Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

روش های مهاجرت به هلند [2019]

روش های مهاجرت به هلند در سال 2019

روش های مهاجرت به هلند و اقامت کشور هلند یکی دیگر از خدمات سازمان مهاجرتی آوات میباشد. اطلاعات مفید در خصوص روش های مهاجرت به هلند را در این مقاله برایتان آماده نموده ایم . مهاجرت به هلند همیشه برای متقاضیان اقامت کشور هلند سوال بوده است که چگونه میتوانیم به کشور هلند مهاجرت نماییم.

مهاجرت به هلند

همواره افرادی هستند بدنبال راه و روشی مناسب برای مهاجرت و آغاز یک زندگی جدید در کشوری جدید… یکی از این روش ها مهاجرت به هلند میباشد که در این مقاله نسبت به روش های مهاجرت به هلند سخن میگوییم.

روش های مهاجرت به هلند

روش های مناسبی برای مهاجرت به هلند وجود دارد از جمله:

  • مهاجرت از طریق ازدواج با تبعه هلندی
  • مهاجرت تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی هلند
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

 

شما متقاضیان عزیز میتوانید با یکی از این روش ها و داشتن صلاحیت از طرف دولت هلند به کشور هلند مهاجرت کنید و اقامت این کشور زیبا را بدست بیاورید.

سرمایه گذاری

شخص متقاضی میتواند با داشتن حداقل ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ یــورو برای سرمایه گذاری و اقامت هلند اقدام نماید. و پس از ۵ سال میتواند به پاسپورت هلند دست پیدا کند.

 

ویزای کاری هلند

اگر شما بتوانید از طریق کارفرمای هلندی دعوتنامه یا معرفی نامه ای دریافت کنید مبنی بر نیاز کارفرما به وجود و تخصص شخص شما با توجه به قوانین حوزه اتحادیه اروپا (شنگن) میتوانید ظرف مدت کوتاهی ویزای کاری خود را دریافت نمایید.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در کشور هلند

پس از دریافت ویزای کاری هلند میتوانید اقامت یکساله در کشور هلند داشته باشید و پس از گذشت یکسال از طریق کارفرمای خود نسبت به تمدید اقامت خود اقدام مینمایید. کسانی شانس برای جست و جوی کار در هلند و یا اروپا دارند که در اروپا تحصیل کرده باشند. چرا که پس از تحصیل میتواند به راحتی در حوزه اتحادیه اروپا کار پیدا کند و اقامت کاری خود را دریافت نماید.

همچنین در حین تحصیل هم میتواند از وجود کار بهره مند شود که در مقاله های مربوطه راجه به موضوع کار حین تحصیل در اروپا صحبت کرده ایم.

 

مهاجرت تحصیلی به هلند

یکی دیگر از روش های اقامت به هلند ، اقامت کشور هلند،،، مهاجرت تحصیلی میباشد. افراد متقاضی که شرایط تحصیل در کشور هلند را داشته باشند میتوانند نسبت به دریافت اقامت تحصیلی هلند اقدام نمایند.

 

اقامت هلند از طریق تولد

سوالی که در ذهن بعضی از متقاضیان مهاجرت به هلند بوجود می آید این است که آیا اقامت هلند از طریق تولد فرزند امکان پذیر است یا خیر؟؟؟هرگاه فرزندی در کشور هلند بدنیا بیاید و پدر و مادر آنها خارجی باشند و آنها هم در هلند بدنیا آمده باشند هلندی محسوب میشود .

چه زمانی تابعیت هلند را ازدست میدهیم؟؟

زمانیکه مدت طولانی از هلند خارج شده باشید و اقامت کشوری دیگر را بدست آورید و یا تابعیت آن را بدست بیاورید در بعضی موارد ممکن است تابعیت خود را در هلند از دست بدهید.

 

سرمایه گذاری و اقامت از طریق سرمایه گذاری در هلند

یکی از راه های مهاجرت و اقامت هلند سرمایه گذاری است

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل دندانپزشکی در هلند [2019]

انواع سرمایه گذاری در هلند:

  • ثبت شرکت در هلند
  • سرمایه گذاری مشترک
  • سرمایه گذاری در صندوق های دولتی

 

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری را میتوانید به دو روش انجام دهید.

  1. یک شرکت و بیزینسی ثبت و راه اندازی کنید و در این امر سرمایه گذاری کنید.
  2. یک شرکت و بیزینسی که در حال فعالیت در کشور هلند است را خریداری کنید و مجددا آن را ادامه دهید و یا تغییر کاربری دهید.

نظرات

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره