اقامت, مجارستان

راه های اقامت در مجارستان

راه های اقامت در مجارستان

راه های اقامت در مجارستان مهاجرت به مجارستان در سال 2019 – متقاضیان اقامت مجارستان سوالاتی در ذهن خود دارند که ما در این مقاله سعی نمودیم تا حدودی پاسخگوی سوالات شما عزیزان متقاضی اقامت مجارستان باشیم. دانستن راه های اقامت در مجارستان مهم ترین مسئله برای متقاضیان اقامت مجارستان میباشد

اقامت مجارستان همانند کشورهای دیگر اتحادیه اروپا شامل قوانینی است که در ادامه با آن میپردازیم .

 

نیم نگاهی به کشور مجارستان

کشور زیبای مجارستان با پایتخت بوداپست در قسمت مرکزی اروپا قرار دارد .  نام لاتین Magyarország

خوب است بدانیم    دبــرسن  میشکولتس    سگـــد       پـــچ        گــیور              و شهر بوداپست از شهرهای مهم کشور مجارستان است.

زبان مجاری را به رسمیت میشناسند و زبان انگلیسی را هم صحبت میکنند.

کشور مجارستان راه های زیادی برای اقامت و مهاجرت دارد همانند دیگر کشورها…… . راه های اقامت در مجارستان را باهم در این مقاله میخوانیم

ویزای تحصیلی   ویزای کاری    ویزای ازدواج     ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت  و    ….. از جمله این راه هاست.

 

 

راه های اقامت در مجارستان

کشور مجارستان به دلیل سورپرایز تحصیل به زبان انگلیسی و نزدیکی به بازار کار در اروپا و همینطور ارزان بودن هزینه زندگی در حوزه اتحادیه اروپا از اهمیت بسیاری برخوردار است و طرفداران بسیار زیادی دارد .

همه ساله تعداد زیادی از ایران و کشورهای دیگر برای اقامت مجارستان اقدام مینمایند و با توجه به شرایط و ارائه مدارک درخواست اقامت مجارستان را به سفارت مجارستان میدهند

موسسه مهاجرتی آوات با پشتوانه سال ها فعالیت در زمینه امر مهاجرت شرایط ویژه ای برای متقاضیان عزیز اقامت اروپا و اقامت مجارستان ارائه میدهد.

 

 

چرا مجارستان ؟؟؟؟ ( راه های اقامت در مجارستان ؟؟؟؟ )

واقعا این سوال در ذهن همه متقاضیان اقامت مجارستان بوجود می آید. که چرا کشور مجارستان.

ما سعی بر این داریم تا در مقاله فوق اطلاعاتی در زمینه کشور زیبای مجارستان برای متقاضیان اقامت مجارستان ارائه دهیم.

کشور مجارستان عضو اتحادیه شنگن است . البته از سال ۲۰۰۴ به این عضویت دست پیدا نموده است. کشوری بسیار زیبا و جاذبه های بسیار زیادی برای توریست دارد.  زمستانهای بسیار سرد و گرمای بسیار زیاد در تابستان را باید تحمل نمایید.     واحد پولی مجارستان فــــورینت است

اصلی ترین مسئله     شرایط و راه های مهاجرت در مجارستان

نکته: پس از ورود شخص متقاضی با هر روشی باید برای اخذ اقامت مجارستان سریعا اقدام نمایید و پس از گذشت ۵ سال میتوانید برای اقامت دائم مجارستان اقدام نمایید.

اقامت از طریق تحصیل در مجارستان

اقامت از طریق سرمایه گذاری در مجارستان

اقامت از طریق ثبت شرکت در مجارستان

اقامت از طریق ویزای جستجوی کار در مجارستان

 

در حال حاضر راه های ورود به کشور مجارستان میباشند.

 

 

با داشتن یک دعوتنامه از کارفرما در کشور مجارستان برای شما میتوانید با ارائه همین دعوتنامه به سفارت مجارستان در کشور خود برای ویزای کار در مجارستان اقدام نمایید. اما پروسه ای بسیار دشوار دارد که برای کارفرمایان محال است و نشدنی.

کسانی که در دانشگاه های کشور مجارستان تحصیل میکنند خیلی راحت تر میتوانند در این کشور کار مناسب پیدا کنند. پس یکی از بهترین روش های مهاجرت و اقامت مجارستان ویزای تحصیلی میباشد.

ویزای تحصیلی مجارستان شامل شرایط سنی میباشد و کسانیکه معدل بالایی دارند بعنوان بورس میتوانند ادامه تحصیل در کشور مجارستان را داشته باشند.

اگر شرایط شما به تحصیل در کشور مجارستان مناسب نمیباشد نگران نشوید شما میتوانید مقاله ویزای کاری آلمان و اتریش و … را مطالعه نمایید و از آن کشورها اقدام نمایید.

کشورهای عضو شنگن محدودیتی برای کار و زندگی نخواهد داشت . بطوریکه شما میتوانید با داشتن ویزای اقامتی آلمان در مجارستان و فرانسه و…. زندگی تحصیل و کار کنید.

قابل توجه عزیزانی که قصد برگشت به ایران پس از ادامه تحصیل را دارند

دانشگاه های مجارستان عموما مورد تایید وزارت علوم ایران میباشد

دانشکده فنی بوداپست یکی ازبرتربن دانشگاه های اروپاست …… آلمانی انگلیسی و فرانسوی را تدریس میکند.

برای موفق بودن در دانشگاه های مجارستان حتما باید از دانش علمی و زبان انگلیسی برخوردار باشید . در مقاله جداگانه تحصیل در مجارستان تمامی اطلاعات تحصیل در مجارستان را برایتان آماده نموده ایم.

توجه داشته باشید رشته های پزشکی در مجارستان هم از طرفداران زیادی برخوردار میباشد.

 

پزشکی در مجارستان و معتبرترین دانشگاه های مجارستان

دانشگاه پزشکی سملوایز مجارستان     دانشگاه پزشکی پچ      دانشگاه پزشکی دبرسن        دانشگاه پزشکی سگد

 

راه های اقامت در مجارستان و اقامت از طریق ویزای سرمایه گذاری در مجارستان

 

روش دیگری برای اقامت مجارستان ،،، اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور است که به دلیل ارزان بودن ثبت شرکت در مجارستان خیلی از افراد متقاضی اقامت مجارستان این روش را انتخاب میکنند. سازمان مهاجرتی آوات در زمینه ثبت شرکت در مجارستان سورپرایزهای ویژه ای برای شما عزیزان خواهد داشت .

یکی از بهترین فرصت های اقامتی که در ۳ ماه  به انجام خواهد رسید …. همانطور که قبلا گفتیم با داشتن اقامت یک کشور عضو اتحادیه اروپا میتوانید به راحتی در حوزه اتحادیه شنگن زندگی کنید. حداقل سرمایه ۲۰٫۰۰۰ یوروی لازم است . بدون در نظر داشتن حق الوکاله.

تمامی هزینه ها در کشور مجارستان پرداخت خواهد شد. آدرسی را در مجارستان بعنوان محل دفتر کار وشرکت باید ثبت کنید و همینطور میتوانید یک کار را بطور کلی خریداری نمایید —– ۱۰ درصد سود سالیانه بعنوان مالیات را باید بپردازید و شرکت شما باید فعالیتی را داشته باشد. مالیات مجارستان در بین تمامی کشورهای اروپایی پایین ترین درصد مالیات را دارد.

سرمایه گذاری بدون ریسک ۳۰۰ هزار یورویی

این نوع سرمایه گذاری در کشور مجارستان کاملا بدون ریسک است و شامل خرید و فروش نمیباشد و کل پروسه یک ماه زمان خواهد برد و کارت اقامت ۶ ماهه به شخص متقاضی و خانواده وی تعلق میگیرد که بعد از شش ماه اقامت آن تمدید خواهد شد . و پس از گذشت ۸ سال به پاسپورت مجارستان خواهید رسید.

 

 

ازدواج با تبعه مجارستان و اقامت مجارستان خلاصه شده::::: یکی دیگر از راه های اقامت در مجارستان 

از طریق ازدواج با یک فرد تبعه مجارستان میتوانید اقامت مجارستان را بدست بیاورید.

یکی از روش های و راه های اقامت در مجارستان و اقامتی پرطرفدار میباشد.

 

 

هزینه زندگی یک فرد در مجارستان بصورت عادی حدود ۶۰۰ یورو در ماه میباشد.     ۹۵ فورینت مجارستان هزینه اجاره ماهیانه در مجارستان است..  هزینه های برق و آب و …… حدود ۴۷ فورینت مجارستان میباشد. بطور کلی هزینه ها در مقایسه با ایران پایین تر است.

 

در پایان امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما مثمر ثمر واقع شده باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی سازمان مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید .همچنین میتوانید سوالات خود را در خصوص راه های اقامت در مجارستان در زیر همین مقاله مطرح نمایید تا در اسرع وقت بتوانیم پاسخگوی شما عزیزان باشیم. در خصوص ثبت شرکت در مجارستان و اقامت مجارستان پیشنهادات ویژه ای را برایتان داریم.

به امید زندگی جدید با مهاجرت از طریق سازمان مهاجرتی آوات .

منتظر حضورتان و شنیدن صدای گرمتان هستیـــــم.

الف-و

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *