مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

سرمایه گذاری در پرتغال

فهرست مقاله
سرمایه گذاری در پرتغال
سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

ویزای سرمایه گذاری در پرتغال به مدت یک سال اعتبار می خورد و بعد از آن سرمایه گذار می تواند طبق قوانین و مقررات وضع شده کشور پرتغال ، اقامت خود را برای مدت ۲ سال تمدید نماید .

سرمایه گذارانی که جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری در پرتغال یا گلدن ویزا اقدام می نمایند باید حداقل به مدت ۷ روز در پرتغال ساکن و سرمایه اولیه خود را به مدت ۵ سال در پرتغال حفظ نمایند .

از مزایایی که ویزای سرمایه گذاری در پرتغال یا گلدن ویزا دارد و متقاضیان را بهره مند می سازد ،کار و زندگی در پرتغال و اقامت در دیگر کشور های اروپایست . پرداخت مالیات های پایین ، سرمایه گذاران بیشتری را راغب به اخذ ویزای سرمایه گذاری در پرتغال و سرمایه گذاری در پرتغال می نماید .

سرمایه گذاران با اخذ گلدن ویزا می توانند برای اقامت خانواده خود ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال )  نیز اقدام به عمل آورند و با اخذ ویزای پیوند خانوادگی پرتغال برای خانواده خود و با گذشت ۵ سال از زندگی و کار در پرتغال ، می تواند برای اخذ اقامت دائم خانواده خود اقدام نمایند و بعد از سپری شدن یک سال ، حق شهروندی پرتغال را دریافت نمایند .

 

گلدن ویزا یا ویزای سرمایه گذاری در پرتغال

یکی از برنامه هایی که توسط جمهوری پرتغال در اختیار سرمایه گذاران بین المللی و یا خارجی ( سرمایه گذاران خارج از اتحادیه اروپا ) به منظور اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ، گذاشته می شود ، برنامه گلدن ویزا می باشد .

اقامتی که متقاضیان از طریق گلدن ویزا به دست می آورند این امکان را در اختیار متقاضیان و اعضای خانواده وی قرار میدهد که به صورت آزادانه به کشور های عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن در رفت و آمد باشند .

برنامه گلدن ویزا طبق قوانین و شرایط جمهوری پرتغال وضع شده است و برنامه ی بسیار مفیدی است برای جذب هرچه بهتر سرمایه گذاران به کشور های اروپایی و همچنین ، پرتغال .

 

مقالات مرتبط با پرتغال:

 

مدارک سرمایه گذاری در پرتغال

بهتر است سرمایه گذار مدارکی دال بر تاییدیه مالی و تمکن مالی وی برای اقامت خانواده خود ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال )  را به اداره مهاجرت جمهوری پرتغال ارائه نماید و این باعث تسریع در روند اخذ اقامت دائم خود و خانوده خود می گردد . دانستن زبان پرتغالی نیز به شما کمک خواهد کرد که ارتباط بیشتر و بهتری با شهروندان پرتغالی داشته باشید .

سرمایه گذاری در این کشور  ، می تواند راهی باشد برای اخذ اقامت کشور های اروپایی و همچنین پرتغال ، که سرمایه گذاران برای اخذ ویزای سرمایه گذاری  ، الزامیست  ۰۰۰/۲۵۰ تا ۰۰۰/۰۰۰/۱ یورو در حساب شخصی خود که  مدرکی دال بر تمکن مالی سرمایه گذار اصلی به اداره مهاجرت باشد و این مبالغ متغیر می باشند و برای انجام پروژه های مختلف مبلغ هزینه شده برای سرمایه گذار متفاوت است ،

سرمایه گذار اگر مبلغی را بخواهد برای پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی صرف نماید باید ۰۰۰/۳۵۰ یورو سرمایه گذاری نماید ، اگر در پروژه های فرهنگی و هنری قصد بر  سرمایه گذاری دارد باید مبلغ ۰۰۰/۲۵۰ یورو صرف سرمایه گذاری در این پروژه نماید و اگر پروژه های سنگینی باشد که دولت و اتحادیه اروپا در اقتصاد آن تاثیر گذار باشند ، باید ۰۰۰/۰۰۰/۱ یورو صرف سرمایه گذاری در این پروژه را نماید

به همین دلیل است که میزان سرمایه ی سرمایه گذار برای ارائه به اداره مهاجرت به عنوان مدرک دال بر تمکن مالی وی متغیر می باشد و این یکی از روش ها  می باشد که متقاضی می تواند با صرف سرمایه در پروژه های کلان کشور پرتغال شرکت نماید .

 

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال یکی از روش های سرمایه گذاری  محسوب می شود . طبق قوانین وضع شده کشور های اتحادیه اروپا هر فرد می تواند حداقل ۳۰ متر فضا را برای خود به عنوان ملک خریداری و یا اجاره نماید که در بحث سرمایه گذاری  ، متقاضی باید برای خرید ملک حداقل مبلغی که در نظر بگیرد ، ۰۰۰/۵۰۰ یورو می باشد .

اما به طور کلی سرمایه گذاری از طریق خرید ملک به دو صورت رایج می باشد :

  • متقاضی می تواند با خرید ملک با ارزش ۰۰۰/۵۰۰ یورو ، سریعا اقدام به اخذ اقامت در پرتغال نماید .
  • متقاضی می تواند با خرید ملک با ارزش ۰۰۰/۳۵۰ یورو در مناطق قدیمی ساز با قدمت بالای سی سال ، اقدام به بازسازی آن نماید و بعد از اتمام باز سازی اقدام به اخذ اقامت در پرتغال را نماید .

پس در هر دو حالت متقاضی می تواند برای اخذ اقامت کشور پرتغال اقدام نماید .

 

اخذ ویزای سرمایه گذاری

البته لازم به ذکر است که متقاضیان نیازی به مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان ندارند و با داشتن سن حداقل ۲۵ سال و سرمایه ی قابل توجهی و مشخص بودن منبع تامین سرمایه ، اقدام به اخذ ویزای سرمایه گذاری  می نمایند و خود را آماده می نمایند .

به طور کلی شرایط مناسب و جاری در کشور پرتغال و در اختیار گذاشتن امکانات و مزایای بسیاری از طرف دولت پرتغال برای سرمایه گذاران ، باعث شده است که روز به روز سرمایه گذاران بسیاری برای اخذ ویزای سرمایه گذاری  و اخذ اقامت دائم پرتغال ، این کشور به عنوان راهی برای رسیدن به اهدافشان انتخاب نمایند .

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!