سرمایه گذاری در, فنلاند

بهترین راه برای سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند

یکی از راه های مهاجرت به فنلاند ، سرمایه گذاری در فنلاند می باشد که متقاضیان زیادی از این طریق به کشور فنلاند مهاجرت می نمایند . این مقاله در باب روش های سرمایه گذاری در فنلاند ، سعی دارد موضوعاتی را در ارتباط با اخذ اقامت فنلاند ، شرایط سرمایه گذاری فنلاند و راه های قانونی مهاجرت به فنلاند را برای متقاضیان عزیز باز نماید .

یکی از روش های سرمایه گذاری در فنلاند ، ثبت شرکت در فنلاند می باشد که امروزه بسیاری از افراد را برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت ، مسر به مهاجرت به فنلاند می نماید .

البته همان طور که می دانید راه های قانونی متفاوتی برای مهاجرت به فنلاند وجود دارد ،

از جمله : اخذ ویزای کاری فنلاند ، اخذ ویزای تحصیلی فنلاند ، اخذ ویزای نامزدی و ازدواج فنلاند و راه های قانونی دیگر می باشد .
همان طور که می دانید هدف موسسه حقوقی و بین المللی آوات از اخذ ویزای سرمایه گذاری فنلاند برای متقاضیان ، درآمدزایی و کارآفرینی در فنلاند است .
کشور فنلاند کشوری با سطح کیفیت بالا در میان کشور های جهان و با سطح در آمد بالاست .
ثبات اقتصادی و سیاسی موجود در فنلاند باعث یک امنیت خاطر برای سرمایه گذاران در فنلاند گردیده است و البته لازم به ذکر است که در این مقاله قید شود که میزان سرمایه ای که سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری در فنلاند اقدام به ثبت شرکت و یا خرید ملک می نمایند ، حداقل ۰۰۰/۱۰۰ یورو به عنوان سرمایه اولیه خود ، می باشد .
کشور فنلاند از جمله کشور های عضو شنگن می باشد با اخذ اقامت دائم فنلاند می توان بدون دردسر به تمای کشور های عضو شنگن و انحادیه اروپا سفر نمایید و در رفت و آمد باشید .
البته برای ورود به کشور عضو اتحادیه اروپا فقط نیاز به اخذ ویزای سرمایه گذاری نیست بلکه با اخذ ویزای کاری ، اخذ ویزای تحصیلی و … متقاضیان می توانند به کشور عضو اتحادیه اروپا و همچنین مهاجرت به فنلاند نمایند .

راه اندازی یک کسب و کار یا سرمایه گذاری در فنلاند

در ابتدا باید برای کسب و کار یا شرکت ثبت شده یک نام تجاری منحصر به فرد انتخاب و در اداره ، ثبت نام تجاری ، در فنلاند ثبت گردد .
در مرحله بعد باید یک حساب بانکی که مخصوص شرکت ثبت شده و به نام تجاری شرکت می باشد در یکی از بانک ها انتخابی کشور فنلاند ، باز گردد .
و در مرحله آخر ، شما باید سرمایه اولیه خود را با استفاده از فرم ۷ به صورت رسمی در اداره ثبت نام تجاری ، آگهی کنید تا در ادارات مالیاتی فنلاند به ثبت برسد .

 

استفاده از ابزار های آن لاین سرمایه گذاری

هدف از ابزار های آن لاین سرمایه گذاری ، ایجاد یک سرمایه گذاری کوچک و در عین حال درآمد زاست .

این ابزار ها به متقاضیان اجازه می دهد تا از مزایای سرمایه گذاری به صورت جزئی و کلی بهره مند شوند .
این ابزار های آن لاین ، دسترسی آن لاین به کارت اعتباری متقاضیان را دارند .

سرمایه گذاری در فنلاند ، می تواند با تاسیس یک شرکت خارجی یا شرکت های سهامی عام و خصوصی و یا یک دفتر نمایندگی شعب برای کسب و کار انجام بگیرد .
یک سرمایه گذار خرد و کلان ، توسط چند شخص حقوقی انجام می پذیرد لذا یکی از سرمایه گذاران باید به طور متوالی در فنلاند زندگی و ساکن آن جا باشد .
سرمایه گذاران برای اخذ مجوز یک سرمایه گذاری خرد و کلان ، باید به هیئت اختراعات و ثبت اختراع و ملی مراجعه نمایند .

البته لازم به ذکر است که سهامدار شرکت خصوصی در شرکت ، باید حداقل ۵۰۰/۲ یورو و سهامداران شرکت سهامی عام باید ۰۰۰/۸۰ یورو سهام داشته باشند .

یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری ، ایجاد شعبه در فنلاند و ایجاد کسب و کار است ، شعبه به بخشی از یک سازمان خارجی و یا بنگاه خارجی می پردازد .

سرمایه گذاران برای اخذ مجوز شعبه باید به هیئت اختراعات و ثبت اختراع و ملی مراجه نمایند و با پرداخت ۴۰۰ یورو جواز را اخذ نمایند .
البته اگر سرمایه گذاران خارجی ، متقاضیانی خارج از کشور های اتحادیه اروپا باشند ، آن ها نیز برای اخذ جواز علاوه بر اینکه به هیئت اختراعات و ثبت اختراع و ملی مراجعه می نمایند موظفند ۱۲۰ یورو نیز به این ادارات پرداخت نمایند .

البته در کشور فنلاند ، شرکت هایی وجود دارند که نیاز به اخذ مجوز ندارند اما یک سری از شرکت ها همچون :

آژانس های مسافرتی ، آژانس های مسکن و … برای ثبت تعهداتشان نیاز به ثبت در اداره ثبت را دارند .

البته لازم به ذکر است که سرمایه گذاران خارجی ، میتوانند با اخذ وام با بهره های کوتاه مدت از برخی هزینه های شرکت کاسته و با هدف رقابت بلند مدت بین شرکت ها ی موجود در اقتصاد فنلاند ، به سمت پیشرفت در حرکت باشند .

یکی دیگر از راه های مهاجرتی سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت می باشد ، کشور فنلاند به علت ثبات اقتصادی و سیاسی خوبی که در وضعیت کنونی آن حاکم شده است و قرار گرفتن در یک منطقه ای استراتژیکی می تواند نقاط قوتی برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری مستقیم در فنلاند باشد .

 

سرمایه گذاری در فنلاند بر اساس ثبت شرکت به این صورت است که متقاضی با پرداخت مبلغی می تواند یک کسب و کار تجاری را خریداری نماید و با ارائه یک طرح اقتصادی ، به توسعه و صنعت بپردازد .

البته لازم به ذکر است که این طرح اقتصادی باید مورد تایید کشور فنلاند قرار بگیرد .
برای سرمایه گذاران خارجی به منظور برقراری کسب و کار تجارتی در فنلاند این امکان وجود دارد که ملکی را برای راه اندازی فعالیت تجاری ، اجاره و یا خرید نمایند .

البته حقوق مالک تجاری خارجی در فنلاند ، به طور صحیح رعایت می گردد و هیچ گونه سلب مکانی از طرف دولت فنلاند ، در صورت رعایت کردن قوانین اقتصادی وضع شده فنلاند توسط سرمایه گذاران خارجی ، انجام نمی گیرد .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *