رد کردن لینک ها

قبرس

قبرس
رتبه دادن به این مطلب

قبرس

اخذ اقامت قبرس  راهی  بسیار امن و راحت برای  اخذ اقامت اروپا است راه های  اقامت اخذ اقامت کاری سرمایه گذاری ثبت شرکت ازدواج است موسسه مهاجرتی آوات قصد دارد در این مقاله به بررسی کشورقبرس میپردازد درمورد راه های اقامتی قبرس در مقالات دیگر به تفضیل سخن گفتیم شما عزیزان میتوانید با مطالعه مقالات موسسه مهاجرتی و حقوقی آوات به اطلاعات جامعی درمورد راه های مهاجرتی دست یابید همچنین  شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی آوات تماس بگیرید با ما همراه باشید.

قبرس  

سومین جزیره ی بزرگی است که در دریای مدیترانه واقع شده است .این کشور دارای حکومت جمهوری و کشوری جزیره ای میباشد که در قسمت شرقی مدیترانه قرار گرفته است  پایتخت قبرس ” نیکوزیا ” نام دارد .

این کشور به دو بخش تقسیم شده است ۱- قبرس شمالی که زبان رسمی در آن جا ترکی میباشد ۲-یونانی نشین ها که زبان این بخش از قبرس “یونانی” است . جالب است بدانید که یونانی نشین ها مذهب ارتودکس دارند و ترک نشین ها مسلمان هستند .

جمهوری

جمهوری قبرس عضو اتحادیه اروپا میباشد و جمعیتی حدود یک میلیون و صد هزار نفر را در خود جای داده است قبرس به دلیل مکان راهبردی اش در طول تاریخ مورد حمله امپراتوری های مختلف از جمله ایرانی ها قرار گرفته اند.

دو بخش تقسیم شده کشورقبرساز سال۱۹۷۴میلادی که به دلیل اختلافات شهروندان ترک و یونانی جدا شده بود با وجود مذاکراتی که برای وحدت این دو بخش انجام شد اما این بحران حل نشد و همچنان این دو بخش جدا از هم باقی مانده است حتی طی سالهای ۲۰۱۶-۲۰۱۷میلادی سازمان ملل متحد تمام تلاش خود را برای اتحاد این دو بخش انجام داد که باز هم بی نتیجه باقی ماند .

اگر در مورد اقتصاد این کشور بخواهیم بگوییم استقلال , مبتنی بر نظام بازار آزاد است .

واردات به این کشور شامل مواد خوراکی , دام زنده و نفت میباشد و خودصادر کننده ی محصولات کشاورزی, میوه های مختلف ,تنباکو,صنایع دستی میباشد.

فرهنگ

جالب است بدانید که اگر بخواهیم از نظر فرهنگی این کشور را بازگو کنیم می توانیم بگوییم که فرهنگی از دو کشور ترکیه و یونان حاکم است .

این کشور دارای آب و هوایی متنوع می باشد به صورتی که در تابستان ها هوایی گرم و خشکی را دارد و در زمستان ها هوایی معتدل را دارا میباشد همچنین زمین های زیر کشت بسیار زیاد بوده است که در آن سیب زمینی , گندم و مرکبات کشت میشود.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره اولیه تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه