مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

لوکزامبورگ

فهرست مقاله

لوکزامبورگ

اخذ اقامت لوکزامبورگ راهی  بسیار امن و راحت برای  اخذ اقامت اروپااست راه های  اقامت لوکزامبورگ اخذ اقامت کاری .سرمایه گذاری  ثبت شرکت ازدواج  است موسسه مهاجرتی آوات قصد دارد در این مقاله به بررسی لوکزامبورگ  میپردازد  درمورد راه های اقامتی این کشور در مقالات دیگر به تفضیل سخن گفتیم شما عزیزان میتوانید با مطالعه مقالات موسسه مهاجرتی و حقوقی آوات به اطلاعات جامعی درمورد راه های مهاجرتی دست یابید همچنین  شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی آوات تماس بگیرید .در ادامه میپردازیم به بحث  با ما همراه باشید.

لوکزامبورگ

کشور بسیار کوچکی است درشمال اروپا قرار گرفته است و جالب اینجاست که پایتخت ان هم لوکزامبورگ میباشد و به نسبت وسعتش جمعیتی حدود۵۰۰هزار نفر را در خود جای داده است.

به جرات میتوان گفت این کشور یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی میباشد که از نظر سیاسی و اقتصادی ثبات دارد.

ازنظر سیاسیدر سال۲۰۱۳ قدرت اجرایی از دوک اعظم به دست نخست وزیر رسید.واحد پول آن قبل ازسل۲۰۰۲ فرانک بود اما بعد ازسال۲۰۰۲واحد پول کشور یورو شد.

مردم در  این کشور به سه زبان المانی- فرانسوی- لوکزامبورگر صحبت میکنند . تنها کشوری است که این سه زبان را در مدارس اموزش میدهند.اکثر مردم کاتولیک و پروتستان هستند.

 کشورلوکزا مبورگ با کشورهای المان .فرانسه و بلژیک هم مرز و همسایه است.این کشور به عنوان امن ترین کشور معرفی شده است از نکات قابل توجه  و جالبی که میتوان به ان اشاره کرد رفت و امد آسان و راحت به سه کشور همسایه میباشد هرروزه قطارهایی برای بروکسل پاریس و المان حرکت دارند که میانگین دو یا سه ساعت زمان میبرد.

درست است که  این کشور  کشور کوچک و ثروتمندی است اما زندگی در ان بسیار گران است و این دلیل هزینه بالای زندگی در این کشور میباشد . از لحاظ اقتصادی این کشور دارای صادرات در زمینه هایی چون .ماشین الات و تجهیزات . فولاد و فراوردهای آن و مواد شیمیایی میباشد .وهمچنین محصولات وارداتی شامل مواد معدنی آهن و کالاهای لوکس میباشد.

جالب است بدانید در این کشور۹۰۰۰مسلمان.۵۰۰۰ارتکس و۱۰۰۰یهودی زندگی میکنند.از جمله جاذبه های گردشگری این کشور بسیارزیبا شامل شامل غار مارتین سنتو، کاخ امیلیابزرگ، خانه ویکتور هوگو، موزه ابی و موزه موسیقی میباشد.

آب و هوای این کشور بسیار معتدل بوده بیشترین میزان بارندگی در سال در اوایل زمستان رخ میدهد.اما در ماه های دسامبر تا مارس شهروندان شاهد بارش برف میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره اولیه تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی ویژه شما