ثبت شرکت, مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در کشور مجارستان

یکی از راه های مهاجرت به مجارستان در سال ۲۰۱۸ میلادی قطعا روش ثبت شرکت در مجارستان و اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور میباشد. داشتن اطلاعات در خصوص سرمایه گذاری در مجارستان از راه ثبت شرکت در مجارستان برای متقاضیان و سرمایه گذارانی که قصد اقامت کشورهای عضو اتحادیه اروپا ( شنگن ) را دارند همواره مهم تلقی شده است.

متاسفانه در این راه همیشه دلالان و افراد سودجو وجود دارند ، که برای رهایی از دام اینگونه افراد داشتن اطلاعات کلیدی در خصوص اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت بسیار میتواند کمک حال شما عزیزان متقاضی باشد.

پیشنهاد میکنیم قبل از هرگونه اقدام درخصوص مهاجرت به مجارستان و سرمایه گذاری در مجارستان حتما با مشاورین عالی رتبه سازمان مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمائید و درخواست مشاوره دهید. مشاورین ما همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود

سرمایه گذاری در مجارستان

امروزه افرادی که قصد سرمایه گذاری در سر دارند اولین مقصدی که برای خود انتخاب خواهند کرد کشورهایی از اتحادیه اروپا میباشند . زیرا اخذ اقامت کشورهای اروپایی دارای مزایای بسیاری میباشد که در ادامه برایتان مختصر توضیحی خواهیم داد . دربین کشورهای اروپایی , کشوری که به راحتی میتوان اقامت آن را کسب کرد کشور مجارستان میباشد , راه اخذ اقامت این کشور از روش هایی مانند ویزای تحصیلی مجارستان , ویزای کاری مجارستان هم امکان پذیر میباشد اما ما در این مقاله راه های اخذ اقامت مجارستان با ثبت شرکت را برایتان شرح خواهیم داد . در این مقاله به چگونگی ثبت شرکت در مجارستان , شرایط ثبت شرکت در مجارستان , مالیات های مجارستان , قوانین ثبت شرکت در مجارستان و مزایای ثبت شرکت در مجارستان خواهیم پرداخت .

مجارستان

این کشور که عضو اتحادیه اروپا میباشد و دارای بیش از ۹میلیون نفر جمعیت است دارای مکان های توریستی بسیاری میباشد که همین امر سبب کسب و کار فراوان در آنجا شده است و روز به روز این کشور دارای پیشرفت میباشد به طوری که این کشور به عنوان یک کشور توسعه یافته در دنیا شهرت گرفت .

سالانه توریست های بسیاری به این کشور می آیند و مجارستان از نظر درآمد زایی از طریق جذب توریست , رشد اقتصادی بسیاری داشته است به همین منظور افرادی که میخواهند در این کشور سرمایه گذاری نمایند باید بدانند که مقصد مناسبی را برای پیش بردن اهداف خود انتخاب کرده اند .

اگر شما ثبت شرکت در مجارستان را به عنوان یکی از انتخاب هایتان مشخص کرده اید باید بدانید که این کشور در سال ۲۰۰۸میلادی دچار یک رکود اقتصادی شد که ارزش پول این کشور را کاهش داد اما با با گرفتن وام از صندوق بین المللی پول این موضوع بر طرف گردید .

تولید ناخالص ملی مجارستان بیش از ۵درصد میباشد و افرادی که تمایل به ثبت شرکت در مجارستان را دارند باید از مزایا و معایب ثبت شرکت در مجارستان و اطلاعات دقیق در خصوص اقتصاد این کشور بدست آورند که ما در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد و افرادی که علاقمند به کسب اطلاعات دقیق در این خصوص میباند میتوانند با مراجعه حضوری و تماس تلفنی با موسسه با مشاورین و وکلای با تجربه ما مشورت نمایند تا از راهنمایی های افراد با تجربه در زمینه ثبت شرکت در مجارستان بهره مند شوید و انتخابی درست در این راستا بگیرید .

مراحل اولیه برای ثبت شرکت مجارستان

برای ثبت شرکت در مجارستان مراحل اولیه ای را باید گام به گام طی نماییدو شاید بهتر است بگوییم باید این مراحل را قبل از هر اقدامی رسیدگی نمایید  :

مرحله اول : در مرحله اول شما باید یک طرح تجاری داشته باشید به این صورت که به وسیله آن طرح باید نشان داده شود که شما به عنوان مدیر و یا سهامدار در این شرکت حضور خواهید داشت و باید این طرح به گونه ای باشد که اثبات کند تمام هزینه هایی که انجام خواهید داد جبران میشود و ثبت این شرکت برای مدیریت درآمد زا میباشد  .

مرحله دوم : شما باید مکانی را به عنوان شرکت در مجارستان مشخص نمایید و مدارکی را جهت اثبات خرید آن ملک و یا اجاره آن ملک تحویل دهید .

مرحله سوم : ما در مدت زمانی که قرار است در مجارستان شرکت ثبت نمایید باید بیمه کامل سلامت شده باشید و این نکته حائز اهمیت میباشد .

پیشنهاد ویژه **** مقاله ثبت شرکت در اروپا   را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *