می‌شوند. زبان رایج در این کشور مالتی و انگلیسی است؛ بنابراین هنگام اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی بهتر است مدرک زبان نیز داشته باشید.

هر چند کالج‌های موجود در مالتا دوره‌های زبان انگلیسی را برای افراد ۱۸ تا ۳۵ سال برگزار می‌کنند. درصورتی‌که علاقه‌مندان به دریافت اقامت این کشور نمره مناسب را در کالج زبان دریافت کنند می‌تواند از این طریق جهت دریافت اقامت این کشور اقدام نمایند.

 

مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج

یکی از روش‌های مهاجرت به کشور مالتا ازدواج با یک شهروند مالتایی است. در صورتی که زوج یا زوجه تابعیت دائم مالتا را داشته باشند طرف مقابل می‌تواند از طریق ازدواج تابعیت این کشور را دریافت کند.

در صورتی که قصد داشته باشید تابعیت این کشور را از طریق ازدواج دریافت کنید باید بر این امر واقف باشید که تنها در صورتی که ۵ سال از تاریخ ازدواجتان گذشته باشد می‌توانید مقیم این کشور شوید.

جهت دریافت ویزای ازدواج باید ۱۰ روز قبل از روز موعود مدارک زوجین را به همراه تاریخ برگزاری مراسم و محل آن برای کشیش مراسم یا محل ثبت ازدواج ارائه کنید. افسر بازرسی رأس تاریخ مقرر در محل حاضر می‌شود تا مراحل انجام ازدواج را از نزدیک بررسی کند.

 

مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه‌گذاری

در صورتی که قصد دارید از طریق سرمایه‌گذاری مهاجرت به کشور مالتا را انجام دهید. می‌توانید ملکی در کشور مالتا اجاره کنید یا بخرید. همچنین سرمایه‌گذاری تجاری نیز یکدیگر از روش‌های دریافت تابعیت این کشور است.

درصورتی‌که فرد متقاضی درآمدی در حدود ۱۰۰ هزار یورو در سال داشته باشد و بتواند به نسبت درآمدش یک ساختمان را اجاره کند و مالیات سالیانه را جهت اقامت به دولت پرداخت کند می‌تواند تابعیت مالتا را دریافت نماید.

پیشنهاد مطالعه »
ثبت شرکت در مالتا

قبل از زندگی و اجاره‌ی خرید ملک در کشور مالتا باید بر این امر واقف باشید که این کشور عضو پیمان شنگن است و امکان رفت‌وآمد به کلیه کشورهای اروپایی عضو این پیمان را پس از دریافت تابعیت مالتا خواهید داشت. همچنین آب‌وهوای این کشور مدیترانه‌ای است و مردم ساکن در آن به زبان انگلیسی مسلط هستند؛ بنابراین قبل از مهاجرت بهتر است به انگلیسی مسلط باشید.

در صورتی که قصد خرید ملک را در این کشور داشته باشید باید مبلغی در حدود ۲۹۰ هزار یورو سرمایه داشته باشید. همچنین جهت احداث شرکت شخصی سرمایه‌ای در حدود ۶۵۰۰۰۰ هزار یورو و جهت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دیگر سرمایه‌ای در حدود ۱۵۰۰۰۰ یورو نیاز خواهد بود.

پس از ثبت شرکت شخصی یا سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دیگر باید ۵ سال به طور مداوم در این کشور فعالیت‌های تجاری‌تان را ادامه دهید تا بتوانید تابعیت آن را دریافت نمایید.

هنگام سرمایه‌گذاری در کشور مالتا می‌توانید از کلیه امکاناتی که در این کشور فراهم شده است استفاده کنید و حتی به تحصیل بپردازید!

توجه داشته باشید که سرمایه گذری در این کشور نیازی به مدرک زبان ندارد و محدودیت سنی خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است.

 

 مهاجرت به مالتا از طریق تولد فرزند

مهاجرت به کشور مالتا از طریق تولد فرزند نیز یکی دیگر از راه‌های دریافت تابعیت این کشور است. با توجه به این که تابعیت هر فرد بنا بر محل تولد وی مشخص می‌شود، نوزادانی که در کشور مالتا به دنیا می‌آیند تابعیت این کشور را دارا خواهند بود.

همچنین در صورتی که پدر یا مادر تابعیت کشور مالتا را داشته باشد و فرزند در کشور دیگری متولد شود علاوه بر تابعیت کشور مقصد تابعیت  کشور مالتا نیز به کودک تعلق خواهد گرفت.

پیشنهاد مطالعه »
هزینه آموزش زبان انگلیسی در مالتا

انتقال تابعیت تنها از طریق خاک یعنی محل تولد فرد و خون یعنی نسبت خانوادگی پدر و مادر با فرزند ممکن خواهد بود؛ بنابراین در صورتی که نوزادی در کشور مالتا به دنیا آمده باشد پدر و مادر وی می‌توانند از این طریق تابعیت این کشور را دریافت کنند.

 

مهاجرت به مالتا با استفاده از ویزای کار

مهاجرت کاری و اخذ ویزای کاری یکی از روش‌های مهاجرت به کشورمالتا می باشد.. کارفرمایی که قصد دارد نیروی خارجی استخدام کند باید به مدت سه ماه آگهی استخدامی را در روزنامه‌های مالتا و سه ماه در روزنامه‌های اتحادیه اروپا چاپ کرده باشد!

پس از این که نیروی بومی جهت تصدی شغل مورد نظر از اتحادیه اروپا مشاهده نشده باشد. حال کارفرما می‌تواند از طریق ویزای کاری فردی را از کشورهای دیگر استخدام کند.

در طول مدت زمانی که در شرکت مد نظر مشغول هستید کارفرما موظف است شما و خانواده‌تان را از لحاظ مالی تأمین کند. تا مشکلی از بابت تأمین هزینه‌های ضروری زندگی در این کشور نداشته باشید.

 

همچنین فردی که جهت دریافت ویزای کاری کشورمالتا اقدام می‌کند باید توانایی پرداخت هزینه‌های مالی زندگی‌اش را تا ۶ ماه داشته باشد. تا بتواند کار مناسبی را پیدا کند. هزینه‌های زندگی در مالتا نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مناسب‌تر است؛ بنابراین نگرانی از باب امرارمعاشتان تا پیدا شدن کار مناسب نخواهید داشت.

 

اگر قصد مهاجرت به کشور مالتا را دارید اما با چگونگی فرآیند قانونی آن آگاهی ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از وکلای زبردست این حوزه کمک بگیرید تا بتوانید مهاجرتی امن و بدون مشکل داشته باشید.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ