مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

شرایط مهاجرت به کشور استرالیا

شرایط مهاجرت به کشور استرالیا

شرایط مهاجرت به کشور استرالیا

فهرست مقاله
شرایط مهاجرت به کشور استرالیا
شرایط مهاجرت به کشور استرالیا

شرایط مهاجرت به کشور استرالیا

شرایط مهاجرت به کشور استرالیا-مهاجرت به کشور استرالیا-راه های مهاجرت به کشور استرالیا-شرایط مهاجرت به استرالیا-چگونه به استرالیا مهاجرت کنیم ؟

در کشور استرالیا برای مهاجرت ، قوانینی متفاوتی وجود دارد ، قوانین وضع شده در سال ۲۰۱۸  برای کسانی است که می خواهند سرمایه گذاری کشور استرالیا را انجام دهند یا برای متقاضیانی که می خواهند برای تحصیل وارد کشور استرالیا شوند و یا برای متقاضیانی که می خواهند از طریق ویزای کاری ، اقامت دائم کشور استرالیا را داشته باشند ، همه این ها در ادامه مقاله با توضیحاتی که از طرف موسسه حقوقی و بین المللی آوات در اختیار شما متقاضیان                               عزیز قرار می گیرد ، کامل می گردد و امیدواریم با در اختیار گذاشتن اطلاعاتی در این مقاله ، در خصوص شرایط مهاجرت به کشور استرالیا ، برای متقاضیان عزیز مفید واقع گردیم .

 

برای مهاجرت به کشور استرالیا راه های بسیاری وجود دارد و متقاضیان عزیز بنا به شرایط فعلی خود و با مشاوره با موسسه حقوقی مهاجرتی ، می توانند انتخاب مناسب را برای مهاجرت به کشور استرالیا انتخاب نمایند .

 

انواع ویزای استرالیا:

 

اخذ ویزای تولد کشور استرالیا  :

در کشور استرالیا ، نظام مهاجرتی به کشور استرالیا ، بر پایه خون می باشد ، پس اگر پدر یا مادر یا هر دو شهروند کشور استرالیا و یا تابعیت قانونی کشور استرالیا را داشته باشند ، فرزند متولد شده شهروند کشور استرالیا محسوب می شود .

 

اخذ ویزای ازدواج کشور استرالیا :

 

در ویزای ازدواج کشور استرالیا ، فرد متقاضی باید بالای ۱۸ سال باشد و همسر وی دارای اقامت دائم کشور استرالیا و یا تابعیت قانونی کشور استرالیا و شهروند نیوزلندی واجد شرایط سکونت در کشور استرالیا باشد ، تا فرد متقاضی بتواند با ازدواج با وی برای اقامت دائم خود اقدام نماید .

 

البته تا زمانی که فرد برای اخذ اقامت دائم خود اقدام می نماید فرد متقاضی باید با همسر خود در یک مکان زندگی نمایند .

 

اخذ ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور استرالیا :

در بحث ویزای سرمایه گذاری ، کشور استرالیا شرایط سختی را برای سرمایه گذاران متقاضی کشور استرالیا  فراهم آورده است و به همین دلیل ما در این مقاله بحث سرمایه گذاری را در کشور استرالیا به متقاضیان عزیز پیشنهاد نمی کنیم .

 

در سرمایه گذاری در کشور استرالیا : سن فرد متقاضی باید زیر ۵۵ سال باشد ، حداقل سه سال سابقه مدیریتی شرکتی داشته باشد ، عدم وابستگی به جزء همسر داشته باشد ، تمکن مالی برای هزینه های زندگی تا یک سال به مبلغ ( ۰۰۰/۲۰۰/۱ دلار ) و تمکن مالی برای سرمایه گذاری مبلغی حدود ( ۰۰۰/۸۰۰ دلار ) و کسب مدرک حداقل آیلتس ۵ برای سرمایه گذاری مورد نیاز است .

البته برای ثبت شرکت در کشور استرالیا نیز فرد متقاضی باید زیر ۵۵ سال داشته باشد و تمکن مالی فرد متقاضی ثبت شرکت در کشور استرالیا باید ۰۰۰/۵۰۰ دلار باشد وفرد متقاضی باید دعوت نامه یا حمایت نامه از منطقه یا ایالات کشور استرالیا را داشته باشد .

 

اخذ ویزای کاری و Skill worker در کشور استرالیا :

در بحث اخذ ویزای کاری کشور استرالیا در ابتدا باید گفت که فرد متقاضی باید حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و آیلتس ۶ را دارا باشد و با به همراه داشتن مدارک شناسایی و دعوت نامه رسمی کاری از کشور استرالیا و ارائه دادن تمامی مدارک به سفارت خانه کشور مبدا ، برای اخذ ویزای کاری کشور استرالیا اقدام نماید .

در کشور استرالیا به دلیل وجود قانون عطف ماسبق ، کسانی برای اخذ ویزا اقدام می نمایند ممکن مدت زمان اخذ ویزا به هر دلیلی برای افراد طولانی گردد و اگر طبق قانون عطف ماسبق ، شرایط مهاجرتی تغییر نمود این افراد که در صف اخذ ویزا هستند باید مجددا برای دریافت ویزای کاری خود از ابتدا اقدام نمایند .

 

اخذ ویزای کاری در تمام کشورها یکی از سریع ترین راه ها در جهت اخذ اقامت دائم است ، به این دلیل بیان می شود که متقاضی به آن کشور مالیات و بیمه پرداخت می نماید .

 

ویزای جستجوگر کاری در کشور استرالیا بر اساس امتیاز بندی است و شما باید مدرک تحصیلی تان در لیست مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا باشد تا بتوانید از ویزای جستجوگر کشور استرالیا جهت اخذ ویزای کاری استفاده نمایید .

 

اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا :

برای اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا ، فرد متقاضی نیاز به مدرک زبان آیلتس ۶ دارد وهمراه با مدرک دیگر آن را نیز باید برای اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا به کشور استرالیا ارائه دهد .

 

کشور استرالیا برای تمامی مقاطع تحصیلی متقاضی می پذیرد .

 

مقاطع تحصیلی که در کشور استرالیا برای اطفال ۴تا ۶ سال دوره مهد کودک و پیش دبستانی است و در سنین بین ۶ تا ۱۸ سال دوره متوسطه و پیش دانشگاهی است  و دانش آموزان بعد از شرکت کردن در آزمون نهایی با گرفتن مدرک دیپلم خود ، این مقطع را پشت سر می گذارند .

 

هزینه تحصیل در دوره مهد کودک و پیش دبستانی به صورت رایگان برگزار می شود اما هزینه تحصیل در مقطع متوسطه بین ۰۰۰/۱۰ دلار تا ۰۰۰/۲۰ دلار می باشد و در دوره پیش دانشگاهی حدودا بین ۰۰۰/۲۲ دلار تا ۰۰۰/۳۰ دلار می باشد .

 

زبان تدریس در دانشگاه های ایالات استرالیا  به صورت انگلیسی می باشد و این مزایا ، امکان را برای مهاجرت از طریق تحصیل برای متقاضیان فراهم کرده است . کشور استرالیا ، ۳۸  دانشگاه دولتی را در خود جای داده است ، دانشجویان در دانشگاه های کشور استرالیا دارای ۲ ترم تابستانی و زمستانی می باشند . شروع ترم در دانشگاه های کشور استرالیا در ماه سپتامبر برگزار می شود .

 

دانشجویان مقطع کارشناسی ، دانشگاه های کشور استرالیا را باید به ۴ سال سپری نمایند و البته دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند در هفته به مدت ۲۰ ساعت به صورت پاره وقت برای تامین معشیت خود مشغول به کار شوند .

 

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های کشور استرالیا حدودا بین ۰۰۰/۱۵ دلار تا ۰۰۰/۳۵ دلار می باشد .

 

اما مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان کشور استرالیا به مدت ۲ سال می باشند و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد همانند دانشجویان کارشناسی اجازه کار نیمه وقت در هفته را دارند و آن هم به مدت ۲۰ ساعت در هفته می باشد .

 

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان ، حدودا بین ۰۰۰/۲۲ دلار تا ۰۰۰/۴۵ می باشد .

 

البته لازم به ذکر است که دانشجویان به علاوه هزینه تحصیل در کشور استرالیا ، هزینه زندگی و مسکن نیز دارند که  می توان گفت تقریبا هزینه زندگی و مسکن در کشور استرالیا حدودا بین ۵۰۰/۱ دلار تا ۰۰۰/۲۰ دلار می باشد

 

اخذ ویزای خویشاوندی کشور استرالیا :

 ویزای خویشاوندان در کشور استرالیا فقط با ارسال دعوت نامه از طرف شما برای خویشاوندان و بستگان شما در کشور مبدا ( ایران ) امکان پذیر است اما شخصی که خواستار دعوت نامه برای اخذ ویزای خویشاوندی است باید به کشور استرالیا مدارکی دال بر تمکن مالی خود و اثبات تعلق خاطر به کشور مبدا ( ایران ) و عدم تصمیم بر ماندن در کشور استرالیا ارائه دهد .

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *