رد کردن لینک ها

دوره کارشناسی ارشد در استرالیا

دوره کارشناسی ارشد در استرالیا

دوره کارشناسی ارشد در استرالیا  مورد توجه  بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می باشد و دانشجویان بسیاری هر ساله اقدام به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در استرالیا می نمایند. جهت پذیرش دانشگاه های استرالیا نیاز به داشتن شرایط پذیرش و مدارک کامل خواهد بود که در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه شده است:با توجه به رنک دانشگاه ها و وجود شرایط مناسب کاری در استرالیا این کشور مورد توجه بسیاری از دانشجویان و حتی ایرانیان قرار گرفته است.

کشور استرالیا به دلیل داشتن آب و هوا و شرایط مناسب جهت اقامت استرالیا ، دانشجویان بسیاری را به خود جذب کرده که گذراندن دوره کارشناسی ارشد در استرالیا به چند طریق امکان پذیر خواهد بود و نوع تحصیل نیز با یکدیگر تفاوت خواهد داشت مثلا؛ تحصیل در دانشگاه های آزاد و همچنین دولتی امکان پذیر می باشد که انتخاب هرکدام بستگی به اطلاعات علمی شما داشته و تحصیل در دانشگاه های دولتی استرالیا نمره قبولی بالایی را می طلبد.

دانشجویان معمولا دوره کارشناسی ارشد را جهت تحصیل در استرالیا بر می گزینند چرا که می توانند در این دوره اطلاعات جامعی از استاد های دانشگاه های آن کسب نمایند که این امر طبیعتا بر نحوه نوشتن پایان نامه آنان نیز تاثیر خواهد گذاشت. برخی افراد به صورت بورسیه جذب دانشگاه های استرالیا می شوند و این امر به منظور تضمین شغلی فرد خواهد بود و می تواند به عنوان مدرس نیز در بخشی از دانشگاه مشغول به کار شود که حقوق جداگانه ای نیز خواهد داشت.

 

شرایط ورود به دوره کارشناسی ارشد در استرالیا

ورود به دوره کارشناسی ارشد در استرالیا داشتن شرایط خاصی را می طلبد که حتما باید از این شرایط اطلاع داشته و پس از تکمیل بودن شرایط اقدام به اخذ پذیرش دانشگاهی نمائید. از مهم ترین مواردی که حتما باید دارا باشید داشتن نمره قبولی کافی دوره کارشناسی خواهد بود که نوع مدرک و نمره و همه اطلاعات مربوط به دوره کارشناسی از شما دریافت خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در نروژ [2019] - دریافت ویزای تحصیلی نروژ

همچنین برخی دانشگاه های استرالیا اقدام به گرفتن آزمون اختصاصی از داوطلبان تحصیل در آن دانشگاه می نمایند که نمره اخذ شده این امتحان سبب قبول و عدم قبول شدن شما خواهد شد. چنانچه سابقه کاری در رشته ای غیر مرتبط به مدرک کارشناسی خود داشتید می توانید به ادامه تحصیل رشته انتخابی خود بپردازید و این امر از مزایای تحصیل دوره کارشناسی ارشد در استرالیا به حساب می آید. همچنین داشتن مدارک کامل و ضمانت بازگشت امری ضروری است که باید به آن توجه کافی شود.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

دوره کارشناسی ارشد تحقیقاتی در استرالیا

تحقیقاتی بودن تحصیل به معنی تحقیق در خانه تلقی می شود و این امر به معنی پژوهشی بودن ارائه دروس خواهد بود که واحد های عملی بیشتر از واحد های آموزشی در نظر گرفته می شود. دوره کارشناسی ارشد در استرالیا به دو حالت ارائه می شود که انتخاب نوع آن بستگی به انتخاب شما خواهد داشت.

یکی از این راه ها تحقیقاتی می باشد که همانند کشور خودمان با ارائه پایان نامه به استاد سپری شده و حدود یک سال وقت ارائه خواهید داشت. دوره کارشناسی ارشد تحقیقاتی به گونه ای است که تعداد واحد های درسی کمتری نسبت به دوره آموزشی آن خواهد داشت و به جای واحد های درسی باید آن را با واحد های عملی به اتمام رسانده و با ارائه تحقیق یا پروژه دوره تحصیلی را به پایان برد.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت استرالیا از طریق ویزای 189

تعداد بسیاری اقدام به گذراندن دوره کارشناسی ارشد تحقیقاتی می نمایند. چنانچه قصد انتخاب گذراندن دوره کارشناسی ارشد به روش تحقیقاتی دارید می توانید از طریق مراجعه به دانشگاه های استرالیا و یا از طریق وب سایت های رسمی اقدام نمائید. از شرایطی که جهت تحصیل تحقیقاتی دوره کارشناسی ارشد در استرالیا مورد نیاز است داشتن حداقل معدل12 دوره کارشناسی می باشد اما شرایط قبول دانشجو فقط با معدل نخواهد بود و برخی دانشگاه ها شرایط ویژه ای جهت پذیرش دارند.

 

مدارک مورد نیاز دوره کارشناسی ارشد در استرالیا

وجود مدارک کافی جهت خروج از کشور و اخذ پذیرش دانشگاهی امری ضروری است چرا که مهم ترین عامل پذیرش دانشجو توسط دانشگاه های استرالیا داشتن معدل قابل قبول می باشد. از عوامل مهمی که هم جهت اقامت شما در استرالیا و هم جهت تحصیل در دانشگاه لازم است داشتن مدرک انگلیسی می باشد که جهت اطلاع از این امر قبل از ورود به دانشگاه آزمون تافل از شما اخذ می شود و در صورت نداشتن مدرک تافل امکان پذیرش شما وجود نخواهد داشت.

البته دانشگاه های متفاوت شرایط متفاوتی نیز جهت پذیرش دانشجو دارند که می توانید شرایط پذیرش را از وب سایت های معتبر دانشگاه مورد نظر جویا شوید.

 

راه های اقدام برای تحصیل دوره کارشناسی ارشد در استرالیا

از مهم ترین راه های اقدام تحصیل دوره کارشناسی ارشد در استرالیا مراجعه به وب سایت هایی می باشد که اطلاعات کاملی از قبیل مدارک مورد نیاز، شرایط تحصیل، هزینه های تحصیل و دیگر موارد مربوطه ذکر کرده اند.  همچنین می توانید به وب سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نموده و از طریق فرستادن ایمیل اطلاعات خود را به اطلاع مسئولین برسانید تا در اولین فرصت بررسی شود. در ابتدا تمامی مدارک از شما خواسته خواهد شد و پس از آن باید نسبت به تائید دانشگاه منتظر بمانید. اما قبل از این عمل بهتر است از شرایط تحصیل دوره کارشناسی ارشد در استرالیا اطلاعات کافی داشته باشید و پس از تکمیل مدارک و داشتن شرایط اقدام به درخواست نمائید.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط دریافت ویزای تحصیلی ایرلند[2019]

 

انواع ویزای استرالیا

هزینه های دوره

هزینه های تحصیلی و همچنین اقامت برای همگان و رشته های تحصیلی مختلف متفاوت خواهد بود که قبل از درخواست باید از هزینه های تحصیل دوره کارشناسی ارشد در استرالیا مطلع شوید. دانشگاه های استرالیا از جمله دانشگاه های پر خرج به حساب می آیند که مبلغ نسبتا بالایی جهت تحصیل در آنها باید پرداخت و تقریبا دو برابر مبلغ تحصیل در دانشگاه های اروپایی خواهد بود که میزان هزینه یک ساله جهت دانشگاه فرضی در استرالیا بین 20000تا30000 هزار دلار خواهد بود. اما موردی که تحصیل در استرالیا را به صرفه تر کرده است کم هزینه بودن اقامت در این کشور می باشد چرا که میزان مبلغ محل اقامت و همچنین خورد و خوراک در استرالیا به مراتب پائین تر از کشور های اروپایی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره