Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

6 راه مطمئن برای مهاجرت به فنلاند

6 راه مطمئن برای مهاجرت به فنلاند

شرایط مهاجرت به فنلاند

با هم نگاهی به فنلاند و شرایط مهاجرت به فنلاند و مهاجرت به فنلاند راه های اقامت فنلاند مانند اقامت تحصیلی فنلاند اقامت کاری فنلاند اقامت از طریق سرمایه گزاری در فنلاند و کلیه راه های اقامت فنلاند می اندازیم.ما در این مقاله سعی بر آن داریم ، شما را با شرایط مهاجرت به فنلاند و ویزای مهاجرت فنلاند آشنا کنیم و به سوالاتی که شما متقاضیان عزیز در جهت مهاجرت به فنلاند ، شرایط ۲۰۱۸ مهاجرت به فنلاند و انواع راه های مهاجرتی به فنلاند در ذهن خود دارید ، پاسخ دهیم ، پس با ما همراه باشید …

کشور فنلاند:

شما متقاضیان عزیز برای اینکه بتوانید راحت تر به کشور فنلاند مهاجرت و زندگی نمایید باید خود را با مردم و زبان کشور فنلاند وفق دهید تا بتوانید راحت تر با مردم کشور فنلاند ارتباط بر قرار کنید

و طبق یک قانون وضع شده تحت عنوان قانون وفق سازی فنلاند ، افرادی تحت حمایت کشور فنلاند وجود دارند که در طول یک سال اول زندگی در فنلاند ، شما را در ارتباط با شرایط زندگی در فنلاند و زبان فنلاند کمک رسانی می نمایند .

کشور فنلاند کشوری امن و با مردمی ارام و سر به زیر و تابع قوانین و مقررات وضع شده در کشور خود و دارای فرصت های شغلی بسیار زیاد و ساعت کاری هفت ساعت و نیم طبق قانون کار ، البته باید گفت با ساعت کاری کم به نسبت دیگر کشور های پیشرفته همانند آمریکا باز هم میزان درآمد بیشتر از هزینه هاست .

زبان رسمی مردم فنلاند ، فنلاندی و سوئدی می باشد و اکثریت مردم هم به زبان فنلاندی و هم به زبان سوئدی صحبت می کنند و در بیشتر ادارات فنلاندی نیز تمامی کارکنان به هر دو زبان صحبت می نمایند .

پیشنهاد مطالعه »
مزایا و معایب تحصیل در فنلاند

تحصیل در فنلاند:

تحصیل در کشور فنلاند در مقاطع پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه به صورت اجباری و رایگان می باشد و هدف کشور فنلاند از تحصیل رایگان در فنلاند ، پرورش دانش آموزان با سطح کیفیت بالا به نیاز به سطح درآمدی خانواده های آن ها .

فنلاند کشور در شمال اروپا و روی جنگل و دریاچه های زیبا . طبیعت زیبا و بکر و دست نخورده ی کشور فنلاند در بین همه جهانیان زبون زد می باشد .

جالب است بدانید در شمالی ترین کشور فنلاند که در بالای مدار قطب  شمالی قرار دارد هیچ موقع از روز آفتاب طلوع نمی کند و هوا همیشه روشن است جز در زمستان ها هوا فقط ۵۱ روز روشن می ماند .

برای مهاجرت به فنلاند مانند دیگرکشور ها ، راه های متفاوتی همچون : سرمایه گذاری ، خرید ملک ، ثبت شرکت ، تحصیل و … وجود دارد که توضیحات کاملی را در باب هر کدام از آن ها در اختیار شما متقاضیان قرار خواهیم داد .

اخذ ویزای تحصیلی فنلاند:

متقاضیانی که از طریق تحصیل به فنلاند مهاجرت می نمایند ، می توانند بعد از ۵ سال تحصیل در کشور فنلاند ، اقامت خود را دریافت نمایند و مزیتی که کشور فنلاند همانند کشور مناسب مهاجرت دارد این است که بعد از اتمام تحصیل ، متقاضیان می توانند برای ویزای کار فنلاند اقدام نمایند و ویزای تحصیل فنلاند را به ویزای کاری فنلاند تبدیل نمایند .

نظام آموزشی کشور فنلاند از سال ۲۰۱۷ دست خوش تغییر و بررسی هایی می باشد و در سال چندین بار قوانین وضع شده تحصیلی را برای مهاجران تغییر می دهند . فنلاند قبل از ۲۰۱۷ نظام آموزشی رایگان به شهروندان خود ارائه می داد ، اما در سال ۲۰۱۷ قوانین و مقررات آموزشی جدیدی را برای شهروندان و مهاجران وضع نمود و نظام آموزشی را براساس سیستم پولی بنا کرد .

اخذ ویزای کاری فنلاند:

ویزای جستجوی کاری فنلاند یکی از آسان ترین و امن ترین راه های مهاجرت به فنلاند است به این صورت که فرد متقاضی فقط نیاز به یه دعوت نامه کاری دارد و اگر تمامی شرایط کاری مندرج در دعوت نامه کاری داشته باشد واجد شرایط شغل مورد نظر در کشور فنلاند می باشد ،

پیشنهاد مطالعه »
تبدیل اقامت به تابعیت در سوئد

اما  قبل از همه این ها ، باید کارفرمایی که داخل کشور فنلاند هستند ، به مدت سه ماه در ارتباط با نیروی کار مورد نیاز در کشور فنلاند ، آگهی درج کنند و اگر در این مدت سه ماه از آگهی در کشور فنلاند ، عدم نیاز به شغل مورد آگهی مشخص شد ، کار فرمای فنلاندی باید آگهی استخدام را در بین کشور های عضو اتحادیه اروپا منتشر نماید و مجددا در صورتی که عدم نیاز به شغل مورد نظر در بین کشور های اروپایی مشخص شد ، کار فرما با ارسال دعوت نامه و درخواست به فرد متقاضی ، فرد متقاضی می تواند برای اخذ ویزای کاری فنلاند و یا ویزای جستجوی کاری فنلاند  اقدام نماید و از زمان دریافت ویزای کاری فنلاند می تواند به مدت ۶ ماه در فنلاند ، اقامت کاری داشته باشد ، البته در صورت نیاز کارفرما به مهارت و توانایی های فرد متقاضی ، می تواند برای تمدید اقامت کاری نیروی متخصص خود اقدام نماید .

البته لازم به ذکر است که متقاضی اگر به صورت سه سال متوالی در کشور فنلاند مشغول به کار باشد می تواند از طریق ویزای کاری فنلاند برای اخذ اقامت دائم ابه اداره مهاجرت فنلاند اقدام نماید .

ویزای مشاغل آزاد و تجاری فنلاند:

ویزای مشاغل آزاد و تجاری فنلاند ، شاخه ای از ویزای کاری کشور فنلاند محسوب می شود .

یکی از راه های مهاجرت به فنلاند این است که ، متقاضی برای مهاجرت به فنلاند ، شغل آزاد و تجاری که خود در کشور فنلاند راه اندازی کرده است را انتخاب نموده و برای اخذ اقامت فنلاند از طریق اخذ این ویزا نیاز به اجازه از طرف دولت فنلاند دارد و برای کسب ویزای مشاغل آزاد و تجاری فنلاند باید مدارکی را دال بر سود آور بودن و تامین امرار و معاش وی به کشور فنلاند را ارائه دهد و ثابت نماید که یک پشتوانه مالی قوی برای کار آفرینی و راه اندازی مشاغل آزاد ، دارد .

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به آلبرتا

ویزای نامزدی و ازدواج فنلاند

در ادامه بحث کشور فنلاند و راه های مهاجرت  به فنلاند ، یکی از سریعترین راه های رسیدن به کشور فنلاند و اخذ اقامت دائم فنلاند ، اخذ ویزای نامزدی و ازدواج فنلاند است .

به این صورت که اگر فرد متقاضی قصد دارد با یک تبعه فنلاندی ازدواج یا عقد نماید می تواند با ارائه دادن سند ازدواج به کنسولگری کشور مبدا برای مهاجرت به فنلاند و اخذ ویزای نامزدی و ازدواج فنلاند را دریافت نماید .

ویزای سرمایه گذاری کشور فنلاند:

در کشور فنلاند به دلیل بالا بودن سطح شرایط و هزینه های سرمایه گذاری تعداد معدودی از متقاضیان این راه را برای مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت دائم فنلاند بر می گزینند ، اما عاقلانه ترین راه و پیشنهاد موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، این است که متقاضیان در ابتدا با اخذ ویزای کاری و یا ویزای تحصیلی برای مهاجرت به فنلاند اقدام نمایند و در نهایت با بررسی و سنجیدن شرایط و هزینه ها برای سرمایه گذاری در فنلاند اقدام نمایند .

پناهندگی فنلاند:

پناهندگی یکی از راه هایی است که متقضیان برای مهاجرت انتخاب می نمایند ، اما انتخاب یک مسیر نادرست و قرار گرفتن در یک راه پر پیخ و خم ، عاقلانه نیست و فقط زندگی شما را به خطر می اندازد .

ولی اگر می خواهید اطلاعاتی را در باب موضوع پناهنگی فنلاند کسب نمایید می توانید به مقاله های موسسه حقوقی بین المللی آوات ،  که به طور کامل به امر پناهندگی فنلاند اشاره نموده است ، مراجعه فرمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ