رد کردن لینک ها

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018

لیست مشاغل آلمان

در این مقاله مشاورین و کادر متخصص موسسه آوات به معرفی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018 می پردازند تا عزیزانی که قصد مهاجرت کاری به آلمان را دارند بتوانند قبل از هرگونه اقدام آشنایی کامل را با این کشور و مشاغل آن داشته باشند و به بهترین نحو اقدام به مهاجرت به آلمان نمایند . در این زمینه و تمام موارد مهاجرتی مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما می باشد.

عزیزانی که قصد مهاجرت به کشور آلمان از طریق کار را دارند می توانند با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در مورد سفر خود بدست آورند و حتی با لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018 آشنا شوند.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در آلمان:

 1. مهاجران ایرانی چگونه در آلمان تحصیل کنند؟
 2. تحصیل رشته پزشکی در آلمان
 3. دوره فاند تحصیلی در آلمان
 4. مزایا و معایب تحصیل در کشور آلمان
 5. برای تحصیل اتریش بهتر است یا آلمان؟
 6. کار دانشجویی در آلمان (2019) – چطور حین تحصیل در آلمان کار کنیم؟
 7. هر آنچه که باید درباره تحصیل در آلمان بدانید
 8. قوانین تحصیل دکتری در آلمان برای مهاجران در سال 2019 تغییر کرد
 9. تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان
 10. 3 نکته طلایی برای تحصیل دکترا در آلمان
 11. شرایط تحصیل آلمان در سال

 

کشور آلمان

قبل از هر اقدامی می بایست در مورد کشور مقصد اطلاعاتی کسب نمائید.آلمان کشوری است در قاره اروپا با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان.برلین یکی از بزرگترین شهرهای کشور آلمان است که در حال حاضر پایتخت این کشور است.جمعیت شهر برلین در حدود ۳۴۹۰۰۰۰ نفر است.مساحت کشور آلمان ۳۵۹۱۳۰ کیلومتر مربع و جمعیت کشور در حدود ۸۲ میلیون نفر می باشد.آلمان کشوریست از اعضای اصلی و موسسین اتحادیه اروپا که پرجمعیت کشور اتحادیه محسوب می شود.آلمان به طوری کلی دارای ۱۶ استان است.زبان رسمی کشور آلمانیست که می توان آن را از شاخه زبان های هندو_ اروپایی دانست.البته کشورهای دیگری مثل سوئیس،اتریش،جنوب کشور دانمارک،لوکزامبورگ و بخشی از مردمان بلژیک به زبان آلمانی سخن می گویند.کشور آلمان با ۹ کشور هم مرز و همسایه است.کشور آلمان در اروپای مرکزی قرار دارد، آب وهوای بسیار معتدل.

پیشنهاد مطالعه »
مدارک لازم ویزای کار آلمان

مهاجرت به آلمان

 

تحصیل در آلمان

 

آلمان از لحاظ اقتصادی

کشور آلمان از لحاظ مدیریت اقتصادی و زیر ساخت های علمی آموزشی در رتبه کشورهای بزرگ جهانی قرار دارد.کشوری که جزو اتحادیه اروپا،ناتو و سازمان ملل متحد است.کشور آلمان اولین و برترین صادرکننده محصولات مختلف در سرتاسر جهان می باشد.

کمپانی های بزرگ ماشین سازی و بخش های الکترونیکی نیز با درآمدزایی خود کمک زیادی به اقتصاد کشور آلمان می کنند.رشد جمعیتی منفی کشور آلمان باعث شده تا سیاستمداران کشور اجازه ورود افراد متخصصبه آلمان را صادر کنند.این فرصتهای شغلی متنوع و بالا که از طریق دولت در جامعه آلمان پایه گذاری شده به سود اشخاص خارجی و مهاجرین دیگر کشورهای منطقه است زیرا آنها می توانند از طریق لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018 مواردی کاری خود را انتخاب کرده و مشغول به کار در این کشور شوند.

افراد می توانند با جستجو در لیست مشاغل آلمان شغل مناسبی را برای خود پیدا کنند. تا این نوع فرصت کاری و شغلی باعث گرفتن اقامت برای خود و خانواده آنها شود.مطمئنن این موضوع و موارد به نفع دولت و کشور آلمان نیز می باشد تا آنها بتوانند طبق معمول هر ساله اولین اقتصاد و بهترین اقتصاد کشورهای اروپایی باقی بماند.عزیزانی که برای کار به کشور آلمان مهاجرت می کنند می توانند از امکانات خوب و بسیار عالی این کشور که با کیفیت بالایی به افراد ارائه می شود بهره مند شوند و به راحتی در لیست مشاغل آلمان جستجوی خود را برای پیدا کردن کار انجام دهند.با احتساب به موارد ذکر شده در متون بالا می خواهیم

پیشنهاد مطالعه »
سرمایه گذاری در آلمان 2019

در مورد لیست مشاغل آلمان برای شما مطالبی جامعه و اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهیم.اصولا افراد برای موفقیت در سطوح مختلف به تحصیل عالیه می پردازند تا تخصص و مهارت فنی و حرفه ای را بدست آورند تا بتوانند برای جستجو در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018 بپردازند.عزیزانی که قصد دارند برای لیست مشاغل آلمان اقداماتی در باب شغل خود انجام دهند بایستی توجه داشته باشن که دارای مدرک تحصیلی باشند.در اینجا ما قصد داریم چند مورد تا از شغل های حرفه ای در آلمان که بازدهی بالایی برای افراد متخصص دارد را برای شما به تحریر درآوریم.

 

 

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018

 • مهندس مکانیک
 • مهندس مکانیک و خودرو
 • مهندسی انرژی
 • مهندسی مکاترونیک
 • مهندسی الکترونیک
 • مهندسی جوشکاری و فلز
 • مهندسی برق (بازار کار مهندسی برق در کشور آلمان)
 • علوم کامپیوتری
 • مشاور آیتی و فناوری اطلاعات
 • مهندسی معماری
 • طراحی فنی،ساخت و ساز از گرایشات رشته حسابداری
 • رشته حسابداری
 • مهندسی عمران
 • برنامه نویسی از گرایشات رشته کامپیوتر
 • مهندسی نرم افزار

در ادامه بایستی اضافه کنم که افراد و اشخاصی که در کشورهای آمریکا،کانادا،سوئیس،ژاپن،کانادا،کره و شهروندان اتحادیه اروپا حق شهروندی دارند احتیاجی به گرفتن ویزای کاری کشور آلمان نیستند و می توانند به راحتی و بدون گرفتن ویزا برای جستجوی لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۱۸ اقدام کنند.

 

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان برای افرادی که مدرک قابل قبول تحصیلی دارند

افرادی که مدرک قابل قبول تحصیلی را دارا می باشند پیشنهاد های ویژه ای به همراه حقوق های بالا و عالی در به عزیزان جویای کار دارد.

پیشنهاد مطالعه »
مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری سوئد

این مشاغل از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018 استخراج شده که در بین افراد محبوبیت خاصی دارد.

 • کار در ادارجات آلمان که دستمزدی در حدود ۳۳۰۰۰ یورو در سال را برای افراد در بر دارد.
 • معلمین که علاقه به تدریس دارند که دستمزد آنها نیز در سال در حدود ۵۸۰۰۰ یورو می باشد.
 • حسابداری و حسابداران
 • کارشناس مالی و کارشناسان مالی
 • پرستاری (شغل های زیادی برای پرستاران وجود دارد)
 • تحقیقات علمی و محقق علمی
 • مهندسی عمران و مهندسین عمران

 

مهاجرت به  آلمان:

 1. شرایط دریافت اقامت آلمان
 2.  شرایط اخذ ویزای کار آلمان
 3.  مهاجرت به آلمان
 4. مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج
 5. ویزای جستجوی کار آلمان
 6. اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره