مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ثبت شرکت در لیتوانی

خلاصه مقاله : افرادی که تنها میخواهند اقامت دائم لیتوانی را کسب نمایند گزینه ثبت شرکت در لیتوانی برای آنها مناسب نیست و باید از روش هایی مانند ویزای تحصیلی لیتوانی و ویزای کاری لیتوانی اقدام نمایند , ولی افرادی که میخواهند کسب و کاری جدید را در این کشور راه اندازی کنند میتواند با ثبت شرکت در لیتوانی به اهداف خود دست پیدا کنند و از طریق ثبت شرکت در لیتوانی میتوانند اقامت دائم لیتوانی را نیز اخذ نمایند , ما در این مقاله برای شما مقاله ای در خصوص چگونگی ثبت شرکت در لیتوانی , انواع ثبت شرکت در لیتوانی , هزینه های ثبت شرکت در لیتوانی مقاله ای تهیه نموده ایم .
ثبت شرکت در لیتوانی

ثبت شرکت در لیتوانی

فهرست مقاله
ثبت شرکت در لیتوانی
ثبت شرکت در لیتوانی

ثبت شرکت در لیتوانی

افرادی که تنها میخواهند اقامت دائم لیتوانی را کسب نمایند گزینه ثبت شرکت در لیتوانی برای آنها مناسب نیست و باید از روش هایی مانند ویزای تحصیلی لیتوانی و ویزای کاری لیتوانی اقدام نمایند , ولی افرادی که میخواهند کسب و کاری جدید را در این کشور راه اندازی کنند میتواند با ثبت شرکت در لیتوانی به اهداف خود دست پیدا کنند و از طریق ثبت شرکت در لیتوانی میتوانند اقامت دائم لیتوانی را نیز اخذ نمایند , ما در این مقاله برای شما مقاله ای در خصوص چگونگی ثبت شرکت در لیتوانی , انواع ثبت شرکت در لیتوانی , هزینه های ثبت شرکت در لیتوانی مقاله ای تهیه نموده ایم .

لیتوانی

لیتوانی کشوری در اروپای شرقی میباشد و عضو اتحادیه اروپا محسوب میشود این کشور جزء آن دسته از کشورهای عضو اتحادیه اروپایی میباشد که واحد پول آن متفاوت میباشد , این کشور به سرعت بعد از مستقل شدن از شوروی به سمت اقتصاد بازار حرکت نمود به صورتی که به ببر بالتیک معروف گردید , به همین خاطر افراد درصدد ثبت شرکت در لیتوانی میباشند,

 این کشور از نظر امنیت در بالاترین رتبه در اتحادیه اروپا قرار گرفته است و علت اصلی انتخاب سرمایه گذاران برای ثبت شرکت در لیتوانی به خاطر واحد پول این کشور میباشد که بسیار با ثبات میباشد , واحد پول لیتوانی لیتاس است که ارزان تر از یورو میباشد .

ثبت شرکت در لیتوانی
ثبت شرکت در لیتوانی

انواع ثبت شرکت در لیتوانی

در کشورهای عضو اتحادیه اروپا معمولا به۴ روش شرکت تاسیس مینمایند :

 1. شرکت های سهامی
 2. شرکت با مسئولیت محدود
 3. مشارکت
 4. شرکت های شعبه

که در میان آنها ثبت شرکت به صورت سهامی و ثبت شرکت به صورت مسئولیت محدود رایج تر بوده و طرفداران بسیاری دارد .

مراحل ثبت شرکت در لیتوانی

در ابتدا باید فرم ثبت شرکت در لیتوانی را تکمیل نمایید از آنجایی که این مراحل دچار پیچیدگی میباشد و برای عموم امری سخت محسوب میشود میتوانید از کارشناسان ثبت شرکت در لیتوانی ما کمک و راهنمایی بگیرید , انها تمام مراحل را انجام خواهند داد و شما تنها نظاره گر تمام مراحل و رسیدن به هدف اصلی خواهید بود .

باید نامی برای شرکت خود انتخاب نمایید , در انتخاب نامی مناسب دقت نمایید زیرا باید کوتاه و قابل تلفظ برای همه باشد و اینکه نامی که انتخاب خواهید کرد به گونه ای باشد که نوع فعالیت تجاری شما را معرفی نماید , شما میتوانید سه نام انتخاب نمایید و بعد از تایید میتوانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید و به تایید رسمی برسانید .

وکلای ما با تشکیل پرونده برای ثبت شرکت در لیتوانی تمام هماهنگی های لازم جهت تایید ثبت شرکت در لیتوانی با وزارت بازرگانی و وزارت خارجه انجام خواهند داد و بعد از آن دولت لیتوانی اجازه فالیت تجاری را برای شما صادر خواهد کرد .

وکیل ثبت شرکت در لیتوانی

وکیل ثبت شرکت در لیتوانی کلیه مراحل ثبت شرکت در لیتوانی را برای شما انجام خواهد داد مراحلی اعم از : مشاوره دادن و راهنمایی شما جهت انتخاب نوع شرکت , تمام امور حقوقی توسط وکیل رسمی انجام خواهد شد , به راحتی  و با سرعت برای شما و شرکت در کشور لیتوانی یک حساب در بانک های این کشور افتتاح خواهند کرد

این امر با ثبت شرکت در لیتوانی امکان پذیر خواهد بود و قبل از آن امکان پذیر نخواهد بود , مرحله دیگری که به وسیله وکیل رسمی انجام خواهد شد مشخص کردن محل دفتر برای متقاضی میباشد , چون یکی از الزامات جهت تایید ثبت شرکت در لیتوانی مشخص شدن محل اسکان برای شروع فعالیت تجاری میباشد .

برای تهیه دفتر چه به صورت حقیقی و چه به صورت مجازی موسسه ما شما را همراهی خواهد کرد و تمام خدمات را با افتخار ارائه خواهد داد .

بعد از گذراندن مراحل بالا برای شما یک وقت سفارت تنظیم خواهد شد که شما در تاریخ و زمان مشخص شده توسط سفارت لیتوانی باید با مدارک خود به صورت حضوری به سفارت بروید مدارکی که باید با خود ببرید عبارتند از :

 • گذرنامه خود و خانواده که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸سال میباشند
 • طرح توجیهی اقتصادی  یا بیزنس پلن
 • عدم سوء پیشینه
 • گواهی عدم اعتیاد
 • گواهی سلامت پزشکی
 • پیرینت شش ماهه حساب
 • سوابق شغلی مرتبط
 • تمکن مالی
 • تاییدیه ثبت شرکت در لیتوانی
 • و هر گونه مدارکی که سفارت از شما در خواست نماید

در ضمن نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که تمامی اسناد و مدارک شما باید ترجمه شده باشد و از تمامی آنها یک کپی تهیه کرده باشید زیرا در زمان سفارت مدارک اصلی را به شما برخواهند گردانند و فقط کپی مدارک در پرونده شما منظور خواهد شد .

سفارت لیتوانی

بعد از بررسی مدارک توسط سفارت لیتوانی زمانی که مورد تایید قرار بگیرد برای شما و همراهان ما یک ویزای یک ساله لیتوانی صادر خواهد شد و شما باید در این یک سال فعالیت تجاری خود را در کشور لیتوانی جوری ادامه دهید که گزارش مثبتی در پایان سال از فعالیت تجاری شما در دست دولت و وزارت کار لیتوانی قرار بگیرد , در آن موقع شما میتوانید ویزای خود را تمدید نمایید , و بعد از گذشت سه الی پنج سال کارت اقامت دائم لیتوانی را از طریق ثبت شرکت در لیتوانی دریافت نمایید .

اقامت دائم

شما عزیزان بعد از آن که کارت اقامت دائم را دریافت کردید از مزایای بسیاری برخوردار خواهید شد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت اما نکته ای بسیار حائز اهمیت میباشد این است که شما بعد از دریافت کارت اقامت بعد از چند سال میتوانید برای دریافتپاسپورت دوم خود اقدام نمایید .

مدیران و همچنین سهامداران شرکت لیتوانیایی میتوانند از هر ملیتی بوده باشند و مشکلی در این مسئله وجود نخواهد داشت در ضمن شما میتوانید بصورت غیر حضوری امور ثب شرکت در لیتوانی را انجام دهید و نیازی به حضور مستمر در این کشور وجود ندارد فقط کافی است که امور ثبت شرکت خود را به وکیل ما سپرده تا تمام مراحل را سپری نماید .

یک نکته را باید بدانید که شما اگر میخواهید به راحتی خانواده خود را به همراه ببرید میتوانید آنها را جزء سهامداران معرفی نمایید و از این طریق به راحتی برایشان ویزا صادر خواهد شد .

برای انجام مراحل اولیه ثبت شرکت در لیتوانی به سرمایه ای حداقل بیست هزار یورو نیازمند میباشند و میتوانید نصف این مبلغ را به عنوان سرمایه اولیه پرداخت نمایید و ظرف دو هفته مابقی این سرمایه را پرداخت نمایید .

مزایای ثبت شرکت در لیتوانی

ثبت شرکت در لیتوانی دارای مزایایی میباشد و ما برای افرادی که قصد ثبت شرکت در لیتوانی را دارند را این مزایا را ذکر خواهیم کرد تا با آنها آشنا شوند البته پیشنهاد ما به سرمایه گذاران عزیزی که قصد ثبت شرکت در لیتوانی را دارند این است که قبل از هر گونه اقدامی اگر میخواهند با شرایط این کشور و اقتصاد آن بیشتر آشنا شوند و اینکه مطلع شوند که فعالیت تجاری انها در این کشور به چه صورت موفق خواهد شد میتوانند از طریق ویزای توریستی لیتوانی یک بار به این کشور سفر نمایند و از نزدیک با شرایط اقتصادی و کسب و کار این کشور آشنا شوند و بعد به راحتی میتوانند با یک برنامه ریزی دقیق اقدام به ثبت شرکت در لیتوانی با اطمینان خاطر بیشتر داشته باشند .

مزایای ثبت شرکت در لیتوانی و دریافت اقامت این کشور

 • کشور لیتوانی جزء کشورهای کم هزینه و مناسب برای زندگی میباشد.
 • از نظر کیفیت زندگی این کشور در رتبه خوبی در دنیا قرار دارد.
 • دارای ۴فرودگاه بین المللی میباشد
 • دارای بهترین خطوط حمل و نقل میباشد که این برای فعالیت تجاری بسیار حائز اهمیت میباشد .
 • دسترسی آسان به بازار های اروپای شرقی
 • بالا بودن سرعت اینترنت در کشور لیتوانی
 • دارای نیروی کار ماهر و متخصص میباشد و مردم این کشور سه زبانه هستند
 • شما میتوانید بدون نیاز به شریک لیتوانیایی به مالکیت صد در صد دست پیدا کنید .
 • کشور لیتوانی به عنوان یک کشور امن در دنیا مشهور میباشد .
 • شما میتوانید به راحتی به مراودات اقتصادی با دیگر کشورهای اروپایی بپردازید .
 • شما به راحتی با ثبت شرکت در لیتوانی میتوانید از خطوط اعتباری ارزی و همچنین وام های دولتی استفاده نمایید .
 • با دریافت اقامت این کشور از طریق ثبت شرکت در لیتوانی میتوانید به کشورهای عضو شینگن بدون دریافت ویزا سفر کنید .
 • میتوانید از خدمات رفاهی و درمانی پیشرفته د راین کشور و همچنین اتحادیه اروپا برخوردار شوید .
 • میتوانید از قوانین آزاد تجارت و قوانین گمرکی آزاد در اتحادیه اروپا بهره مند شوید .
 • شما میتوانید برای خود و یا به نام شرکت افتتاح حساب انجام دهید .
 • میتوانید یک برند اروپایی داشته باشید .
 • در یافت پاسپورت دوم بعد از چند سال
 • شما با دریافت پاسپورت دوم میتوانید برای کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس به راحتی ویزا دریافت کرده و به این کشورها بدون مشکل سفر کنید .
 • دیگر مشکلاتی مانند تحریم را پیش رو نخواهید داشت و میتوانید بدون نگرانی از این موضوع به فعالیت تجاری خود بپردازید .

ثبت شرکت در لیتوانی شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاران ایرانی دارد و آن هم نزدیک بودن کشور لیتوانی به آسیا میباشد و این را هم باید بدانید که این موضوع باعث شده است تا موقعیت خوبی برای ثبت شرکت در اسلواکی و ثبت شرکت در لهستان نیز برای شما فراهم گردد .

کشورهای لهستان و اسلواکی در مرکزیت اروپا قرار گرفته اند و برای افراد ی که قصد سرمایه گذاری موفق تر دارند این دو کشور نسبت به کشور لیتوانی مناسب تر می باشد .

زمانی که شما ثبت شرکت در یکی از کشورهای اروپایی را انجام دهید , خانواده شما میتوانند از تحصیل رایگان در آن کشورها بهره مند شوند .

عالیت تجاری در لیتوانی

برای بعضی از شما عزیزان شاید سوال باشد که چه بیزنسی در کشور لیتوانی موفق تر خواهد شد باید در جواب خدمت شما عرض نماییم که اینکه شما چه نوع فعالیت تجاری را در کشوری مانند لیتوانی میتوانید راه اندازی کنید بستگی به سرمایه و انتخاب خود شما خواهد داشت و ما تنها میتوانیم فعالیت های تجاری وبیزنس هایی که در این کشور رایج بوده است را خدمتتان ارئه دهیم و انتخاب نهایی در دست خود شما میباشد  اما کارشناسان ما میتوانند با توجه به شرایط شما , بیزنس هایی که مناسبتر میباشد را خدمتتان ارائه دهند .

امر مهاجرت برای هر فرد راحت و ساده نخواهد بود , وکلا وکارشناسان ما با بررسی شرایط و مدارک شما برایتان برنامه ریزی دقیقی انجام خواهند داد تا طبق آن برنامه ریزیتمام مراحل ثبت شرکت در لیتوانی بدون مشکل طی شود , اما در این میان در برخی مواقع کارشناسان ما با بررسی هایی که انجام میدهند گزینه ثبت شرکت در لیتوانی را برای شما مناسب نمیبینند و با توجه به شرایط شما گزینه های دیگری را برایتان مطرح خواهند کرد , این به معنای دقت و دلسوزی کارشناسان ما میباشد چرا که هدف ما به بهترین نتیجه رسیدن میباشد  و تنها انجام کار برای ما مد نظر نخواهد بود .

شما عزیزان میتوانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره شوید , کارشناسان ما از شنبه تا پنجشنبه از ساعات ۹ الی ۱۷ آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خصوص ثبت شرکت در لیتوانی میباشند .

سرمایه گذاران عزیزی که تمایل به دیدار به صورت حضوری با وکیل ثب شرکت به لیتوانی را دارند میتوانند با تعیین وقت قبلی قرار ملاقاتی تنظیم نمایند و از نزدیک با موسسه و کارشناسان و همچنین وکلای ما آشنا شوند .

خدمات ما عبارتند از : کلیه امور مربوط به مهاجرت و امور بین المللی , اخذ ویزای سرمایه گذاری , اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای توریستی , کلیه امور مربوط به ثبت شرکت ها در برترین و مدرن ترین کشورهای دنیا میباشد , کافی است به ما اعتماد کنید .

در آخر توصیه ای که باید خدمتتان عرض کنیم این میباشد که برای موفقیت در هر کارو بیزنسی مخصوصا در کشورهای خارجی بهتر است که زبان مردم آن کشور را آموخته باشید زیرا در کار ایجاد برقراری ارتباط بین مردم یکی از گزینه های پیشرفت و معرفی شدن فعالیت تجاری میباشد , گرچه برخی از کشورها برای ثبت شرکت سختگیری در مدرک زبان ندارند اما ما به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از اقدام یک دوره زبان رسمی آن کشور را بگذرانید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
سمیه
سمیه
2019/06/14 21:18

سلام أیا باداشتن مدرک گریم وآرایشگری میشه کسب وکار در لیتوانی راه اندازی کرد؟یعنی مکانی رواجاره کردوبامجوز شرکتی اقامت گرفت؟

مدیر سایت
مدیر سایت
پاسخ دادن به  سمیه
2019/07/07 13:19

سلام روز بخیر
شما میتوانید برای مشاوره تخصصی با همکاران ما در موسسه تماس بگیرید.