رد کردن لینک ها

خوداشتغالی در آلمان

خوداشتغالی در آلمان

بله درست حدس زدید. شما  هم می توانید از طریق خوداشتغالی در آلمان اقامت آلمان را بدست آورید. شما میتوانید با مشاغل متعددی به صورت خود اشتغال به کار و اقامت برسید. آلمان، کشوری که پشتوانه اقتصادی آهنین و ارزش اقامتی بالایی دارد شاید یکی از بهترین و ایمن ترین گزینه ها برای اقامت در اروپا و حتی در دنیا برای مهاجرت کاری به شمار آید. اگر می خواهید به عنوان یک کارآفرین وارد آلمان شوید می توانید از طریق اقامت خود اشتغالی در آلمان به این امر مبادرت ورزید.

 

ویزای کارآفرینی آلمان

ویزای کارآفرینی آلمان و یا همان اقامت از طریق خوداشتغالی در آلمانبر چه اساسی بررسی و صادر می شود. اصولاٌ سفارت آلمان زمانی با ویزای خوداشتغالی در آلمان موفقت می نماید که یا طرح توجیهی اقتصادی خوبی ارائه دهید و یا به شغلی که در حال حاضر به آن مشغول هستید در مناطقی از آلمان به آن نیاز باشد.

این طرح خوداشتغالی در آلمان حتی می تواند یک شغل مرسوم و معمول باشد.  مانند داروخانه ، فروشگاه و …. . تجارت مورد نظر می بایست آثار مثبت اقتصادی به همراه داشته باشد و از لحاظ بودجه دارای پشتوانه لازمه باشد ( قسمت ۲۱ از بند ۱ از قانون اخذ اقامت آلمان)

 

آیا پرونده شما موفق خواهد بود؟

خوب از منظر حقوقی ، دارا بودن هرکدام از شرایط زیر را به میزان زیادی متضمن موفقیت پرونده خواهیم دانست.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت آلمان از طریق ازدواج

امکان عملی ایده مورد نظر متقاضی

تجربه و سابقه فرد متقاضی در امر تجارت

میزان سرمایه اولیه

میزان تأثیرگذاری بر وضعیت آموزش و استخدام

میزان مشارکت و کمک طرح مورد نظر به مقوله نوآوری و پژوهش

 

مزایای اقامت از طریق خوداشتغالی در آلمان

به خودی خود پس از اخذ اجازه اقامت از طریق خوداشتغالی در آلمان در همان ابتدای پرونده ، می توانید از خدمات متنوع برای خود ، همسر و فرزندانتان استفاده نمایید. تحصیل رایگان فرزندانتان، کار برای همراهان بدون محدودیت و به صورت تمام وقت و … .

جزییات زیادی در مورد اقامت از طریق خوداشتغالی در آلمان وجود دارد که نیارمند داشتن مشاوره درست، صحیح  و کامل است. شما در موسسه مهاجرتی آوات با خیالی آسوده می توانید پرونده خود را بررسی بفرمایید . خدمات ما از یافتن بیزینس مناسب تا معرفی شرکای آلمانی به شما ، تبلیغ برند شما در آلمان و انجام مشاوره قدم به قدم برای مکاتبه با ارگان های مربوط و گرفتن تمامی مجوزهای لازمه درGewerbeamt  ، مانند  Gewerbeschein  ، Gewerbesteuer می باشد

 

اخذ اقامت راحت در کشور آلمان

برای اخذ اقامت راحت در کشور آلمان ویزای تحصیلی آلمان و ویزای کاری آلمان را نیز می توانید در سایت ما مطالعه بفرمایید . هم اکنون با ما تماس بگیرید و از سیستم مشاوره حقوقی ما در دفتر ایران به صورت رایگان بهره مند شوید. ما به شما راه درست ، کم هزینه و قانونی را توصیه می کنیم.

مشاغل متعددی به صورت خود اشتغال به کار و اقامت برسید. آلمان، کشوری که پشتوانه اقتصادی آهنین و ارزش اقامتی بالایی دارد شاید یکی از بهترین و ایمن ترین گزینه ها برای اقامت در اروپا و حتی در دنیا برای مهاجرت کاری به شمار آید. اگر می خواهید به عنوان یک کارآفرین وارد آلمان شوید می توانید از طریق اقامت خود اشتغالی در آلمان به این امر مبادرت ورزید.

پیشنهاد مطالعه »
انواع راههای مهاجرت به آلمان

 

راه های مهاجرت به آلمان:

  1. مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج
  2. مهاجرت تحصیلی به آلمان
  3. اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد
  4. ویزای کاری آلمان
  5. سرمایه گذاری در آلمان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره