رد کردن لینک ها

سنگاپور

سنگاپور

سنگاپور کشوری است که در قسمت جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است که پایتخت آن شهر سنگاپور است این کشور کوچک ترین کشور در جنوب شرق آسیا شناخته شده است زبان مردم در این کشور انگلیسی ,مالایی, چینی و تامیل است. این کشور کوچک که در شمال خط استوا واقع شده است بسیار ثروتمند و مدرن میباشد جالب است بدانید قبل از این که به عنوان کشور شناخته شود منطقه ای بوده است که برای ماهیگیری از آنجا استفاده میکردند همسایگان این کشور کوچک مالزی و اندونزی میباشند این کشور بعد از جدا شدن از مالزی در سال ۱۹۶۵به عنوان جمهوری سنگاپور شناخته شد .

مساحت سنگاپور۷۱۸کلیومتر مربع است و کوچکتر از کشور بحرین میباشد این کشور تشکیل شده از چند جزیره است و یکی از مرکزهای بزرگ در داد و ستد کالا در دنیا به حساب می آید.

سنگاپور را باید یک کشور-شهر مستقل معرفی کرد زیرا اقتصادی پر رونق و پرترددترین بندر در دنیا را دارد . اقتصاد سنگاپور متکی بر صنعت و خدمات آن میباشد و به همین خاطر یکی از ثروتمند ترین مناطق در دنیا نیز میباشد . قابل ذکر است که جایگاه سومین مرکز بزرگ پالایش نفت در دنیا متعلق به سنگاپور است.

آب و هوای این کشور گرم میباشد و همچنین رطوبت بالایی را دارد و بارش سالانه در این کشور زیاد است سنگاپور به عنوان یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری در دنیا است و یکی از منابع درآمد این کشور وجود گردشگران به این کشور است . جاذبه های گردشگری و طبیعی زیادی که در این کشور وجود دارد و تنوع قومی و استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبان های اصلی سنگاپور باعث محبوبیت این کشور در میان مردم دنیا شده است .

پیشنهاد مطالعه »
اقامت بعد تحصیل در سنگاپور

نکته جالب اینجاست که واردات آدامس و همچنین فروش و مصرف آن در کشور ممنوع است و در بیشتر قسمت های سنگاپور مصرف سیگار هم ممنوع میباشد .

 

 

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره