مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

نکاتی کلیدی درباره مراحل ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت در فنلاند

نکاتی کلیدی درباره مراحل ثبت شرکت در فنلاند

فهرست مقاله
ثبت شرکت در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند

ثبت شرکت درفنلاند

ثبت شرکت درفنلاند یکی از راه های رایج اقامت کشور فنلاند میباشدفنلاند کشوری با ثبات اقتصادی و دارای صنعتی پیشرفته سبب شده است تا سرمایه گذاران متعددی ثبت شرکت درفنلاند را جهت سرمایه گذاری و فعالیت تجاری خود انتخاب نمایند و از طریق ثبت شرکت درفنلاند به تجارت در اتحادیه اروپا و سراسر دنیا بپردازند , ثبت شرکت درفنلاند مزایای بسیاری برای سرمایه گذاران خارجی در بر دارد ,ثبت شرکت درفنلاند به راحتی از طریق موسسه و وکلای باتجربه ما امکان پذیر میباشد , در این مقاله چکیده ای از شرایط و چگونگی ثبت شرکت درفنلاند برایتان تهیه کرده ایم تا شما را به طور مختصر با ثبت شرکت درفنلاند آشنا کنیم , شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت ثبت شرکت درفنلاند با مشاورین ما در ارتباط باشید .

شرایط ثبت شرکت درفنلاند

ثبت شرکت درفنلاند که یک کشور اروپایی میباشد دارای شرایط خاصی است که از دیگر کشورهای اروپایی متمایز نموده است , این شرایط کمی مسیر را پیچیده خواهد کرد به همین خاطر اگر شما تنها قصد اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت درفنلاند را دارید پیشنهادمیکنیم که از روش های دیگر به طور مثال ویزای تحصیلی فنلاند و یا ویزای کاری فنلاند اقدام نمایید .

اما اگر قصد شما از ثبت شرکت درفنلاند ایجاد کسب و کار و کار آفرینی و فعالیت تجاری میباشد میتوانید با پشتکار و صبوری به این امر دست پیدا کرده و فردی موفق در تجارت شوید .

کشورفنلاند که کشوری توسعه یافته میباشد که از نظر اقتصادی وضعیت خوبی در بازار های جهانی دارد , این کشور که نرخ بیکاری پایینی را دارد نشان از بازار کار فعال دارد که سرمایه گذاران بسیاری را ترقیب به کار آفرینی در این کشور  کرده است .

انواع شرکت درفنلاند

 • شرکت محدود عمومی
 • شرکت محدود خصوصی
 • شرکت خصوصی کوچک
 • مشارک عمومی و محدود
 • شعب شرکت های خارجی

که در کشوری مانند فنلاند دو روش شرکت خصوصی کوچک و شرکت عمومی و محدود از رایج ترین نوع ساختاری شرکت ها محسوب میشوند .

ثبت شرکت به صورت محدود عمومی

زمانیکه بخواهیم یک شرکت به روش محدود عمومی ثبت نماییم به سرمایه اولیه که حدود ۸۰۰۰۰یورو میباشد نیازمند هستیم , برای تاسیس این شرکت باید یک هئیت مدیره شکیل دهیم که در این هئیت مدیره باید حداقل سه سرپرست داشته باشیم و یک نفر مدیر اجرایی و همچنین نرخ مالیات این شرکت ۲۶درصد میباشد و یک قانون اجباری برای حسابرسی حساب های شرکت وجود خواهد داشت .

این نوع شرکت در بورس اوراق بهادار هلسینکی (بازار بورس اوراق بهادارفنلاند ) لیست خواهد شد .

ثبت شرکت به صورت محدود خصوصی

در این نوع شرکت سرمایه اولیه برای تاسیس حداقل۸۰۰۰یورو میباشد و یکی از ویژگی های شروط ثبت شرکت وجود حداقل یک سرپرست و  هیئت مدیره میباشد . نرخ مالیات این شرکت ها ۲۶در صد بوده و در این مورد با شرکت به صورت محدود عمومی وجه مشترک دارند , این شرکت هم همانند محدود عمومی دارای یک الزام قانونی برای حساب هایی که حسابرسی شده اند وجود دارد در ضمن یکی از شروط ثبت شرکت وجود یک دفتر در کشورفنلاند میباشد.

مراحل ثبت شرکت درفنلاند

زمانی که سرمایه گذار تصمیم میگیرد که در کشوری مانندفنلاند شرکتی ثبت نماید تا فعالیت های تجاری خود را در آنجا توسعه بخشد باید در ابتدا نامی که به عنوان برند تجارت خود است انتخاب نماید .

انتخاب نام برای شرکت و فعالیت تجاری در اروپا بسیار حائز اهمیت میباشد و باید دقت کنید که این نام انتخابی شما تکراری نباشد و تلفظ آن برای همه راحت بوده باشد .

شما زمانی که نام را انتخاب میکنید باید به این نکته  دقت کنید که این نام به گونه ای باشد که نوع فعالیت تجاری شما را مشخص کند و زمانی که نام شرکت را به فردی میگویید خود متوجه نوع فعالیت شرکت و تجارت شما بشود .

بعد از انتخاب نام تجاری باید فرمی که متعلق به ثبت شرک درفنلاند میباشد را تکمل نمایید و باید به وسیله ی فردی که تخصص لازم در زمینه ثبت شرکت دارد این مراحل را انجام دهد تا نقصی در مدارک و پرونده شما به وجود نیاید .

بهتر است بدانید که هر گونه نقص کوچک در فرمها و مراحل ثبت شرکت امکان دارد که این اقدام شما با شکست مواجه شود پس شما میتوانید به وسیله کارشناسان و وکلای باتجربه ما تمامی مراحل را طی کنید .

وکلای ثبت شرکت ما در فنلاند  تمام هماهنگی های لازم را با وزارت امور خارجه و وزارت بازرگانی فنلاند انجام خواهند داد و تاییدیه را دریافت خواهند کرد همچنین بدون هیچ نگرانی مطمئن باشید که با تجربه ای که در این زمینه دارند میتوانند موافقت دولت فنلاند را جهت  تاسیس شرکت و همچنین ایجاد یک بیزنس جدید توسط شما را دریافت خواهند کرد .

وقت سفارت

بعد از آن باید تعیین وقت سفارت انجام دهید و در زمان مشخص شده یک مصاحبه در سفارت فنلاند از شما گرفته می شود و بعد از بررسی هایی که بر روی مدارک شما انجام میدهند در صورت تکمیل و بی نقص بودن آن برای شما و اعضای خانواده تان یک ویزای یک ساله صادر میشود .

شما میتوانید در پایان این یک سال برای تمدید مجدد ویزای خود اقدام نمایید و بعد از سه سال اگر فعالیت تجاری شما مثبت بوده باشد و برای دولت فنلاند سود آور بوده باشد به شما اجازه دریافت اقامت دائم داده خواهد شد .

شما میتوانید برای اعضای خانواده تان هم نیز اقامت دائم را دریافت کنید و فرزندانتان میتوانند به صورت رایگان در دانشگاه ها و مدارس این کشور به تحصیل بپردازند .

استخدام کارکنان درفنلاند

برای برخی سرمایه گذاران نکاتی مانند استخدام کارکنان درفنلاند اهمیت دارد و میخواهند بدانند که شرایط استخدام کارکنان در این کشور چگونه میباشد .

نیروی کار در کشور فنلاند بسیار ماهر میباشند به دلیل آنکه سیستم های آموزشی پیشرفته ای در این کشور وجود دارد که در دنیا زبان زد میباشد البته باید خاطر نشان کنیم که با این شرایط هم نیز مشکلات استخدام در برخی از ارگان های دولتی وجود دارد .

مدیران شرکت ها باید بدانند که نکات و قوانین کاری سختگیرانه ای برای قراردادهای استخدامی وجود دارد به همین خاطر استخدام افرادی که ماهر و متخصص میباشند حائز اهمیت میباشد .

سیستم نظارتی درفنلاند بسیار سختگیرانه و طبق قوانین خاصی میباشد گرچه این کشور محیطی آزاد برای کسب و کار فراهم کرده است و برای سرمایه گذاران محیط کاری و تجاری مناسی است اما باید دقت داشته باشید که با هر گونه نقص و خطایی دولت فنلاند به شدت مجازات و برخورد میکنند پس در انتخاب کارمندان دقت کنید و افراد متخصصی را استخدام نمایید .

شما میتوانید تمام امور را با اطمینان به وکلای مجرب ما در این زمینه بسپارید تا تمام مراحل را با سرعت و موفقیت سپری کرده و در کمترین زمان شما را به اهدافتان برسانند .

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت درفنلاند و کسب اطلاعات جزئی تر با مشاورین ما تماس گرفته و تمام سوالات خود را از آنها بپرسید و همچنین میتوانید برای دیدار با وکلای ثبت شرکت درفنلاند به صورت حضورری با تعیین وقت قبلی ملاقات نمایید .

شعب شرکت های خارجی چگونه میباشند ؟

به طور مثال در نظر بگیرید فردی در کشور خود یک شرکت دارد و دیگر قصد ثبت و تاسیس شرکت دیگری را ندارد , اما میخواهد در کشورفنلاند یک نمایندگی از شرکتی که در کشور خود دارد را تاسیس نماید . این شرکت تاسیس شده درفنلاند به عنوان شرکت شعبه خارجی محسوب شده و شرکتی که در کشور خود شخص میباشد به عنوان شرکت مادر معرفی میگردد .

طبق قوانین , تمامی قراردادهایی که د رشرکت شعبه انجام میپذیرد طرف اصلی قرارداد شرکت مادر میباشد و شرکت شعبه تنها یک واسطه محسوب می گردد .

مزایای ثبت شرکت درفنلاند

 • شما با ثبت شرکت درفنلاند و دریافت اقامت اروپا از این راه میتوانید برای خرید ملک در کشور فنلاند از تسهیلات و وام های بانکی این کشور بهره مند شوید .
 • شما میتوانید با دریافت اقامت فنلاند که یک کشور اروپایی میباشد در کشورهای اروپایی دیگر برای خرید ملک و یا اجاره ملک اقدام نمایید .
 • همچنین با دریافت کارت اقامت اروپا میتوانید به راحتی در دیگر کشورهای اروپایی به تحصیل و کار بپردازید .
 • شما میتوانید بعد از دریافت اقامت پاسپورت دوم خود را دریافت کرده و به راحتی و بدون نیاز به اخذ ویزا به ۱۴۵کشور اروپایی سفر کنید .
 • ثبت شرکت درفنلاند و دریافت اقامت این کشور بعد از چند سال این مزایا را برای شما به همراه خواهد داشت که در کشوری زندگی خواهید کرد که از ثبات اقتصادی و سیاسی برخوردار خواهد بود .

 

 • میتوانید به راحتی از امکانات رفاهیو درمانی رایگان در کل کشورهای عضو اتحادیه اروپا بهره مند شوید .
 • اگر تمایل به تحصیل بعد از ثبت شرکت درفنلاند را داشته باشید میتوانید هم خودتان و هم اعضای خانوادتان به صورت رایگان ادامه تحصیل دهید .
 • هیچ گونه اجباری برای شما در خصوص پرداخت مالیات های اجباری وجود نخواهد داشت .

 

 • دیگر مشکلاتی مانند تحریم را نخواهید داشت و میتوانید بدون نگرانی به فعالیت تجاری خود ادامه دهید .
 • با اخذ اقامت یکی از کشورهای اروپایی این امکان برای شما فراهم خواهد شد که در سراسر دنیا و در هرر بانکی برای خود افتتاح حساب کنید .
 • شما میتوانید از سن ۱۸سال به بعد ثبت شرکت درفنلاند را تجربه نمایید .

 

 • یکی از مشکلاتی که در اکثر کشورها برای سرمایه گذاران وجود دارد مدرک زبان میباشد که باید حتما مدرک زبان داشته باشند و یکی از شروط ثبت شرکت میباشد اما در کشور فنلاند نیازی به ارائه مدرک زبان نمیباشد اما بهت است بدانید که برای موفقیت در کسب و کار باید با مردم در ارتباط باشید و اگر میخواهید در کشوری دیگر به فعالیت تجاری خود ادامه دهید بهتر است زبان رسمی مردم آن کشور را یاد بگیرید تا بتوانید به راحتی با آنها در ارتباط بوده و فردی موفق در کسب و کارتان باشید .
 • زمانی که شما ثبت شرکت درفنلاند را برای کسب اقامت دائم این کشور انتخاب میکنید دیگر نیازی به خرید ملک درفنلاند را نخواهید داشت .

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا و ثبت شرکت درفنلاند

اصل گذرنامه به همراه کپی از تمامی صفحات آن و همچنین ترجمه تمامی مدارک و اسناد که مهر دادگستری خورده باشد و به تایید وزارت خارجه رسیده باشد . اصل مدارک شناسایی اعم از کارت ملی و شناسنامه و کپی از آنها , آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات آن , طرح توجیهی اقتصادی و یا همان بیزنس پلن , اسکن پاسپورت سهامداران و اسکن پاسپورت مدیر عامل , فرم تکمیل شده ثبت شرکت درفنلاند , وکالتنامه , سند ملک , پیرینت شش ماهه حساب , تمکن مالی , اگر متاهل میباشید سند ازدواج و ترجمه آن و اگر طلاق گرفته اید باید گواهی طلاق را به همراه داشته باشید , شش قطعه عکس رنگی که پشت زمینه سفید بوده باشد و تمام رخ باشد و تاریخ آن حداکثر مربوط به شش ماه قبل باشد , در تاریخ مشخص شده توسط سفارتفنلاند توجه داشته باشید که خود متقاضی شخصا باید به سفارت برود که به صورت حضوری هم مصاحبه شود و هم انگشت نگاری انجام گیرد .

سرمایه گذارانی که ثبت شرکت درفنلاند را انتخاب کرده اند مطمئن باشند که کشوری باشرایط فوق العاده ای را برای فعالیت تجاری خود انتخاب کرده اند ,فنلاند با کشورهای آمریکا , سوئد , هلند , روسیه , آلمان , چین , انگلستان و… در تعامل بسیار نزدیک میباشد و صادرات تجهیزات , مواد شیمیایی , ماشین آلات , آهن و فولاد و… را به این کشورها انجام میدهد .

موسسه حقوقی ما با سالها تجربه درخشان در زمینه مهاجرت , اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای سرمایه گذاری , اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای توریستی و ثبت شرکت در برترین کشورهای دنیا و برترین کشورهای اروپایی افتخار خدمات رسانی به شما دوستداران مهاجرت را دارد .

هدف ما استفاده از تخصص و دانشمان برای رسیدن به اهداف شما عزیزان میباشد کافی است امور ثبت شرکت خود را به ما بسپارید خواهید دید که در کمترین زمان شما را به آرزوهایتان میرسانیم .

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *