رد کردن لینک ها

قوانین جدید ثبت شرکت در روسیه [2019]

ثبت شرکت در روسیه

ثبت شرکت در روسیه تنها مختص سرمایه گذاران میباشد و افرادی که شرایط لازم را ندارند و تنها میخواهند اقامت روسیه را اخذ کنند میتوانند از روش های دیگر برای گرفتن اقامت روسیه اقدام کنند روشهایی مانند اخذ ویزای کاری روسیه و اخذ ویزای تحصیلی روسیه که به نسبت ثبت شرکت در روسیه دارای سهولت بیشتر خواهد بود .

سرمایه گذاران برای ثبت شرکت در روسیه باید بدانند که این امر دارای پیچیدگی های فراوانی میباشد که اگر نقصی در آن بوجود بیاید متاسفانه این عمل با شکست مواجه خواهد شد پس بهتر است قبل از هر اقدامی با وکلای ثبت شرکت در روسیه , به واسطه موسسه حقوقی ما مشاوره شوید تا شما را با شرایط کسب و کار در روسیه و نوع فعالیت تجاری که قرار است در این کشور ایجاد کنید و موفقیت یا عدم موفقیت این فعالیت تجاری , به شما عزیزان اطلاعات تکمیلی ارائه دهند و در صورت تمایل میتوانید تمامی امور را به آنها بسپارید تا با دانش و تجربه ای که در این زمینه دارند تمامی مراحل را با موفقیت و در کمترین زمان برایتان بگذرانند .

در ابتدا شما عزیزان و سرمایه گذاران محترم که قصد ثبت شرکت در روسیه را دارید میتوانید برای کسب اطلاعات جامع تر سفری کوتاه به کشور روسیه داشته باشید تا از نزدیک با شرایط اقتصادی و کسب و کار در این کشور آشنا شوید تا بتوانید انتخابی درست در راستای اهداف خود داشته باشید .

ما میتوانیم شما را در اخذ ویزای توریستی روسیه همراهی کنیم تا به راحتی سفری کوتاه به این کشور داشته باشید .

 

مراحل ثبت شرکت در روسیه

 

در گام نخست شما باید برای شرکت و فعالیت تجاری خود نامی مناسب انتخاب نمایید , شما میتوانید سه نام انتخاب کرده و اطلاعاتی در خصوص ساختار سهام و اطلاعاتی جامع در خصوص فعالیت هایی که در آینده باید شرکت انجام دهد تهیه و ارائه دهید .

باید تمامی مدارک سهامداران را جمع آوری کرده و از آنها کپی تهیه نمایید , مدارکی اعم از گذرنامه , مدارک شناسایی میباشد و به خاطر داشته باشید که تمامی این مدارک باید به زبان روسی ترجمه شده و مهر دادگستری خورده باشد .

در گام بعدی باید ساختار شرکت را انتخاب نمایید , اگر در این زمینه نمی توانید به تنهایی از عهده آن بربیایید میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید , انها برای شما مدل های ثبت شرکت در روسیه را مشخص میکنند و شرایط هر کدام را برایتان بازگو خواهند کرد.

 

در این مقاله ما به صورت مختصر توضیحی در خصوص ساختارهای ثبت شرکت در روسیه خواهیم داد که به شرح ذیل میباشد :

 • ثبت شرکت در روسیه به صورت سهامی خاص : در این روش طبق قوانین کار در روسیه , این مدل شرکت ها به دو صورت حق فعالیت دارند , یکی به این صورت است که سهام قابل انتقال میباشد و میتوانید به اشتراک عمومی بگذارید , و یک نوع فعالیت دیگر این مدل شرکت ها به این صورت است که انتقال سهام تنها بین سهامداران امکان پذیر میباشد و قابل انتقال به عموم نخواهد بود . میزان سرمایه گذاران و سهامدارن در این نوع شرکت حداقل پنجاه نفرمیباشد .
پیشنهاد مطالعه »
شرایط تحصیل رایگان در روسیه برای مهاجران چگونه است؟

 

 • ثبت شرکت در روسیه به صورت مسئولیت محدود : این نوع ساختار یکی از محبوب ترین نوع ثبت شرکت در روسیه و کل دنیا میباشد , شما در این روش میتوانید سرمایه اولیه را به صورت نیمی از آن پرداخت نمایید و مابقی را در دوماه دیگر به حساب شرکت واریز نمایید .در این روش اگر یکی از سهامداران قصد خروج را داشته باشد نیازی نیست که دیگر سهامداران موافق یا مخالف خروج او باشند و میتواند به صورت خود رای انتخاب نماید و دیگر سهامداران موظف به قبول نظر وی میباشند . در این نوع ساختار تمام تصمیم گیر ی ها توسط مدیریت انجام میپذیرد و سهامداران باید تابع قوانین باشند .

 

 • ثبت شرکت در روسیه به صورت مشارکت کلی : در این روش نیز که از دو یا سه شریک شرکت تاسیس میگردد قوانینی حاکم میباشد که طبق آن تمامی شرکا مسئولیت یکسان خواهند داشت , و در واقع تجارت با توافق بین شریک ها به انجام میرسد , نکته ای که بسیار حائز اهمیت میباشد میزان دارایی شرکت میباشد که اگر به حد نصاب نرسد این شرکت منحل می گردد .

شایان ذکر میباشد که بهترین نوع ساختار برای ثبت شرکت در روسیه , شرکت با مسئولیت محدود میباشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید با موسسه تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما جویا شوید .

یکی دیگر از مراحل ثبت شرکت در روسیه اسکن از گذرنامه های سهامدارن میباشد که باید انجام گردد , بعد از آن باید اساسنامه شرکت را تهیه نمایید , در اساسنامه باید نوع فعالیت تجاری ذکر گردد همچنین نام تمامی سهامداران مشخص شود و میزان سرمایه اولیه مشخص شود , در اساسنامه باید آدرس دقیقی از دفتر حقیقی و مجازی با شماره تلفن و فکس مشخص گردد که تمامی آنها توسط وکلای ما انجام میگردد و شما میتوانید با خیال راحت به کارهای دیگرتان بپردازید .

نکته ای که بسیار مهم میباشد این است که شما و تمامی سهامداران باید برا ی مدت حداکثر یک هفته در مسکو حضور به عمل آورید , و برای امضای مدارکتان به دفتر اسناد رسمی بروید .

تمام مراحل آن را هم میتوانید ظرف مدت یک روز انجام دهید به صورتی که در صبح یک روز به مسکو بروید و با مراجعه به اداره مالیات و دفتر اسناد رسمی و انجام کلیه مراحل سپس بعد از ظهر همان روز به کشور عزیزمان ایران برگردید و مدت زمانی که زمان لازم است تا اداره مالیات تاییدیه ثبت شرکت در روسیه را صادر نماید حدود  ۷روز کاری میباشد . شما متوانید آن هفت روز را هم در این کشور بمانید .

برای دریافت کد اقتصادی نیازی نیست که شما دغدغه آن را داشته باشید زیرا توسط وکلای ما این امر انجام میپذیر د و تمام آماده سازی ها جهت مهر شرکت انجام میشود.

پیشنهاد مطالعه »
کار ضمن تحصیل در روسیه برای دانشجویان بین المللی

 

مقالات مرتبط با روسیه:

 

 

 

افتتاح حساب در روسیه

 

تنها شما باید یک بار دیگر به مسکو سفر کنید برای افتتاح حساب , زیرا در این مرحله خود متقاضی باید حضور داشته باشد .

برای افتتاح حساب در روسیه باید مراحل ثبت شرکت را انجام داده باشید و مدارک ثبتی را نیز به همراه داشته باشید , کپی برابر اصل تمام مدارکی که مربوط به ثبت شرکت میباشند و تایید یه آنها توسط بانک و یا محضر ضروری میباشد , سپس فرم هایی که جهت افتتاح حساب لازم میباشد را پر نمایید , و بعد از آن باید به صورت حضوری در بانک حضور به عمل آورید و بعد از بررسی هایی که توسط بانک بر روی مدارک ارائه شده شما انجام میشود و زمانی که آن ها را تایید نمایند برای شرکت شماره حسابی صادر میشود و آن شماره حساب برای اداره دارایی , بیمه تامین اجتماعی و بیمه بازنشستگی توسط کارشناسان ما ارسال میگردد .

 

اقتصاد روسیه

 

روسیه به عنوان پهناور ترین کشور دنیا شناخته شده میباشد , در این کشور بیست و هفت نوع زبان رسمی دارد که اصلی ترین آنها روسی میباشد . واحد پول این کشور روبل میباشد و سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در این کشور ۱۰۰۰۰روبل میباشد که شما میتوانید ۵۰۰۰۰روبل آن را در ابتدای کار و مابقی را بعد از دو ماه به حساب شرکت واریز نمایید  .

از نظر اقتصادی کشور روسیه جز یکی از قدرتمند ترین کشورهای اروپا از نظر اقتصادی میباشد , با وجود بحران های اقتصادی که در دنیا به وجود آمده است اما دولت روسیه برای سرمایه گذاران خارجی امکانات مناسبی را جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در روسیه فراهم کرده است .

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بیشترین سرمایه گذاران خارجی در روسیه از کشورهای انگلستان , هلند , قبرس و سوئیس میباشند , و طبق آماری که گرفته شده است سرمایه گذاران این کشورها بخاطر صنایعی مانند کشاورزی , گاز , نفت , چوب و تولید غذا جذب این کشور شده اند .

دولت روسیه امکاناتی را برای جذب سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است , امکاناتی مانند نیروی کار ماهر و متخصص , و ایجاد یک فضای بهر ه برداری نشده برای سرمایه گذاران خارجی فراهم آورده است , نکته ی دیگری که بسیار حائز اهمیت میباشد این است که دولت روسیه جزء آن دسته از کشورهایی میباشد که به هیچ عنوان بین سرمایه گذاران خارجی و سرمایه گذاران داخلی تبعیض نمیگذارد و این امر باعث جذب بیشتر سرمایه گذاران در روسیه شده است.

 

مالیات

 

نرخ مالیات شرکتی در کشور روسیه ۲۰درصد میباشد , این میزان مالیات در سال ۲۰۰۸میلادی ۲۴درصد بوده است که بعد از آن ۴در صد کاهش یافت , طبق قوانین اداره مالیات , دو درصد از آن مالیات را به عنوان مالیات فدرال به دولت مرکزی پرداخت میکنند و مابقی آن را به دولت محلی روسیه پرداخت مینمایند .

نکته ای که باید خدمتان عرض نماییم این است که باید بعد از ثبت شرکت , مدیر عامل ایرانی , جواز کار را دریافت نماید زیرا در غیر این صورت اجازه شروع فعالیت به شرکت داده نخواهد شد و نمیتواند به صادرات و واردات بپردازد . اگر فردی به غیر از مدیریت هم حق امضا داشته باشد , ایشان هم نیز باید مجوز کار داشته باشد تا بتواند فعالیت شرکت را آغاز نماید .

پیشنهاد مطالعه »
ویزای کار روسیه چگونه بگیریم؟[2019]

شاید برایتان سوال پیش آید که زمانی که ثبت شرکت در روسیه را انجام میدهیم نیازی به حسابدار هست یا خیر ؟ در جواب باید به شما بگوییم که وجود حسابدار الزامی نمیباشد اما ما به شما توصیه میکنیم به دلیل شرایط مالیاتی سختی که در کشور روسیه وجود دارد بهتر آن است که از یک حسابدار حرفه ای کمک بگیرید تا به مشکلاتی مالیاتی برخورد نکنید.

 

مزایای ثبت شرکت در روسیه 

 • شما به راحتی میتوانید از طریق ثبت شرکت در روسیه به بازار های اروپایی دسترسی پیدا کنید .
 • از طریق ثبت شرکت در روسیه میتوانید بعد از گذشت پنج سال اقامت دائم این کشور را هم برای خود و هم برای خانواده خود اخذ نمایید .
 • به راحتی میتوانید صادرات و واردات انجام دهید .
 • هیچ گونه تبعیضی بین سرمایه گذارن داخلی و سرمایه گذاران خارجی وجود نخواهد داشت و همه برابر خواهند بود .
 • از مشکلاتی مانند تحریم راحت خواهید شد و بدون نگرانی از این موضوع میتوانید به فعالیت تجاری خود بپردازید .
 • بعد از اخد اقامت از طریق ثبت شرکت در روسیه شما میتوانید به تحصیل رایگان در این کشور بهره مند شوید .
 • از خدمات درمانی و رفاهی برخوردار خواهید شد .
 • میتوانید در بانک های روسیه افتتاح حساب انجام دهید .
 • نیازی به شریک و مدیر روسی نیست و مالکیت صد در صد امکان پذیر میباشد .
 • در کشوری فعالیت تجاری خود را رونق خواهید داد که از نظر اقتصادی یکی از قدرت های دنیا محسوب میگردد .

شما عزیزانی که قصد ثبت شرکت در روسیه را دارید میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و به طور کامل از تمامی قوانین و شرایط ثبت شرکت در روسیه مطلع شوید , افتخار داریم که با سالها تجربه درخشان در تمام امور بین المللی در کنار شما بوده ایم و دلسوزانه به امور شما چه در ثبت شرکت در روسیه و دیگر کشورها شما را همراهی خواهیم کرد .

شما عزیزان میتوانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری جهت مشاوره با وکلا و کارشناسان ما در ارتباط باشید , ما صادقانه مسیری که شما با توجه به شرایطی که دارید , در آن موفق خواهید شد را خدمتتان عرض خواهیم کرد و تمام تلاش خود را جهت موفقیت در امور شما خواهیم نمود .

کارشناسان ما از شنبه تا پنجشنبه از ساعات ۹ صبح الی 18 عصر آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند شما میتوانید هر گونه انتقاد و پیشنهادی که در زمینه پیش برد اهداف , کمکی به ما خواهد نمود را نیز از طریق تماس با شماره تلفن های موسسه به ما اطلاع رسانی نمایید .

برای مشاوره با وکیل مهاجرت و همچنین اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید.

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره