رد کردن لینک ها

کشور سوئد

سوئد کشوری است که در قسمت شمالی اروپا قرار گرفته است، این کشور یکی از کشورهای اسکاندیناوی میباشد که سطح رفاه اجتماعی بسیار بالایی دارد و همچنین کل جمعیت کشورسوئد ۹ میلیون نفر میباشد.تقریبا زبان دوم مردم انگلیسی است و اکثریت مردم به زبان انگلیسی مسلط میباشد. پایتخت آن استکهلم میباشد که از لحاظ زیبایی و نظم و ترتیب یکی از شهرهای برتر اروپا میباشد، و همچنین یکی از شهرهای تقریبا گران اروپا به شمار می آید.

سیاست در کشور سوئد

سیاست در این کشور  بدین صورت میباشد که کل کشور توسط نخست وزیر اداره میشود. سوئد کشوری است که با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد آب و هوای بسیار سردی را داراست و اغلب مناطق شمالی سوئد به مراتب سردتر از مناطق جنوبی آن است.

سوئد یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی است که رشد اقتصادی چشمگیری دارد ، به نسبت کشورهای دیگر اروپایی تجارت در آن رونق بیشتری داشته و امنیت بیشتری نیز دارد پس به نسبت تجار خیلی راحت تر در سوئد به امور تجاری خود می پردازند.

از لحاظ سطح امنیت اجتماعی میتوان گفت که  یکی از امن ترین کشورهای اروپایی است که نرخ جرائم اجتماعی در آن بسیار پایین میباشد. با توجه به توضیحاتی که در مورد کشور در چند سطر اول داده شد در می یابیم که از هر نظر برای مهاجرت گزینه ای بسیار مناسب میباشد.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشیم که راههای مهاجرت به چه صورت میباشد و بهترین راه برای مهاجرت به سوئد با توجه به شرایط ما چه گزینه ای است.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط کار درسوئد برای مهاجران چگونه است؟ [2019]

مهاجرت به سوئد:

 1. تابعیت از طریق تولد در سوئد
 2. تبدیل اقامت به تابعیت در سوئد
 3. شرایط ویزای کار سوئد
 4. شرایط تحصیل در سوئد
 5. پناهندگی در سوئد

 

کیفیت زندگی

باید خاطرنشان کرد که به دلیل بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی و همچنین اقتصاد پر رونق این کشور تعداد مهاجرینی که مهاجرت میکنند به نسبت دیگر کشورهای اروپایی آمار بالاتری دارد و این امر خود دلیل بسیار محکمی است که سفارت در امر صدور ویزا سخت گیری های بسیار زیادی را اعمال نموده و براحتی ویزا صادر نمیکند مگر اینکه شواهد و اسناد نشان دهد که شخص مهاجر قصد اقامت  را نداشته و صرفا برای انجام کاری و برای مدت محدودی وارد این کشور شده و پس از آن کشور را ترک کرده و به وطن خویش بازمیگردد.

اگر بخواهیم در این قسمت در مورد خصوصیات اخلاقی مردم بنویسیم باید بگوییم که کشور سوئد مردمی بسیار مهربان و خونسرد دارد که به دور از استرس هستند و در طول روز مدتی را به استراحت و گفت و گو و همچنین نوشیدن قهوه می پردازند و همچنین رفتارشان با افراد مهاجر بسیار دوستانه و مهربانانه است.
در ذیل یک سری از اطلاعات مربوط به اقتصاد و سایر موارد مربوط به کشور سوئد آورده شده است:
درآمد سرانه :۵۰,۱۱۰  دلار
نرخ بیکاری :۸ درصد
میزان امید به زندگی :۸۱ سال
مالیات شخصی در :۵۶,۶ درصد
تعداد ایرانی های مقیم :۱۱۰ هزار نفر
نظام حقوقی : سیویل لا

مقالات مرتبط با تحصیل در سوئد:

 1. تحصیل در مقطع دکترا در سوئد
 2. اقامت سوئد از طریق تحصیل
 3. کار ضمن تحصیل در سوئد
 4. تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس
 5. تحصیل در انگلستان یا سوئد کدام بهتر است؟
 6. تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در سوئد
 7. هزینه های تحصیلی و زندگی سوئد
 8. تحصیل داروسازی در سوئد
 9. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سوئد
 10. اقامت سوئد از طریق تحصیل زبان سوئد
 11. بورسیه تحصیلی سوئد
پیشنهاد مطالعه »
کار در سوئد

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره