ثبت شرکت, لوکزامبورگ

ثبت شرکت در لوکزامبورگ

ثبت شرکت درلوکزامبورگ

ثبت شرکت درلوکزامبورگ یکی از راه های رایج اقامت کشور لوکزامبورگ میباشد اگر شما علاقمند به ثبت شرکت در اروپا هستید و میخواهید اقامت اروپا را براحتی کسب کنید میتوانید کشوری مانند لوکزامبورگ را انتخاب کنید . ثبت شرکت درلوکزامبورگ این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد که در یک کشور با اقتصادی پیشرفته و مالیات کم و همچنین کشوری توسعه یافته فعالیت تجاری خود را رونق دهید . ثبت شرکت درلوکزامبورگ یکی از روش های متعددی میباشد که میتوان اقامت این کشور را بدست آورد . روشهایی مانند ویزای کاری لوکزامبورگ و ویزای تحصیلی لوکزامبورگ نیز دارای محبوبیت میباشد اما برای سرمایه گذاران , ثبت شرکت درلوکزامبورگ انتخابی مناسب تر میباشد و میتوانند به راحتی و در کمترین زمان اقامت اروپا را کسب نمایید .

مراحل ثبت شرکت درلوکزامبورگ

برای ثبت شرکت درلوکزامبورگ شما باید حتما از قبل کسب و کاری در اتحادیه اروپا انجام داده باشید و سابقه کار در یکی از کشورهای اروپایی را داشته باشید , همچنین زمانی که میخواهید ثبت شرکت درلوکزامبورگ را انجام دهید باید دولت لوکزامبورگ را مطمئن سازید که این نوع فعالیت تجاری برای این کشور سود خواهد داشت .

جالب است بدانید که بسیاری از شرکت های مالی بزرگ جهان مانند گوگل , پی پال و… دفتر مرکزی خود را درلوکزامبورگ بنا نموده اند بخاطر اینکه لوکزامبورگ دارای سیاست های باز مالی میباشد و از آنجایی که در اکثر کشورهای اروپاییافتتاح حساب به سختی انجام میشود اما در این کشور براحتی میتوان افتتاح حساب کرد و این نکته ای است که برای سرمایه گذاران کل دنیا حائز اهمیت است .

شما اگر قصد دارید ثبت شرکت درلوکزامبورگ انجام دهید باید ابتدا یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید و طبق آن برنامه ریزی تمامی جوانب را در نظر بگیرید , افرادی که قصد سرمایه گذاری در یک کشور خارجی دارند معمولا افرادی دارای ریسک بالا میباشند زیرا باید این نکته را هم بخاطر داشته باشند که امکان دارد این نوع فعالیت تجاری در کشوری مانند لوکزامبورگ که دارای اقتصادی قوی میباشد موفق نشود .

پس قبل از هر اقدامی باید شرایط کار در لوکزامبورگ و فعالیت های تجاری موفقی که در این کشور وجود دارد اطلاعات کاملی کسب کنید , وکلای ثبت شرکت موسسه با سالها تجربه درخشان آماده خدمات رسانی به دوستدارانی میباشد که میخواهند ثبت شرکت درلوکزامبورگ را هدف خود قرار دهند .

وکلای با تجربه موسسه میتوانند با یک برنامه ریزی دقیق و با توجه به شرایط شما  تمام پیش بینی های لازم جهت موفق شدن و یا نشدن از نظر نوع فعالیت تجاری شما , برایتان شرح دهند و برایتان بگویند که این نوع فعالیت تجاری در کشوری مانند لوگزامبورگ از استقبال مردم برخوردار خواهد شد و یا خیر .

 

انواع ثبت شرکت درلوکزامبورگ

 • همکاری با سهام
 • شرکت با مسئولیت عمومی
 • شرکت با مسئولیت محدود

همکاری با سهام به اینگونه میباشد که توسط ماهیت منافع شرکت تعیین میشود و باید حداقل از سه سرپرست , متشکل شده باشد و همچنین دفتر ثبت شده درلوکزامبورگ باشد و اینکه سرمایه اولیه باید ۳۱۰۰۰یورو باشد . همچنین اندازه شرکت باید یک اندازه مشخص بوده باشد .

شرکت با مسئولیت عمومی برای کسب و کارهایی مناسب میباشد که بزرگ هستند مسئولیت ها به صورت محدود است و اینکه دسترسی کامل به پایتخت امکان پذیر میباشد , برای ثبت شرکت در این روش هم حداقل ۳۱۰۰۰یورو سرمایه نیاز میباشد .

شرکت با مسئولیت محدود که حدود ۷۰درصد از شرکت ها درلوکزامبورگ به اینگونه میباشد و از ۲تا۴۰شریک میتواند تشکیل شود و سرمایه اولیه ۱۲۰۰۰یورو میباشد در این روش میتوان برای هزینه های ثبت از سرمایه اولیه برداشت کرد.

مدت زمان برای ثبت شرکت درلوکزامبورگ دو تا سه هفته میباشد  و بعد از آنکه مدارک کامل تهیه کردید میتوانید از سفارت وقت گرفته و برای دریافت ویزا اقدام نمایید .

زمانی که سفارت به شما ویزا بدهد مدت ویزای شما یک ساله میباشد و شما میتوانید این مدت را هر سال به مدت ۵سال تمدید کنید بعد از این ۵سال شما میتوانید برای دریافت اقامت دائملوکزامبورگ اقدام کنید و زمانی که شما اقامتلوکزامبورگ را دریافت کردید میتوانید برای دریافت پاسپورتلوکزامبورگی خود اقدام کنید .

مالیات درلوکزامبورگ چگونه است

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که مالیات درلوکزامبورگ چگونه است ؟ باید بگوییم که در بسیاری از موارد کشورلوکزامبورگ , کشوری است با مالیات بالا اما نه برای همه , معمولا نرخ های مالیات های شخصی بسیار بالا میباشد و مالیات بر ثروت در این کشور وجود دارد .

به خاطر همین موضوع مالیات , اکثر شرکت ها با مسئولیت محدود میباشد و تعداد زیادی از اینگونه شرکت ها درلوکزامبورگ وجود دارد و این ساختار نیز در اغلب کشورهای اروپایی نیز وجود دارد .

اما دولت لوکزامبورگ یک شرایط سخت برای اینگونه شرکت ها طراحی کرده است که طبق آن اگر میخواهند از مالیات کمتر از ۱درصد بهره مند شوند باید شرایط لازم را کسب نمایند .

اما در این کشور توسعه یافته شرکت هایی هم وجود دارند که مالیات های کم پرداخت میکنند به این صورت که این شرکت ها با مالیات های کار آمد روبرو هستند و جزء نهاد های قانونی نمیباشند , اما شرکت ها به مانند یکی از ساختارهایی که در بالا ذکر کردیم (شرکت با مسئولیت محدود و یا شرکت سهامی ) به عنوان اساس قانونی قرار میدهند .

شایان ذکر میباشد که کار در شرکت های هلدینگ سخت است چرا که هر لحظه امکان دارد که شما مالیات پایین خود را از دست داده و مجبور به پرداخت مالیات بالا شوید البته اگر مطابق آن ها پیش نروید .

استخدام نیروی کار

شاید بخواهید از استخدام نیروی کار هم در این کشور مطلع شوید , در این مورد باید خدمتتان عرض کنیم که نرخ بیکاری درلوکزامبورگ بسیار پایین میباشد اماجای هیچ نگرانی نیست زیرا با تدبیری که دولتلوکزامبورگ انجام داده است واجازه ورود نیروی کار متخصص و تحصیل کرده از کشورهای همسایه  داده است کمتر شده است به طوری که شما اگر به نیروی متخصص در فعالیت تجاری خود نیازمند هستید میتوانید به راحتی این نیرو را از کشور همسایه جذب نمایید .

شاید برایتان جالب باشد بدانید که سرمایه گذاران خارجی و سرمایه گذاران داخلی در کشورلوکزامبورگ حقوق یکسانی از کسب و کار بدست می آورند که این موضوع در دیگر کشورهای اروپایی به  چشم نخواهد خورد .

ثبت شرکت درلوکزامبورگ یک انتخاب هدفمندانه میباشد زیرا این کشور به دلیل آنکه بازار داخلی کوچکی را دارد بنابر این مرکز مالی این کشور بین المللی خواهد شد . نکته دیگر این میباشد که بانکداری بزرگترین بخش اقتصادی این کشورمحسوب میشود که به صورت فرا مرزی میباشد .

 

مزایای ثبت شرکت درلوکزامبورگ

مزایایی که برای ثبت شرکت درلوکزامبورگ وجود دارد به این شرح میباشد : اگر قصد ثبت شرکت درلوکزامبورگ را دارید بهتر است بدانید که میتوانید بعد از چند سال پاسپورت دوم خود را دریافت نمایید , زندگی کردن در کشوری مانندلوکزامبورگ که دارای ثبات اقتصادی , ثبات سیاسی و همچنین امن ترین کشور در دنیا میباشد حائز اهمیت است .

شما میتوانید با ثبت شرکت در لوکزامبرگ از امکانات درمانی و امکانات رفاهی عالی در سطح اروپا بهرمند شوید .

اگر شما قصد ادامه تحصیل در حین کار را داشته باشید هم میتوانید به راحتی به تحصیل در این کشور آن هم بصورت رایگان بهرمند شوید و نگران اجبار در پرداخت مالیات های اجباری نباشید .

یکی از مزایایی که ثبت شرکت و اقامتلوکزامبورگ برای افرادی همانند ایرانی ها دارد این میباشد که دیگر نگران تحریم ها و عواقب آن و تاثیری که در کسب و کارتان خواهد گذاشت نخواهید بود . با کسب اقامت این کشور میتوانید در سراسر دنیاو همچنین کشورهای اروپایی افتتاح حساب کنید .

نکته ی دیگری که بسیار حائز اهمیت میباشد این است که هیچ محدودیت سنی در اخذ اقامت این کشور وجود ندارد .

اکثر کشورهای اروپایی برای دادن اقامت چه به صورت موقت و چه به صورت دائمی از متقاضیان مدرک زبان میخواهند , اما کشور لوکزامبرگ این مشکل را ندارد و از شما مدرک زبان نمیخواهد .

شما با ثبت شرکت درلوکزامبورگ هیچ اجباری برای خرید ملک در این کشور را نخواهید داشت و تنها در یک صورت مجبور به خرید ملک هستید که بخواهید از طریق خرید ملک درلوکزامبورگ اقامت اروپا را کسب نمایید .

و در انتها مزایایی که ثبت شرکت درلوکزامبورگ  برای افراد ایجاد میکند این است که شما با اخذ اقامت این کشور از طریق ثبت شرکت توانید بدون اخذ ویزا به کشورهای عضو شنگن و اتحادیه اروپا رفت و آمد کنید که این نکته برای افرادی که میخواهند اقامت اروپا را از هر طریقی بدست بیاورند بسیار حائز اهمیت میباشد .

شما میتوانید با در یافت اقامت این کشور بدون هیچ مشکلی در دیگر کشورهای اروپایی به تحصیل و کار و همچنین خرید ملک بپردازید .

همچنین زمان که شما اقامت این کشور زیبا را کسب نمایید میتوانید از تسهیلات بانکی مانند دریافت کمک هزینه های خرید ملک درلوکزامبورگ برخوردار شوید .

 

مدارکی که برای ثبت شرکت درلوکزامبورگ نیاز است به شرح ذیل میباشد :

 • نام شرکت (که باید توسط خود فرد انتخاب شود , باید توجه داشته باشید در انتخاب نام دقت کنید و نامی را انتخاب نمایید که کوتاه و تلفظ آن راحت باشد همچنین منحصر به نوع فعالیت تجاری باشد )
 • تکمیل فرم ثبت شرکت درلوکزامبورگ توسط فرد
 • اسکن گذرنامه های مدیر و سهامداران شرکت
 • ارائه طرح توجیهی اقتصادی و یا همان Business Plan
 • سند ملک
 • پرینت شش ماهه حساب
 • کی از مدارک سه سال پایانی
 • وکالتنامه ای که توسط شخص امضا شده باشد

لوکزامبورگ کشوری ثروتمند میباشد که با کشورهایی همچون آلمان , بلژیک و فرانسه همسایه و هم مرز است , این کشور به عنوان مرکزی برای موسسات مالی و بانک ها در دنیا شناخته شده میباشد .

در سال ۲۰۰۷بر اساس اطلاعاتی که سازمان اطلاعات آمریکا منتشر نمود این کشور کوچک و ثروتمند دارای بیشترین تولید ناخالص داخلی به ازای هر نفر در جهان میباشد .

جالب است بدانید که این کشور از نظر وسعت در بین صد و نود چهار کشور دنیا رتبه صد و هفتاد و پنج دنیا را دارد و با وجود کوچک بودن یکی از پایه گذاران اتحادیه اروپا میباشد .

محصولات صادراتی این کشور عبارتند از الوار و شیشه , فولاد , تجهیزات و ماشن آلات میباشد که بیشتر به کشورهای آلمان , هلند , فرانسه , انگلستان , اسپانیا و بلژیک محصولات خود را صادر میکند و از همین کشورهایی که نام بردیم موادی مانند : آهن و مواد غدایی و کالاهای لوکس را وارد میکند .

در واقع این تبادل در بین این کشورهای سرشناس باعث ایجاد موقعیت بسیار مناسب اقتصادیلوکزامبورگ شده است .

خدمات موسسه مهاجرتی آوات

اگر میخواهید ثبت شرکت درلوکزامبورگ را تجربه کنید و در آن کشور سرمایه گذاری کنید میتوانید تمام امور خود را به مشاوریم ووکلای برجسته ما بسپارید .

مشاورین ما میتوانند به شما در انتخاب مدل های ثبت شرکت درلوکزامبورگ کمک کنند و وکلای با تجربه ما نیز میتوانند با انجام امور حقوقی , امور ثبت شرکت درلوکزامبورگ را به نحو احسنت انجام دهند .

شما میتوانید با خیالی راحت تمام امور را به دست وکلای با تجربه ما بسپارید تا آنها تمام مراحل را از مراحل مقدماتی که اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت میباشد را در کوتاه ترین زمان انجام دهند .

یکی دیگر از خدماتی که وکلای ما برایتان انجام خواهند داد ایجاد و افتتاح حساب بانکی برای ثبت شرکت درلوکزامبورگ میباشد که به صورت حقوقی انجام میشود و همچنین انتخاب و مشخص کردن دفتری مناسب برای فعالیت شرکت به همراه تلفن , فکس و… همچنین اخذ اقامت یک ساله برای مدیر و خانواده او (همسر و فرزندان زیر ۱۷سال ) توسط وکلای ما انجام میشود .

موسسه حقوقی ما با سال ها تجربه درخشان در زمینه اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای توریستی , ثبت شرکت , خرید ملک در برترین کشورهای دنیا با افتخار آماده خدمات رسانی به شما دوستداران سرمایه گذار در کشورهای اروپایی میباشد .

ما با داشتن مشاورین مجرب و صبور محیطی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید و با انتخابی درست مسیر زندگی خود را تغییر دهید .

شما عزیزان میتوانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعات ۹ الی 18هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری (با تعیین

وقت قبلی ) با مشاورین و وکلای در ارتباط باشید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *