مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

راحت ترین کشورها برای ویزای شینگن

شرایط ویزای شینگن

راحت ترین کشورها برای ویزای شینگن

فهرست مقاله
شرایط ویزای شینگن
شرایط ویزای شینگن

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که راحت ترین کشور برای ویزای شینگن کدام است؟برای پاسخ این سوال باید به شما بگویم که کشور لتونی،ایسلند،استونی،فنلاند،اسلواکی،لهستان،یونان جزو بهترین کشور ها برای دریافت ویزای شینگن حساب می شوند در ادامه مطلب با شرایط ویزای شینگن و کشور های مناسب و سخت گیر دیگر برای دریافت ویزای شینگن نیز آشنا خواهید شد.با ما همراه باشید.

 

راحت ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن

 

کشورهایی که در ادامه برای شما می آوریم جزو بهترین و راحت ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن می باشند که شما باید با توجه به شرایط این کشور ها مناسب ترین کشور را برای مهاجرت خود انتخاب کنید.این کشورها شامل:

 

شرایط ویزای شینگن کشور لتونی

 

کشور لتونی در بالاترین رتبه از نظر صدور ویزا قرار دارد و اگر شما از طریق این کشور اقدام به اخذ ویزای شنگن نمایید 99.3 درصد ویزایتان را به راحتی دریافت می کنید.بهتر است بدانید سفارت لتونی با درصد خیلی کمی ویزاها را ریجکت می کند و یکی از بهترین سفارت ها برای تقاضای ویزا است که می توانید از طریق آن اقدام کنید.

 

شرایط ویزای شینگن کشور ایسلند

 

کشور ایسلند دومین کشور کشور اروپایی و حوزه شینگن از نظر صدور ویزا قرار دارد ، با درخواست ویزا از سفارت این کشور به احتمال 99.1 درصد ویزای این کشور را دریافت خواهید کرد پس اگر می خواهید یک ویزا راحت دریافت کنید می توانید این کشور را به عنوان راحت ترین کشور در نظر بگیرید.

 

شرایط ویزای شینگن کشور استونی

 

شرایط ویزای شینگن
شرایط ویزای شینگن

کشور استونی هم یکی از بهترین سفارتخانه ها برای صدور ویزا شناخته شده است و در رده سوم با نرخ 99 درصد ویزای صادر شده قرار گرفته است و با درخواست ویزا از این کشور می توانید به راحتی ویزای آن را دریافت کنید و به کشورهای عضو شینگن سفر کنید.

 

شرایط ویزای شینگن کشور فنلاند

 

کشور فنلاند یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان به شمار می رود و جمعیت بسیار کمی هم دارد ، فنلاند هم از آن دسته از کشورهایی می باشد که برای دریافت ویزای شینگن مناسب می باشد و به راحتی می توانید ویزای آن را دریافت کنید.

 

شرایط ویزای شینگن کشور اسلواکی

 

کشور اسلواکی به کشورهای اتریش و مجارستان بسیار نزدیک است ، از طریق سفارت اسلواکی هم می توانید با شانس زیادی با نرخ 98.4 درصد ویزای شینگن را دریافت نمایید و به راحتی به کشورهای عضو شینگن سفر کنید.

 

شرایط ویزای شینگن کشور لهستان

 

کشور لهستان هم یکی دیگر از بهترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن می باشد که به راحتی می توانید ویزای آن را دریافت کنید.سفارت این کشور تنها 1.7 درصد از فرم های درخواست ویزا را ریجکت می کند و به مابقی ویزا می شوند.

 

کشور یونان

 

کشور یونان هم جزو کشورهای راحت برای دریافت ویزای شینگن می باشد و نرخ صدور ویزای آن از طریق سفارت یونان 98 درصد می باشد.

 

کشور جمهوری چک

 

کشور جمهوری چک در آخرین رتبه از نظر صدور ویزا در بین 10 کشور با نرخ 97.8 درصد قراردارد و سفارت این کشور تنها 2.2 درخواست ها را ریجکت می کند این کشور نیز جزو راحت ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن به حساب می آید.

 

کشور کامبوج

 

این کشور نیز یکی دیگر از کشورهای راحت برای دریافت ویزای شینگن محسوب می شود.این کشور جزء یکی از کشورهایی است که ویزای کار آن را به راحتی می توانید دریافت کرد.برای گرفتن ویزای کار از این کشور شما نیازی به اسپانسر کاری ندارید. تنها باید اجازه کار و یا همان مجوز کار را داشته باشید.

 

کشور چین

 

این کشور نیز یکی دیگر از کشورهایی است که به راحتی می توانید ویزای کاری آن را دریافت نمایید.پس اگر به دنیال جایی هستید که به راحتی بتوانید کار مورد علاقه خود را پیدا کنید، پس حتما این کشور را جزو انتخاب های خود در نظر بگیرید.

 

علاوه بر این که تعداد زیادی شغل با تنوع زیاد در این کشور پیدا می شود، شما می توانید به راحتی نیز ویزای کار آن را دریافت کنید. پیدا کردن شغل در چین ممکن است کمی زمانبر باشد اما به محض این که شما حامی کاری خود را پیدا کنید می توانید ویزای کار را دریافت نمایید.

 

 

کشور سنگاپور

شرایط ویزای شینگن
شرایط ویزای شینگن

اگر دنبال یک کشور مناسب برای دریافت ویزای کاری می گردید بهتر است کشور سنگاپور را نیز جزو انتخاب هایتان در نظر بگیرید شما می توانید به مدت 6 ماه در سنگاپور کار کنید.

 

با وجود این که گرفتن ویزای کار سنگاپور راحت است ولی اگر شما دانش آموز هستید و یا اخیرا فارغ التحصیل شده اید به سراغ این کشور نروید. چرا که حدود 1 سوم جمعیت این کشور افرادی هستند که به دنبال شغل نیمه وقت می گردند و همین مسئله شانس شما را برای پیدا کردن کار کاهش می دهد.

 

 

سخت گیرترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن

 

 

سخت گیر ترین کشور برای دریافت ویزای شینگن کشور یونان می باشد که ۵۰ درصد از درخواست های ایرانیان را رد کرده است. بعد از آن اتریش با ۴۰ درصد ریجکتی و هلند با داشتن ۳۳ درصد ریجکتی در جایگاه دوم و سوم سخت گیر ترین کشور ها حساب می شوند.

 

اگر برای اولین بار است که می خواهید به کشور های عضو شیمگن سفر کنید بهتر است درقالب تور اقدام کنید. در شما میتوانید در قالب تور یک سفر تفریحی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی را تجربه و در کنار ویزای شنگن را به راحتی اخذ کنید.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *