رد کردن لینک ها

ثبت شرکت در گرجستان

اشتراک گذاری

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان چه مزایایی دارد؟آیا از هزینه ثبت شرکت در گرجستان اطلاع دارید؟مهاجرت به کشور گرجستان و اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت  و مهاجرت به گرجستان چگونه است؟ برای سرمایه گذاری در گرجستان باید اطلاعات کافی در مورد نحوه ثبت شرکت در گرجستان را داشته باشید.در این مقاله به اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت میپردازیم.

ثبت شرکت در گرجستان

یکی از کشورهایی که برای سرمایه گذاری دارای سهولت میباشد کشور گرجستان است , بانک جهانی این کشور را به عنوان یکی از سریعترین کشور ها در عرصه اقتصادی معرفی کرده است , و جالب است بدانید که این کشور در سال ۲۰۱۰در رتبه ۱۱جهان از نظر راحتی و سهولت در سرمایه گذاری قرار گرفته است , به همین خاطر سالانه افراد زیادی از جای جای دنیا با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در گرجستان فعالیت تجاری خود را آغاز میکنند , اگر شما متقاضی ثبت شرکت در این کشور میباشید و میخواهید از مدارک لازم جهت ثبت شرکت در گرجستان و چگونگی ثبت شرکت در گرجستان و همچنین مزایای ثبت شرکت در گرجستان آشنا شوید بهتر است تا انتها با ما همراه باشید .

روشهای مهاجرت به کشور گرجستان متعدد میباشد که در میان آنها میتواند به تحصیل در گرجستان و ویزای کاری گرجستان که پر طرفدار ترین روش مهاجرت میباشد اشاره نمود اما در این میان افراد ی هم میباشند که علاوه بر کسب مزایای زندگی در گرجستان میخواهند کسب و کاری جدید از طریق ثبت شرکت در گرجستان راه اندازی نمایند .

بهتر است بدانید که سرمایه گذاری در کشور گرجستان هم رده با کشور استرالیا میباشد و این امکان وجود دارد که ملکیت صد در صد برای سرمایه گذاران خارجی وجود داشته باشد و محدودیتی در این زمینه نداشته باشند به همین خاطر متقاضیان ثبت شرکت در گرجستان روز به روز در حال افزایش میباشند .

با تدابیری که دولت گرجستان در نظر گرفته است امکانات مناسبی براس سرمایه گذارانی که میخواهند از طریق ثبت شرکت در گرجستان در این کشور سرمایه گذاری نمایند فراهم کرده است , بهتر است بدانید که سیستم اقتصادی کشور گرجستان در جهت آزاد سازی حرکت میکند و به همین سرمایه گذاری در گرجستان برای سرمایه گذاران خارجی آزاد میباشد .

یکی دیگر از امکاناتی که برای سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت در گرجستان اقدامبه سرمایه گذاری در این کشور کرده اند این میباشد که میتتوانند به راحتی مالکیت اموال  منقول و غیر منقول را داشته باشند و در صورت سود آوری در فعالیت تجاری میتوانند ارز را به کشور خود انتقال دهند .

ثبت شرکت در گرجستان به راحتی و به وسیله کمک گرفتن از یک مترجم به راحتی قابل انجام میباشد اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید که هر هدف بزرگی که در سر دارید نیازمند برنامه ریزی میباشد تا راه موفقیت را بر اساس آن طی کنید و زمانی که شما نیاز به برنامه ریزی اقتصادی و پولی دارید بهتر اس که از یک وکیل مجرب و خبره در اینامر بهره مند شوید .

موسسات حقوقی فراوانی میباشند که با وعده های دروغین مردم را گمراه میکنند ودر آخر نتیجه ای برای آنان به ثمر نخواهد نشست , به همین خاطر انتخاب موسسه معتبر یکی از مهمترین ارکان ثبت شرکت در گرجستان میباشد تا با سابقه درخشانی که دارند بتواند شانس موفقیت شما را دو چندان کنند .

انواع ثبت شرکت در گرجستان

 

 • ثبت شرکت در گرجستان با مسئولیت محدود
 • ثبت شرکت در گرجستان به صورت سهامی
 • ثبت شرکت در گرجستان به صورت تضامنی
 • ثبت شرکت در گرجستان به صورت سرمایه گذاری

 

یکی از رایج ترین نوع ساختار های شرکتی , ثبت شرکت در گرجستان با مسئولیت محدود میباشد که در سراسر دنیا این نهاد شرکتی دارای محبوبیت نیز میباشد , این نوع شرکت ها برای کسب و کارهای کوچک مناسب میباشد و هر سهامدار با توجه به میزان سهامی که دارد دارای تعهدات میباشد .

این نوع شرکت ها میتواند هم به صورت فردی و هم به وسیله شریک تاسیس گردد , این نوع شرکت ها در کشور گرجستان  به فراوانی یافت میگردد و میتوان گفت که نود در صد از شرکت های ثبت شده در گرجستان به صورت مسئولیت محدود نیزمیباشند .

زمانی که ششما ثبت شرکت در گرجستان را انجام میدهید در واقع مجموعه ی گسترده ای از مشاغل و تجارت را میتوانید انجام دهید , زمانی که پروانه کار شما صادر میگردد در واقع شما میتوانید به صورت جنرال تریدینگ فعالیت کنید , به زبان ساده تر میتوان این گونه بیان کردکه زمانی که این پروانه را داشته باشید میتوانید از طریق ثبت شرکت در گرجستان هر شغلی که مد نظر دارید را ادامه دهید .

البته یک شغل به هیچ عنوان امکان فعالیت در آن بدون مجوز لازم از اداره بهداشت انجام نمیشود و آن هم تولید و توزیع دارو میباشد که حتما باید زیر نظر وزارت بهداشت انجام گیرد , اما دیگر شغل ها محدودیتی نخواهند داشت و میتوانید به راحتی آنها را انجام دهید .

مراحل ثبت شرکت در گرجستان

برای انجام مراحل ثبت شرکت  در گرجستان بهتر است که یک برنامه ریزی دقیق انجام گرفته باشد تا موفقیت در این مسیر نسیب شما شود , اگرچه ثبت شرکت در گرجستان به سهولت انجام میگیرد اما توجه داشته باشید که این سهولت برای افرادی میباشد که تجربه کافی در زمینه ثبت شرکت در گرجستان را داشته باشند .

در مرحله اول که گفته شد باید ساختار مناسبی را برای شرکت انتخاب نمایید و بعد از آن فرم های مربوط به ثبت شرکت در گرجستان را تهیه و تکمیل کنید و برای وزارت کار ارسال نمایید .

بعد از آن باید برای شرکت نامیمناسب که فعالیت تجاری را معرفی نماید انتخاب کنید و بعد از تایید آن , نام برای شما رزرو خواهد شد , همچنین باید برای شرکت لوگو طراحی کنید و مهر شرکت را بسازید چرا که این موارد برای اعتبار شرکت میباشد .

محلی را باید به عنوان محل کار و شرکت مشخص نمایید و آدرس و تلفن و فکس را باید به ثبت برسانید و در اساسنامه شرکت آنها را ذکر کنید توجه داشته باشید که تهیه اساسنامه شرکت ضروری میباشد و باید در آن نام مدیر عامل و تعداد سهانداران مشخص شده باشد و ساعات کاری , میزان حقوق و دستمزد و همچنین خرید و فروش سهام و چگونگی منحل کردن شرکت نیز باید در اساسنامه ذکر شود که شما میتوانید برای کسب اطلاعات جامع با موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه در این زمینه مشاوره شوید .

یکی از مراحل مهم در ثبت شرکت در گرجستان صادر شدن کد شناسایی مالیاتی میباشد که شما باید با ارائه مدارک درخواست خود را به اداره مالیات کشور گرجستان بدهید تا برای شما کد شناسایی مالیاتی صادر گردد و اگر شما این کد را نداشته باشید نمیتوانید به فعالیت تجاری در گرجستان مشغول شوید .

نکته مهم دیگر این میباشد که تنظیم اساسنامه شرکت باید در دفاتر رسمی انجام گیرد و به دوزبان انگلیسی و گرجی نیز ترجمه شود و در آن باید کلیه قوانین شرکت  ذکر شده باشد .

نکات مهم در خصوص اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

 

زمانی که بخواهید از اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را اخذ نمایید باید این نکات را رعایت کنید تا برای شما مشکلی در دریافت اقامت دائم پیش نیایید .

یکی از این موارد این میباشد که برای شرکت خود زمانیکه نیروی کاری استخدام میکنید باید توجه داشته باشید که حقوق و دستمزد پرسنل را باید طبق وزارت کار گرجستان پرداخت نمایید و در کنار آن باید بیمه پرسنل را به صورت ماهانه پرداخت کنید و تحد پوشش بیمه قرار دهید .

زمانی که نیروی کاری را استخدام میکنید این نکته را باید به خاطر داشته باشید که باید مالیات این پرسنل سر وقت پرداخت شود وگرنهدر گرفتن اقامت دائم گرجستان به مشکل برخورد خواهید کرد .

در زمانی که در گشورگرجستان هستید و هنوز اقامت این کشور را اخذ نکرده اید نباید به هیچ عنوان تخلف مالی داشته باشید و نباید هیچگونه ضرری برای دولت گرجستان داشته باشید چرا که در صورت داشتن هر یک از آنها برای شما اقامت دائم صادر نکرده و در برخی موارد امکان دارد که ویزای شما را باطل کنند .

زندگی در هر کشور باید مطابق قوانین و مقرارت همان کشور باشد , در همین کشور خودمان نیز اگر افراد بر خلاف قوانین اعمالی را انجام دهند مجازات میشوند , پس باید قبل از اقدام برای ثبت شرکت در گرجستان قوانین این کشور را و آداب و رسوم زندگی در این کشور را به خوبی بشناسید .

یکی از نکات مهم در خصوص ثبت شرکت در گرجستان این میباشد که طبق قوانین این کشور کارفرمایان باید برای استخدان نیروی کار جدید و اخراج نیروی کار خود باید گزارش دهند , در موارد ی که حتی نیروی کار جدید برای مدت یک روزهم کار کرده باشد کارفرما موظف میباشد که به صورتت آنلاین آن را گزارش کند .

مزایای ثبت شرکت در گرجستان

 • شما با ثبت شرکت در گرجستان این امکان را خواهید داشت که به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنید .
 • میتوانید از طریق ثبت شرکت در گرجستان اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید .
 • امید میرود که کشور گرجستان در چند سال دیگر به اتحادیه اروپا بپیوندد .
 • از مشکلاتی مانند تحریم  برای همیشه راحت خواهید شد .
 • شما میتوانید مالکیت صد در صد را در ثبت شرکت در گرجستان داشته باشید .
 • از خدمات رفاهی و درمانی این کشور برخوردار خواهید شد .
 • زندگی در کشور زیبا و با آب و هوایی عالی را تجربه خواهید کرد .
 • این کشور دارای رشد اقتصادی بسیاری میباشد و این سبب پیشرفت شما خواهد بود
 • میتوانید بعد از چند سال پاسپورت دوم خود را دریافت کنید .
 • به راحتی میتوانید به هر کجای دنیا که میخواهید سفر کنید .
 • ثبت شرکت در گرجستان یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به این کشور میباشد .

 

یکی دیگر از روش هایی که میتوانید فعایت تجاری خود را در این کشور رونق بخشد از طریق تاسیس شعبه در گرجستان میباشد  , زمانی که شما یک شرکت در کشوری دارید و حداقل دو سال از تاسیس شرکت گذشته باشد و فعالیت تجاری خوبی را رونق داده باشید میتوانید برای گسترش فعالیت تجاری خود یک شعبه از شرکت مادر در گرجستان تاسیس نمایید که این شرکت شعبه با توجه به قوانین کار در گرجستان اداره میگردد ,طبق قوانینی که وجود دارد شرکت شعبه هیچ گونه مسئولیتی در قبلا خرید ها , فروش ها و قرارداد ها نخواهد داشت و طرف اصلی قرارداد ها و خرید و فروش ها شرکت مادر میباشد .

و به سادگی میتوان گفت که شرکت شعبه به عنوان یک واسطه بین شرکت مادر و شرکت طرف قرارداد میباشد .

موسسه ما با سالها سابقه درخشان در تمام زمینه های مهاجرتی و امور بین المللی از شنبه تا پنجشنبه از ساعات ۹الی ۱۷ آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به کلیه عزیزانی که قصد مهاجرت و یا ثبت شرکت در گرجستان را دارند میباشند .

با توجه به شرایط شما کارشناسان ما برای شما روش ها مختلف را پیشنهاد میکنند و هر کدام که درصد موفقیت بیشتری را داشته باشد برایتان عملی خواهند کرد .

کارشناسان ما صادقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد و بهترین و مناسبترین روش ها را با توجهبه شرایط شما پیشنهاد خواهند کرد و اگر بین شرایط شما و کشور انتخابی شما ارتباطی وجود نداشته اشد و شانس موفقیتدر آن کم باشد , صادقانه به شما خواهند گفت که کار نشدنی است , چرا که زمان شما برای ما ارزشمند است و میخواهیم شما را هرچه سریعتر به هدفتان برسانیم .

توصیه ما برای افرادی که متقاضی ثبت شرکت در گرجستان میباشند این است که قبل از هراقدامی بهتر است یک سفر کوتاه مدت به کشور گرجستان داشته باشند تا از نزدیک با شرایط کار و اقتاد این کشور آشنا شوند تا بتوانند در تصمیم گیری در آینده دچار مشکل نشوند .

خدمات موسسه ما به شرح ذیل میباشد :

اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای شینگن , اخذ ویزای توریستی , اخذ ویزای سرمایه گذاری , وقت سفارت , خرید ملک در برترین کشورها , ثبت شرکت در برترین کشور ها

شما عزیزان میتوانید با تماس از مشاوره رایگان برخوردار شوید ودر صورت دیدار حضوری با وکلای ثبت شرکت در گرجستان میتوانید با تنظیم وقت قبلی به صورت حضوری با وکلا و موسسه آشنا شوید .

انتخاب شما برای ما از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و ما با احترام به انتخاب شما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم بهترین نتیجه را برایتان رقم زنیم .

همچنین می توانید برای اطلاعات در خصوص مهاجرت به آمریکا و ارتباط با وکیل مهاجرت به آمریکا با ما تماس بگیرید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه