مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

شرایط اقامت آلمان

فهرست مقاله
شرایط اقامت آلمان
شرایط اقامت آلمان

نگاهی به کشور آلمان

آلمان به دلیل جمعیت بسیار زیاد و رو به پیری درخواست مهاجرت از بسیاری از کشورها از جمله کشور ایران را قبول داشت و طی مدت زمانی مهاجران بسیاری وارد کشور آلمان شدند .اما در حال حاضر اقامت آلمان و مهاجرت به این کشور امری دشوارت به نظر میرسد.که شما عزیزان میتوانید با کارشناسان آوات در اسرع وقت تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

آلمان بعنوان کشور دوم در خصوص مهاجر پذیری در دنیا لقب گرفته است . اولین کشور و لقب اولین مهاجر پذیر در دنیا آمریکا میباشد.مسلمانان زیادی در کشور المان زندگی میکنند که تعداد آنها بیش از پنج میلیون نفر میباشد.

مهاجرین متخصص در آینده ای نه چندان دور با رایزنی های دولت آلمان بهتر میتوانند اقامت آلمان را بدست بیاورند و شرایط اقامت آلمان را خواهند داشت.همانطور که اشاره کردیم کشور آلمان مهاجران زیادی را از سال ۲۰۱۵ پذیرفته است .

به دلیل شرایط جنگ در خاورمیانه بسیاری از افراد بصورت غیرقانونی وارد این کشور شدندو البته خیلی از افراد هم که شرایط اقامت آلمان را داشتند بصورت قانونی اقامت آلمان را دریافت نمودند.*

کشور آلمان بعنوان یکی از ثروتمند ترین کشورهای اروپایی و صنعتی در سال های اخیر بوده است.یعنی اصلی ترین درامد یورو در اروپا از صنعت کشور آلمان بدست می آید.برلین هامبورگ مونیخ    این سه شهر از شهرهای مهم و بزرگ آلمان محسوب میشوند . پایتخت این کشور شهر زیبای برلین است.بنیانگذاری کشورهای گروه ۸ و گروه ۵ در اروپا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا کشور المان میباشد.

 

قانون ثبت شرکت در آلمان و اقامت ثبت شرکت در آلمان

طبق قوانین جمهوری فدرال و دولت آلمان شخصی متقاضی که سرمایه گذاری ثبت شرکت در راستای اهداف آلمان داشته باشد میتواند اقامت آلمان را بدست بیاورد.برای این کار باید تمامی سرمایه از طرف شخص متقاضی تامین شودطبق نیاز کشور آلمان کارآفرینی انجام شودروند پیشرفت برای اقتصاد آلمان معلوم باشد و بیزینس پلن مشخصی داشته باشد.این کار یک نوع کارآفرینی به حساب می آید .

پس اگر سرمایه لازم را دارید و کارآفرین موفقی هستید میتوانید در این کشور اقامت دریافت نماییدبا دریافت اقامت آلمان میتوانید در حوزه اتحادیه اروپا و شنگن به راحتی زندگی تحصیل و کار کنید. آینده ای درخشان برای فرزندانتان بسازید.در این خصوص با وجود اینکه سفارت آلمان در تهران وقت مصاحبه را دیر به دیر اعلام مینمایداما متقاضیان هرروز برای مهاجرت به آلمان از طریق کارآفرینی ازلاعات میخواهند و برای درخواست ویزای آلمان لحظه شماری مینمایند.

شما میتوانید برای اطلاعات ویزه و تکمیلی در خصوص شرایط اقامت آلمان از طریق شماره های درج شده در وبسایت ما با کارشناسان آوات در تماس باشید.

بطور کلی اقامت آلمان به دو دسته اقامت دائم و اقامت غیر دائم و یا موقت تقسیم میشود.اقامت دائم : اقامتی است که فرد متقاضی بطور رسمی میتواند شهروند آلمان شود مثلا ویزای کاری و یا نیروی متخصص و کارشناس ارشداقامت غیر دائم: ویزاهای تحصیلی و توریستی و … که بصورت موقت و سالانه یا ماهانه تمدید میشود.

شما چس از تحصیل در المان نیز میتوانید تا ۶ ماه به دنبال کار بگردید که در آرشیو مقالات المان مزالب مفیدتری در این خصوص خواهید یافت.خوب تا اینجا اطلاعاتی مختصر ارائه شد.حال برای مهاجرت به المان بایستی شرایطی داشته باشید که به ان خواهیم پرداخت.

مهاجرت به آلمان

 

تحصیل در آلمان

 

 

شرایط مهاجرت به آلمان

 

 • داشتن ثبات مالی و اثات ان به کنسولگری و دولت آلمان
 • بیمه سلامت
 • حداقل مدرک و آشنایی نسبی به زبان آلمانی
 • به دلیل نژاد پرست بودن مردم آلمان شما برای ارتباط برقرار نمودن با انها میبایست زبان آلمانی را تا حدودی بلد باشید.
 • ویزای آلمان

 

روش های متعددی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد

 1. اقامت آلمان از طریق ازدواج
 2. اقامت آلمان از طریق ویزای کار
 3. اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری
 4. اقامت آلمان از طریق تحصیل
 5. اقامت آلمان از طریق ویزای توریستی   که این یک اقامت موقت میباشد.
 6. اقامت آلمان از طریق پناهندگی

 

به چه دلیل اقامت از طریق پناهندگی را انتخاب نکنیم؟

افراد زیادی برای پناهندگی آلمان سوال مطرح مینمایند و به دلیل ارزان بودن و …. و مشکلات خود و نداشتن اطلاعات کافی متاسفانه اقدام به پناهندگی آلمان میکنند.

اما تا راه های مناسب برای مهاجرت وجود دارد چرا باید این راه خطرناک و پر ریسک را انتخاب کنیم؟

برای داشتن و یافتن اطلاعات مناسب جهت مهاجرت به المان میتوانید با کارشناسان آوات وقت مشاوره حضوری داشته باشید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان و مشاوران بین المللی و عالی رتبه خانواده آوات دریافت نمایید.

 

تابعیت آلمان

بعضی از افراد تصور میکنند اقامت و تابعیت یکی هستند.این اشتباه را خیلی از افراد تکرار میکنند . تابعیت به کسانی گفته میشود که ملیت یک کشور را دارند و میتوانند در حقوق سیاسی آن کشور دخالت نماینداما کسانی که اقامت دارند حق رای ندارند و فقط از حقوق شهروندی ان کشور میتوانند بهره مند شوند.

برای تابعیت آلمانتا سن ۲۱ سالگی باید ۸ سال در این کشور زندگی کرده باشدحداقل ۶ سال در یکی از مدارس آلمان تحصیل کرده باشدفارغ التحصیلی از یکی از مدارس آلمانپدر و مادر فرد متقاضی تابعیت اقامت دائم آلمان را داشته باشند و یا ۸ سال در این کشور زندگی کرده باشند.

این موارد که ذکر شد برای تابعیت آلمان و اخذ آن لازم است.آیا با خود اشتغالی میتوان اقامت آلمان را دریافت کرد؟؟همانطور که در بالا اشاره کردیم با شروع و راه اندازی یک کار و یا همان کارآفرینی در المان و اثبات درامدی و بیزینس پلن مناسب در آلمان میتوان راحت تر از بقیه شرایط اقامت آلمان را دریافت نمود.

آشنایی نسبی به زبان آلمانی بسیار لازم است . و بعنوان برگ برنده برای ارسال مدارک جهت اخذ ویزای آلمان خواهد بود.اما برای تحصیل در آلمان مطمئنا داشتن حداقل مدرک ب۲ زبان آلمانی لازم است که میتوانید اطلاعات مربوط به تحصیل در المان را در آرشیو مقالات آلمان جستجو و مطالعه نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *