Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان   مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

 

قوانین خرید مسکن در آلمان

قوانین و شرایط متفاوتی جهت خرید مسکن و سرمایه گذاری در کشور آلمان وجود دارد.با داشتن اطلاعات مناسب و رعایت قوانین میتوانیددر این کشور سرمایه گذاری مناسبی مخصوصا سرمایه گذاری از طریق خرید مسکن در آلمان داشته باشید.نکته بسیار مهم : آیا با سرمایه گذاری از طریق خرید مسکن در آلمان میتوان اقامت این کشور را بدست آورد؟؟؟

پاسخ به این سوال این است که با توجه به قوانین کشور آلمان این امر امکان پذیر نیست برخلاف کشور های دیگر اروپا همانند فرانسه که با خرید مسکن و سرمایه گذاری در ان میتوان اقامت ان کشور را بدست آورد ، کشور آلمان قوانین خاص خود را دارد و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان را امکان پذیر نمیداند/متقاضیان امر مهاجرت به اروپا و اقامت کشور آلمان میتواننداز طریق دیگر روش های مهاجرتی به اقامت کشور آلمان دست پیدا کنند.

اکثرا در کشورهای اروپایی و عضو شنگن برای خرید ملک و سرمایه گذاری افراد خارجی یه سری موارد و قوانینی وجود دارد که ممانعتی برای افراد خارجی ایجاد مینماید … اما در کشور آلمان هیچ ممنوعیتی و قوانین خاصی برای خرید ملک افراد خارجی ندارد….قیمت ملک در آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی مناسب تر استهمینطور شرایط اقتصادی و زندگی بسیار مناسبی در آلمان وجود دارد…همین امر باعث شده است همه ساله متقاضیان زیادی برای مهاجرت و اقامت آلمان اقدام نمایند.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

 

انواع مهاجرت به آلمان:

  1. مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج
  2. مهاجرت تحصیلی به آلمان
  3. اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد
  4. ویزای کاری آلمان

 

 سرمایه مورد نیاز

چیزی حدود ۲٫۵۰۰ یـــورو هر متر مربع برای خرید یک ملک در آلمان درنظر گرفته شده است.مثلا یک آپارتمان کوچک حدود ۷۰ الی ۸۰ عزار یورو قیمت دارد. البته شهر مونیخ شهری بسیار گران است و این قیمتهایی که ذکر شد برای شهرهای دیگر آلمان است.شهر برلین آلمان هم از شهر های گران آلمان برای خرید ملک میباشد .

در سال های اخیر قیمت خانه در آلمان رشد بسیاری نموده است . چه خرید خانه و چه اجاره خانه در شهرهای کشورآلمان روبه رشد بوده است.اما در حال حاضر ثبات قیمتی در کشور آلمان حکم فرما شده است و برخلاف سال ۲۰۱۶ که قیمت خانه های آلمان افزایش چشم گیری داشته در حال حاضر قیمتها راکــــد شده است.

خرید مسکن چه مراحلی را به همراه دارد؟؟؟؟وام مسکن و دریافت آن – ملک مناسب برای خرید پیدا نمایید که میتوانید از طریق موسسه مهاجرتی اوات و کارشناسان ما در آلمان اقدام نمایید.  * دفتر اسناد رسمی برای سند  * امضای قرارداد * یک ماه بعد اززمان تکمیل خرید مالیات فروش ملک باید پرداخت شود. مالیات ها به ۲۵ درصد افزایش یافته است.

پیشنهاد ویژه مطالعه »

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در استرالیا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در کانادا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در دانمارک

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ایتالیا

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان

ثبت قرارداد خرید مسکن

برای ثبت خرید ملک خود در آلمان و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان باید به یک دفترخانه رسمی اناد رفته و قراردادی تنظیم شود و آن را امضائ نمایید. پیشنهاد میکنیم برای اولین بار حتما از وکیل اروپایی استفاده نمایید تا اسیر افراد سودجو و فرصت طلب نشوید.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای کار و کاریابی آلمان - شرایط دریافت ویزای کاری 2019 آلمان

 

پیدا کردن مسکن در آلمان

در آلمان برای پیدا کردن ملک خود میتوانید از طریق نمایندگان املاک که در شهرهای مختلف هستند اقدام نماییدو کمیسیونی که باید به انها پرداخت نمایید حدود ۳ الی ۷ درصد میباسد که توسط فروشنده معمولا باید پرداخت شود مگر آنکه قبل از قرارداد با هم به توافق رسیده باشید.مراقب افراد دلال و سودجـــو باشیدبا چشمانی باز و با تصمیمات و تحقیقات بسیار مناسب و مشاوره گرفتن از مشاوران درجه یک اروپایی و داشتن اطلاعات مناسب برای سرمایه گذاری اقدام نمایید.

 

کار در کشور آلمان

بررسی کار و وجود داشتن کار در آلمان این استکه هرفرد در خصوص تخصصی که دارد و رشته ای که در ان تحصیل نموده استمیتواند کاری مناسب با شرایط خیلی خوب در آلمان داشته باشد.رایگان بودن هزینه تحصیلات فرزندان کسانیکه اقامت این کشور را دارند – رایگانی هزینه های خدمات درمانی در این کشور برای شهروندانخوب این امر یعنی اینکه شما میتوانید براحتی در هزینه های خودتان صرفه جویی و پس انداز کامل نمایید.

اقامت آلمان و شهروندی این کشور به اصلاح آلمانی یعنی شهروند درجه دومیعنی اینکه شمایی که شهروند درجه دوم هستیفقط در انتخابات و مسائل سیاسی نمیتوانی تصمیم گیرنده باشیاما در سایر موارد حق انتخاب داری و از مزایای یک شهروند به خوبی و راحتی میتوانی استفاده نمایی.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت کاری آلمان

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ