ثبت شرکت, کره جنوبی

ثبت شرکت در کره جنوبی

ثبت شرکت درکره جنوبی

ثبت شرکت درکره جنوبی یکی از راه های اقامت کره جنوبی میباشد.کشورکره جنوبی مقصد مناسبی برای افرادی میباشد که میخواهند در این کشور سرمایه گذاری انجام دهند , سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت درکره جنوبی یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به این کشور میباشد که اصولا متقاضیان زیادی از کشورهای آسیایی برای ثبت شرکت درکره جنوبی اقدام مینمایند , در این مقاله از چگونگی انجام ثبت شرکت درکره جنوبی برایتان توضیحاتی را شرح خواهیم داد و مدارک مورد نیازی که برای ثبت شرکت درکره جنوبی باید تهیه کنید خواهیم گفت و همچنین از مزایای ثبت شرکت درکره جنوبی که بیشتر سرمایه گذاران علاقمند به دانستن آنها میباشند نیز توضیحاتی خواهیم داد اما اگر تمایل به مشاوره تلفنی با کارشناسان ثبت شرکت درکره جنوبی را دارید میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و تمامی سوالات خود را در خصوص ثبت شرکت درکره جنوبی از آنها جویا شوید .

ثبت شرکت در کره جنوبی

برای آنکه بتوانید ثبت شرکت درکره جنوبی را انجام دهید باید بدانید که ثبت شرکت درکره جنوبی به نسبت دیگر کشورهای آسیایی شرایط پیچیده تری را دارد به همین خاطر بهتر آن است که قبل از هر اقدامی اطلاعات کافی در خصوص شرایط ثبت شرکت درکره جنوبی بدست آورید تا در آن به مشکل خاصی بر نخورید .

بر اساس قوانینی که در چند سال اخیر در کشور کره جنوبی برای سرمایه گذاران خارجی  وضع شد شرایط مناسبی و امکانات ویژه ای برای افرادی که میخواهند سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت درکره جنوبی را انجام دهند فراهم آمده است , از جمله امکانات و شرایط ویژه میتوان به معافیت های مالیاتی و کمک های مالی نیز اشاره نمود , که این امکانات جهت جذب سرمایه های خارجی و ایجاد کسب و کار درکره جنوبی نیز میباشد .

قبل از اینکه شما بخواهید برای ثبت شرکت درکره جنوبی اقدام کنید ابتدا باید نهاد های شرکتی این کشور را بشناسید تا با توجه به شرایط کار و تجارت خود یکی از آنها را به عنوان ساختار شرکت خود انتخاب نمایید , در این جا به انواع ساختاری شرکت های ثبت شده درکره جنوبی خواهیم پرداخت .

انواع ثبت شرکت درکره جنوبی

 • ثبت شرکت درکره جنوبی به صورت سهامی
 • ثبت شرکت درکره جنوبی به صورت مشارکت با مسئولیت محدود
 • ثبت شرکت درکره جنوبی از طریق دفتر نمایندگی
 • ثبت شرکت درکره جنوبی به روش مشارکت عمومی
 • ثبت شرکت درکره جنوبی از طریق تاسیس شعبه
 • ثبت شرکت درکره جنوبی با مسئولیت محدود

از میان ساختارهای ذکر شده دو روش آخر (ثبت شرکت درکره جنوبی از طریق تاسیس شعبه و شرکت با مسئولیت محدود) جزء رایج ترین نوع ساختار شرکتی درکره جنوبی محسوب میشود که اکثر سرمایه گذاران خارجی از این نهادها استفاده میکنند .

ثبت شرکت درکره جنوبی از طریق تاسیس شعبه به این صورت میباشد که فردی که در کشور دیگر و یا کشور خود زمانی که فعالیت تجاری داشته باشد و تمایل به رونق فعالیت تجاری خود در کشور کره جنوبی نیز باشد میتواند با تاسیس شعبه ای از ظرکت اصلی و یا شرکت مادر ,درکره جنوبی این فعالیت تجاری را در آن کشور نیز رونق بخشد , اما طبق قوانین شرکت شعبه هیچ گونه مسئولیتی بابت خرید , فروش خدمات نخواهد داشت و در تمام این موارد تمام اختیارات بر عهده شرکت مادر و یا همان شرکت اصلی نیز میباشد .

در ساختار شرکت با مسئولیت محدود که مناسب برای شرکت های کوچک و کسب و کارهای کوچک میباشد , تعداد سهامداران حداقل دو نفر نیز میباشد , در این نوع ساختار باید تیم مدیریتی نیز مشخص گردد و هر سهامدار با توجه به میزان سرمایه ای که وارد شرکت میکند دارای تعهدات نیز میباشد .

متقاضیان ثبت شرکت درکره جنوبی میتوانید برای کسب اطلاعات کامل جهت نهادهای شرکتی درکره جنوبی با توجه به شرایط کار و فعالیت تجاری خود با کارشناسان مجرب موسسه تماس گرفته و تمامی اطلاعات را به صورت کامل از آنها دریافت نمایند .

مراحل ثبت شرکت درکره جنوبی

برای انجام ثبت شرکت درکره جنوبی متقاضیان باید مراحلی را گام به گام انجام دهند , باید دقت داشته باشید که انجام این مراحل با مشورت گرفتن از وکلای مجرب ثبت شرکت درکره جنوبی میتواند مسیر را برای شما هموار تر نماید .

در مرحله اول باید یک طرح توجیهی اقتصادی آماده و تنظیم نمایید , در این طرح باید فعالیت تجاری خود را معرفی نمایید و اهداف شرکت را در آن مطرح نمایید و برنامه آینده را در آن ذکر کنید , توجه داشته باشید که در طرح توجیهی باید انتظاراتی که از فعالیت تجاری و ثبت شرکت درکره جنوبی میرود را بیان نمایید به گونه ای که دولتکره جنوبی قانع گردد که این فعالیت تجاری برای دولت سود آور خواهد بود .

در مرحله بعدی باید تمام گذرنامه های افراد به همراه آدرس دقیق محل زندگی آنها که توسط دفتر اسناد رسمی به ثبت رسیده است را ترجمه نمایید و به تایید کنسولگریکره جنوبی برسد .

بعد از انجام مراحل بالا باید یک دفتر در کشورکره جنوبی اجاره و یا خریداری نمایید , مکانی که در آن باید فعالیت تجاری آغاز شود , توجه داشته باشید که بعد از آن باید نام شرکت را انتخاب نمایید فقط دقت کنید که این نام به هیچ عنوان نباید تکراری باشد و از شرکت دیگر تقلید نکرده باشید .

بعد از انتخاب نام مناسب باید اساسنامه شرکت را تنظیم و ارائه دهید در این اساسنامه باید تعداد سهامداران و میزان سهام آنها و همچنین آدرس شرکت و شماره تلفن و فکس ذکر شود .

نکته مهمی که باید در اینجا به آن اشاره کنیم این میباشد که زمانی که تمام مراحل بالا را انجام دادید باید در اداره مالیات کره جنوبی ثبت نام نمایید و کد شناسایی از آن دریافت کنید چرا که این کد شناسایی مجوز کسب .و کار را برای شما به همراه خواهد داشت .

بعد از دریافت کدشناسایی از اداره مالیاتکره جنوبی شما باید برای افتتاح حساب در یکی از بانک های این کشور به نام خود و یا حساب شرکتی افتتاح نمایید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت درکره جنوبی

گواهی شرکت ثبت شده , پاسپورت و یا همان گذرنامه متقاضی که معتبربوده باشد , کد شناسایی مالیاتی , اجاره نامه دفتری که میخواهید فعالیت تجاری را در آن آغاز کنید , تمکن مالی

زمانی که مراحل بالا انجام شد شما باید از سفارت یک وقت بگیرید و در تاریخ مشخص شده با مدارک تکمیل شده به آنجا بروید و درخواست ویزا دهید , بعد از بررسی مدارک شما و تایید نهایی آن برای شما یک ویزای موقت صادر میشود توجه داشته باشید که این ویزا به منزله ویزای دائمکره جنوبی نمیباشد و تنها به شما اجازه اقامت۶ ماهه درکره جنوبی را داده اند ولی شما میتوانید این ۶ماه را براساس گزارش مثبت از عملکرد شرکت تمدید نمایید .

بعد از گذشت ۵ سال از اقامت شما درکره جنوبی و پرداخت به موقع مالیات های وضع شده , میتوانید برای اقامت دائم خود و همراهانتان اقدام نمایید .

مزایای ثبت شرکت درکره جنوبی

 • از طریق ثبت شرکت درکره جنوبی میتوانید اقامت دائم این کشور را بعد از ۵سال بدست آورید .
 • میتوانید به راحتی در بازارهای جهانی به واردات و صادرات بپردازید .
 • در برخی از مناطق آزادکره جنوبی میتوانید با ثبت شرکت از معافیت های مالیاتی برخوردار شوید .
 • برای انجام مراحل ثبت شرکت نیازی نیست بهکره جنوبی بروید .
 • شما میتوانید با ثبت شرکت درکره جنوبی از نیروی کار تحصیل کرده و ماهر برخوردار شوید .
 • اگر بخواهید ثبت شرکت درکره جنوبی را با مسئولیت محدود انجام دهید میتوانید ظرف مدت دو ماه این کار را انجام دهید .
 • به راحتی میتوانید سود و سرمایه و حساب ارزی خارجی را بازگشت دهید و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.
 • این کشور دارای مناطق آزاد اقتصادی میباشد .

در میان مزایایی که برای ثبت شرکت درکره جنوبی وجود یک سری معایبی هم هستند که بهتر است متقاضیان ثبت شرکت درکره جنوبی از آنها مطلع شوند .

یکی از این معایب این میباشد که اگر بخواهید کارگری را استخدام نمایید باید هزینه و دستمزد زیادی بابت کارکردن او پرداخت نمایید , برای ثبت شرکت درکره جنوبی نیاز به محلی برای انجام فعالیت تجاری دارید اما اجاره محل مناسب بسیار گران میباشد .

یکی دیگر از معایب ثبت شرکت درکره جنوبی این میباشد که تنها ده درصد از مردمکره جنوبی میتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند و اکثر مردم این کشور به زبان رسمی خود یعنی زبان کره ای مسلط میباشند به همین خاطر کمی شرایط برای سرمایه گذاران خارجی سخت میباشد چرا که تنها شرط موفق شدن در کار ارتباط برقرار کردن به صورت کلامی میباشد.

یکی دیگر از معایب ثبت شرکت درکره جنوبی مربوط به محدودیت های دولتکره جنوبی میباشد که اجازه فعالیت به سرمایه گذاران خارجی در بخش های کشاورزی , تولید برق , رادیو و تلوزیون  سلب کرده است .

یکی دیگر از محدودیت هایی که دولت نسبت به سرمایه گذاران خارجی اعمال کرده است این میباشد که شرکت کردن در هر مناقصه دولتی شامل شرکت هایی میباشد که تبعهکره جنوبی نیز میباشند .

 شرایط ثبت شرکت درکره جنوبی 

برای متقاضیانی که قصد ثبت شرکت درکره جنوبی را دارند باید این پیشنهاد به آنها داده شود که برای کسب موفقیت در این راستا میتوانند برای جمع آوری اطلاعات کامل در خصوص اقتصاد , بازار کار این کشور و نوع خدماتی که قرار است در این کشور ارائه دهید و آیا این خدمات در این کشور مورد توجه قرار خواهدگرفت یا خیر میتوانید از طریق ویزای توریستی به این کشور سفری کوتاه داشته باشید تااز نزدیک شرایط را بسنجید و بعد از آن بتوانید با توجه به اطلاعاتی که بدست آوردید , برنامه ریزی دقیقی انجام دهید .

شما تنها با یک برنامه ریزی دقیق میتوانید راه موفقیت در ثبت شرکت درکره جنوبی را هموار سازید و یا اینکه میتوانید با راهنمایی گرفتن از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه , برنامه ریزی دقیقی انجام دهید , کارشناسان مجرب ما با سالها تجربه درخشان و دانشی که در این راستا دارند میتوانند شما را در این امر یاری کنند .

 خدمات موسسه مهاجرتی آوات

موسسه ما با کادری مجرب دلسوزانه به امور شما خواهند پرداخت و صادقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد و بهترین و سریعترین مسیر ها را برای شما پیشنهاد خواهند کرد , اگر شما شرایط مناسبی را با مقصد مورد نظر خود داشته باشید در کمترین زمان تمام امور شما انجام خواهد گرفت اما در صورتی که شرایط شما با روش مورد نظرتان برای مهاجرت هماهنگی نداشته باشد و کارشناسان بدانند که این پرونده به نتیجه نخواهد رسید برای شما در صورت تمایل کشورهایی را پیشنهاد میکنند که با شرایط شما همخوانی داشته باشد .

ما به فکر منافع خود نخواهیم بود وزمان شما برای ما ارزشمند خواهد بود و همانند موسسات دیگری که تنها به فکر منافع خود میباشند نخواهیم بود و تمام امور را به صورت تضمینی برای شما انجام خواهیم داد .

موسسه ما ارائه دهنده کلیه خدمات مهاجرتی و امور بین المللی شامل : اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای سرمایه گذاری , وقت سفارت , اخذ ویزای شینگن , خرید ملک و ثبت شرکت در برترین کشورهای دنیا و برترین کشورای اروپایی نیز میباشد .

شما عزیزانی که میخواهید سوالات خود را از کارشناسان ما جویا شوید میتوانید از شنبه تا پنج شنبه از ساعات ۹ الی 18با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه مشاوره شوید و همچنین اگر تمایل به ملاقات حضوری با وکلای موسسه را دارید میتوانید با تعیین وقت قبلی با آنها از نزدیک دیدار داشته باشید .

کشورکره جنوبی با تدابیری که سنجیده است کشورهای خارجی را ترغیب به انجام ثبت شرکت درکره جنوبی کرده است اما باید متقاضیان عزیز این موضوع را بدانند که پروسه ثبت شرکت درکره جنوبی زمانبر و طولانی میباشد و اگر بدون اطلاعات پا به این عرصه بگذارند متاسفانه با کوچکترین نقصی در پرونده با شکست مواجه خواهند شد پس برای منظم مراحل همین امروز با تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *