شماره تماس : 02191012193 - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

فهرست مقاله
شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا
شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

پیش تر در مورد شرایط ویزای تحصیلی صحبت کرده بودیم و شرایط ویزای تحصیلی چند کشوری را به طور اجمالی شرح داده بودیم اما در این مقاله قصد آن داریم که شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا را برای شما بزرگواران به طور کامل شرح دهیم.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا به صورت مختصر :

_ داشتن مدرک زبان

_ نامه بانکی تمکن مالی

_ نامه  CAQ برای متقاضیان استان کبک

_ داشتن پلان و برنامه تحصیلی

_ مدارک نشان دهنده دارایی شما

_ نامه ای مبنی بر داشتن سابقه کار

 

داشتن مدرک زبان

از شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا داشتن مدرک زبان انگلیسی است که تقریبا در تمامی مقاطع مشترک است و هر فردی که برای تحصیل در کانادا اقدام مینماید باید مدرک زبان انگلیسی را داشته باشد.شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا تقریبا شبیه به تحصیل در آمریکا است.

 

تمکن مالی

از شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا داشتن تمکن مالی و ساپورت مالی برای ارائه به سفارت کانادا است که این موضوع بسیار حیاتی است و در صورت نداشتن مدرک تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا بصورت قطعی ریجکت میشود. البته تمکن مالی از شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا میباشد اما در صورتی که متقاضی تحصیل در کانادا بتواند امکان اخذ بورسیه از دانشگاههای کانادا را فراهم نماید دیگر تمکن مالی جزء شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا نخواهد بود و بدون تمکن مالی هم میتوان ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کرد.

 

نامه  CAQ

از شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای افرادی که پذیرش تحصیلی از دانشگاههای استان کبک اخذ نموده اند داشتن نامه CAQ است.

 

داشتن پلن تحصیلی

یکی دیگر از شرایط داشتن برنامه تحصیلی یا همان study plan میباشد.در این مورد شما باید کاملا برنامه تحصیلی خود را توضیح دهید و از کشور و شهر و دانشگاه و رشته تحصیلی خود بصورت کامل توضیح دهید. در مورد این شرط از شرایط ویزای تحصیلی کانادا ریز جزییات بسیاری وجود دارد که در صورتی که شما به موسسه حقوقی ، مهاجرتی آوات مراجعه کنید بصورت کامل شما را راهنمایی خواهد کرد و تمامی خدمات خود را در زمینه شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا بصورت کاملا گارانتی و تضمینی به شما ارائه خواند داد.

 

مطالبی درباره تحصیل در کانادا:

  1. تحصیل در کانادا
  2. تحصیل داروسازی در کشور کانادا
  3. مهاجرت تحصیلی به کانادا
  4. تحصیل دندان پزشکی در کشورکانادا
  5. تحصیل در کشور کانادا
  6. مهاجرت تحصیلی به کانادا
  7. اقامت کانادا از طریق تحصیل
  8. تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا

 

مدارک نشان دهنده دارایی شما

از شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا نشان دادن یک سری مدارک به عنوان دارایی های فرد متقاضی تحصیل در کانادا میباشد. به عنوان مثال سند ملکی و پروانه کسب و گردش حساب و سایر دارایی های منقول و غیر منقول در این ردیف قرار میگیرد.

 

سابقه کار

از شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا داشتن سوابق کاری مخصوصا سوابق مرتبط با رشته تحصیلی متقاضیان تحصیل در کانادا میباشد که این موضوع عدم گپ سنی دانشجویان را میپوشاند و هم اینکه نشان میدهد متقاضی تحصیل در کانادا چه مقدار سابقه کاری در زمینه رشته تحصیلی خود دارند.

مواردی که در فوق شرح داده شد از مهم ترین شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا میباشند. البته موارد دیگری هم برای تکمیل پروند و ارائه به سفارت وجود دارد که البته خیلی مهم نیست و شرایط سختی نیست موارد مانند ترجمه شناسنامه داشتن پاسپورت و …… از مدارک مورد نیاز و شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستند.

 

سخن آخر

در پایان اگر بخواهیم یک نتیجه گیری در مورد موضوع این مطلب یعنی شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا داشته باشیم بهتر است بگوییم اگر تا کنون برای اخذ پذیرش از دانشگاههای کانادا و یا سایر کشورها اقدام نکرده اید و یا نسبت به اخذ بورسیه از دانشگاههای کانادا آشنایی ندارید و یا امکان فراهم کردن شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا را ندارید بهتر است با موسساتی معتبر که در این زمینه ها خدمات تخصصی ارائه میدهند مراجعه کنید البته در صورتی که مطمئن باشید این دفاتر کادر مجربی در بر دارند و میتوانند کار شما را بصورت کاملا تضمینی انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
02191012193 تماس جهت مشاوره تلفنی